Biļetes maiņa

Cik izmaksā biļetes maiņa ja man jau ir atpakaļceļa biļete nopirkta??

janisb (2016-05-01 18:52)    2 Atkarīgs no transporta veida un kompānijas, kas sniedz transporta pakalpojumus...
Prasi tiem, kas tev to biļeti pārdeva....

shining (2016-05-01 19:44)    1 Ekonomiskās klases var būt ka pat nemaina. Tur tam ir kaut kāds FLEX vajadzīgs - tas ir dargāks.

Bazhix (2016-05-01 19:48)      Shining, FLEX arī ir economy. Lētākā ir Basic, par kuru AirBaltic mājas lapā teikts, ka nemainot.
Bet es neskumtu. Es paskatītos, vai maina vai nemaina, AirBaltic mājas lapā caur MyBooking un pamēģinātu samainīt - tad redzētu, vai lētāk nav nopirkt citu vajadzīgo vienvirziena biļeti, pat, ja atļauj mainīt.

janisb (2016-05-01 21:03)    1 Ja netiec pie pārdevēja, tad kontaktējies ar Airbaltic. Ja "manipulācijas" notiek ar turpceļa biļeti, tad jāpārliecinās, ka atpakaļceļš netiek skarts, jo aviokimpānijām ir nemode kancelēt atpakaļceļu, ja turp neaizlido...

Lele (2016-05-01 21:41)      No Airbaltic maajas lapas:

Tas, vai Jūs varat mainīt savu biļeti, ir atkarīgs no iegādātās biļetes veida (Basic, Premium vai Business). Pirms mēģināt mainīt vai atcelt lidojumu, aicinām Jūs rūpīgi iepazīties ar cenu noteikumiem.

Ja maksājums tiek veikts ceļojumu aģentūrās vai pie airBaltic pārstāvjiem, var tikt piemērota papildu maksa par pakalpojumu.

Lidojuma datuma/laika maiņu vai biļešu atcelšanu ir iespējams veikt, izmantojot tiešsaistes maksājumu formu.

Business – lidojuma datuma/laika maiņa atļauta jebkurā laikā un bez papildu samaksas. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī rezervācijas klases* maiņu (tā pati rezervācijas klase* Jūsu izvēlētajā datumā nav pieejama), Jums būs jāsedz arī cenas starpība.

Premium – maksa par lidojuma datuma/laika maiņu tiešajiem reisiem ir 50 EUR vienā virzienā. Lidojuma datuma/laika maiņa atļauta pirms plānotā vai vēlamā reisa atkarībā no tā, kurš ir tuvāk šībrīža datumam. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī rezervācijas klases* maiņu (tā pati rezervācijas klase* Jūsu izvēlētajā datumā nav pieejama), Jums būs jāsedz arī cenas starpība. Maksa par biļetes veida maiņu vienā virzienā ir 50 EUR un cenas starpība.

Basic – lidojuma datuma/laika maiņa ir pieļaujama tikai, ja pasažieris ir iegādājies lidojuma maiņas garantiju kopā ar aviobiļeti.

Mainīt lidojuma galamērķi un/vai maršrutu nav iespējams.

Lūdzu, ņemiet vērā! Gadījumos, kad vairs nav pieejamas biļetes sākotnēji izvēlētajā rezervācijas klasē*, klientam ir jāsedz cenas starpība. Šī starpība tiek aprēķināta, ņemot vērā globālās rezervēšanas sistēmā pieejamās cenas, nevis cenas, kuras ir pieejamas mājaslapā.

*Rezervācijas klase: cenu līmenis, ko apzīmē ar vienu burtu (piem., A). Rezervācijas klase tiek norādīta, izvēloties lidojumu (novietojot peles rādītāju virs biļetes cenas), kā arī apstiprinājuma e-pastā aiz iegādātās biļetes veida (Premium, A).

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu