Maijs - Eiropa...

Vai kādam ir ir kaut kāds Eiropas ceļojums paredzēts uz Maiju..? Pagaidām grūti kaut ko precizēt, bet doma atrast vairākus piestāšanas un naksņošanas punktus utt...

inaralaima (2015-02-24 15:47)      Horvātija un Itālija maijā ir brīnišķīgas,nav ne vainas arī Ungārijai.

Lucy (2015-02-24 15:50)      Labāk aprilī uz Holandi un ap to,tur viss plauks,ziedēs,smaržos.

sauuliite (2015-02-24 20:13)      Ceļot jau var dažādi .
Ja laicīgi jau izdomā uz kuru valsti dosies un ir aptuvens maršruts,tad var atrast arī sakarīgas naktsmītnes par mazām naudiņām Booking.com vai izmantot couchsurfing.com(protams tur vispirms ir jāreģistrējas un lielākas iespējas ir sarunāt bezmaksas naktsmājas tiem,kas tur aktīvi darbojas )Booking.com var rezervēt jau laicīgi ,tik jāskatās un jāizvēlas tās rezervācijas par kurām nav jāmaksā iepriekš un ,kuras var atteikt,ja nu neizdodas tā kā iecerēts .
Pagājušo gadu maijā braucām uz Melnkalni,jau laicīgi rezervējot naktsmājas,atradām ļoti lētus piedāvājumus 7 eur no cilvēka par nakti.Ņēmām tādas naktsmājas ,kur bija arī pieejama virtuve,kur paši gatavojām gan brokastis ,gan vakariņas ,kas ļoti samazināja izmaksas ceļojuma laikā.
Vislētākais veids ir ceļot un nakšņot teltīs,ja brauc ar mašīnu,lai nav jānes smagas somas .Tā arī esam darījuši.
Tā kā variantu ir daudz ,tik jāsāk rīkoties.Lai izdodas !

acetosa (2015-02-25 07:43)      ir, maijā, kā katru gadu, Itālija, bet visātrāk ceļo, tas, kurš ceļo viens, ceļojumu firmu piedāvājumi neinteresē, tie lai paliek tantēm, sauuliite jau visu aprakstīja, princips ir tāds-vispirms apskatās booking cenas uz attiecīgo periodu, tad lidmašīnas cenas, ja tās ir adekvātas-viss notiek:)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu