Kas var ieteikt labu apmešanās vietu Polijas/Čehijas pierobežā

Kas var ieteikt labu apmešanās vietu Polijas/Čehijas pierobežāInteresē Jūsu pieredze (kā negatīvā, tā arī pozitīvā) par apmešanās vietām Polijā aiz Katovices virzienā uz Ostrava (cz) vai Bielsko-Biala (pl) / 4 cilvēki ar savu mašīnu un vairāk nekā 1 nakts, jo paredzams apmesties un pariņķot pa reģionu/ mēģina iestāstīt, ka ļoti labs esot Hotel Gołębiewski pie Vislas, bet kaut kā negribas ticēt - pārlieku monstrīgs un attiecības cena/relaks iespējas manuprāt nav optimālas
Teksts - meklējiet rezervācijas lapās, neinteresē. Nepieciešama reālā pieredze :)

wildweed (2015-06-29 14:41)      Sveiki. Varu ieteikt viesnīcu, no personīgās pieredzes, - Cumulus Hotel. Ja ir konkrēti jautājumi un interese par šo viesnīcu - raksti man privāti.

joens (2015-06-29 17:23)      Rajons ap Nachod un tālāk Vācijas robežas virzienā ir superīgs gan vienā, gan otrā robežas pusē. Tālāk atliek savietot savas prasības ar attiecīgās vietas piedāvājumu. Tas tik gabaliņu tālāk uz rietumiem no Katovices utml. Rajonam zem Bielsko-Bialas (Zwardon utt.) arī nav ne vainas, tikai par piedāvājumu nav ne jausmas.

runcis (2015-06-29 17:24)    1 Gołębiewski ir plašs tīkls un labs servis. Viss atkarīgs no tā, kādas prasības izvirza un cik grib tērēt. Bieži Polijā esmu apmeties uz labu laimi, tuvākajā, kas dotajā brīdī pa ceļam. Var būt paveicās, bet nav negatīvas pieredzes, visur bija normāli

Līdzīgi jautājumi
Iesakiet viesnīcu Varšavā (10 atbildes)Viesnīca Berlīnē (11 atbildes)Apmešanās vieta Sanktpēterburgā. (5 atbildes)Viesnīca Kopenhāgenā (12 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu