Ķimiskās trases virs mūsu galvām

Šodien Latgalē smuki spīdēja saulīte. Ka nenopriecāties. Toties debesis izvagotas ar pamatīgām trasēm, kuras izpletās pa visu debess jumu. Piezvanīju vienam cilvēkam, kuram ir pielikums telefonā. Tobrīd lidoja Londonas reiss un Singapūras. UN META ZARAZU UZ MŪSU GALVĀM. Pieprasu Kariņam, Levitam, Pabrikam, Mūrniecei, lai nekavējoties iesniedz šīm valstīm notu. Cik tas vēl turpināsies? Tik lasām, ka februārī būs kirdīk.

Tessa  17 25 agdies, kas jums galvas? užas.

langstins  2 14 Čangaļi izdzīvos!

VECA_PIEPE  21 38 Pacients iznācis no savas palātas, iet pa Tvaika ielas stacionāra koridoru uz tualeti, ik uz brīdi skaļi un stipri sasisdams kopā plaukstas. Sanitārs pamanījis pacientu dīvainajās darbībās, viņam jautā:
"Ko Tu tik aktīvi plaukšķini?",
uz ko pacients atbild sanitāram:
"Es ķeru krokodīlus!".
Sanitārs, izbrīnīts par pacienta atbildi, viņam iebilst:
"Stacionārā nav neviena lidojoša krokodīla!",
uz ko pacients lepni atbild:
"Tāpēc jau viņus te klaji neredz lidojot, jo es viņus visus izķeru!"

moons  4 17 Pasažieru lidmašīnas netaisa ķīmiskās trases, jo tās identificējās flight radar. Lidmašīnas, kuras kaisa velns viņu zina ko, oficiālajos saitos neparādās.

Sigvarts60  8 28 Tādas trases pastāv, kopš izgudroja reaktīvās lidmašīnas. Degvielai sadegot rodas CO2 un ūdens. Tajā augstumā virs 10 km temperatūra stabili ir zem -40 grādiem un ūdens strauji kondensējas. Ja vēja nav, un tajā augstumā vēja parasti nav, tāpēc arī lidmašīnas tādu izvēlas, tad paliek aiz lidmašīnas mākonis. Nekas labs tas nav, tur ir arī nesadegušas degvielas daļiņas, bet par zarazu nosaukt arī būtu pārspīlēti.

kvarts  11 23 Prātiņ, nāc mājās.... varētu jau padomāt, ka kāds izklaidējas, bet nu daži pasažieri nebeidz pārsteigt, klozetpoda vākam ir vairāk smadzeņu, kā šeit dažam labam plakanzemim...

LaskovijMerzavec  15 34 Protams,ka var muldēt par ķimiskām trasēm un vēl.sazin ko, bet pieprasīt. caur oho valdībai iesniegt notu citai valstīj - vot tas jau ir LIMENIS....


/... itkā antivakseri apgalvo, ka no vakcīnām paliekot par muļkiem,tad cik vakcīnas jau esošie antivakseri ir saņemuši???? ..../

moons  10 9 Sigvarts60 Vai tad Tu šogad neesi izgājis no mājām? Šeit ir runa par ķīmiskajām trasēm, kad vairākas lidmašīnas lido pa vienu un to pašu ceļu ar nelielu nobīdi un intervālu abos virzienos, kā rezultātā veidojas tādas dūmaku strēmeles, vālveidīgi veidojumi, viss ir atkarīgs no augstākajā atmosfēras slānī esošo gaisa plūsmu intensitātes. Nav par lidmašīnu izmešiem un inversiju.

RRAGANA  12 22 Juliāna, tev folijcepurītei pārāk blīvs pakojums, galīgi skābeklis smadzenēm vairs nepieplūst😏

Varbūt varēji pacelt rokas pret debesīm un ar sev vien zināmajiem šivas vārdiem, rokas vicinot, izgaiņāt tās strīpas debesīs? Koa?🙄 Va ta vārdiņi tur neiedarbotos?

rokons  2 6 Tas, ka lidmašīnas lido pa jau esošajām inversiju trasēm ir pilnīgi normāla prakse. To pat pasažieri var reizēm novērot caur iluminatoru, ka izskatās, ka gandrīz spārna galā balta svītra. Tiesa, augšējos atmosfēras slāņos arī ir vēji, pat diezgan pamatīgi, tāpēc inversijas izplūksnājas, arī grimst.
Tas, ka lido abos virzienos, arī nav nekas neparasts, tas notiek dažādos augstumos, no zemes to nevar saskatīt.

Letija  8 19 Lai tur kā būtu ar lidmašīnām, bet kas darās Tavā galvā, Julianna?!
Nebeidzu brīnīties.

una32  15 19 Oficiālā informācija ir, ka kaisa debesīs vielas, lai samazinātu klimata pārmaiņas un mazinātu saules ietekmi, droši vien jau tas nav nekas veselīgs.

jozolsen  12 10 Vajadzētu arī uzdirst dažai, kā kaijas to dara, lai nedolbī ar stulbingiem Oho..

rokons  5 15 UNA, lūdzu iedod saiti šādai oficiālajai informācijai

gobis  2 8 lidmašīna debesīs,
šodien uzrakstīja
Tavu vārdu ...

ozolkorkis  2 8 Skaista tēma

debra1  10 13 Iesaku tev Juliannnn curaat caur ziidu un kakaat caur sietinu!

DanaL  12 15 Šodien Londonas un Singapūras reiss met zarazu Latgalē.
Zeme, atveries!

Pirms mēneša 2 Madonas pusaudžu nāves pēc vakcīnas.
Pilnīgs bulšits.

Bail iedomāties, kādus baisus notikumus mums mēģinās iebarot nākotnē...

Epifanija  17 20 Nesaprotu, kādēļ psihiski slimiem cilvēkiem ļauj lietot internetu un izplatīt savus fantāzijas lidojumus,nenesot par to nekādu atbildību!

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu