Ceļojumu firma Indi

Draugi grib pierunāt doties ceļojumā - iecerējuši vienu maršrutiņu, kuru piedāvā šī firma. Netā par šo firmu pretrunīgas atsauksmes. Varbūt padalīsities pieredzē.

hefny    1 hmmm...dažas firmas,firmeles,gala rezultātā sakāpj vienā autobusā,kur ir daudzu firmu-solījumu-variaciju rosols.....

Torpedo  1 1 Nosaukums vien jau vedina uz zināmām pārdomām .. labāk nebrauc!

joens      Maršruts, cena, ilgums, ceļojuma organizācija? No tā arī var izdarīt secinājumus. Kantoris it kā ilggadīgs, nav vakar uzkonstruēts.

Labāk to pašu uzorganizēt pašiem, tiesa, tik lēti kā autobustūre gan nesanāks. Toties visas iespējamās problēmas savējās.

JurisK      Latvijaa uz siltaam zemeem, vismaz, tik divas firmas - novaturs un tezturs, paareejaas taa, filiaales. Taa kaa nav iipashas atshkjiriibas, galapunktaa tik un taa buus gids vai nu no vienas vai otras, ar kuru tad ar naaksies risinaat savas probleemas, ja taadas buus. Nezinu kaa ar autobusiem, varbuut tur cita sisteema.

Ljekainiitis      Ar INDI ir braukts gana daudz. Neko sliktu teikt nevaru, organizatoriski viss bijis vienmēr OK. Citādi - tie paši - un + kas citiem autobusu braucieniem.

joens      Lietuva tāpēc, ka lētāk.

192:5=38 eiro dienā (cik no šīm dienām Austrijā, cik pārbraucienos, pa vienu dienu LV-A pat ar 2 šoferiem vieglajā var nepieveikt). Cik saprotu, tas papildus tiešām ir papildus, ne obligāti brīvprātīgi neatkarīgi no vēlēšanās. Summa maziņa, paši uz savu roku var neiekļauties, pat tuvumā netikt.

emaria      Es ceļoju ar Indi 1999 gadā un neko sliktu nevaru teikt,viss bija kārtībā

Marsietis      Biju ar Indi uz pa Eiropu - Amsterdama, Parīze, Berlīne - 7 dienas par 200 Ls kādā 2007. gadā.
Nebija slikti. Bet tas bija sen. Tagad man nepatīk tie lētie piedāvājumi un dārgās papildus izmaksas ko piedāvā kuponos. Laikam savādāk viņi neviens nevar.

kokote      Tādā grupas ceļojumā turfirma ir tikai viens no veiksmīga brauciena faktoriem. Ceļojuma kvalitāti daudz vairāk ietekmēs gids un pārējais grupas sastāvs. Turfirmas piedāvājums tiek atrunāts līgumā (viesnīcas, buss u.c., ar viesnīcām var iepriekš netā iepazīties, par busa modeli un izlaiduma gadu ar var jautāt), bet "cilvēcisko faktoru" gan nevar garantēt. Vienkārši tas ir moments ar ko jārēķinās kā ar neprognozējamu, ja ceļo grupā, neuztvert visu pārāk nopietni, rēķinies, ka ne viss notiks kā ideāli plānots un cerēts, ka kāds no cilvjiem iespējams nedaudz kritīs uz nerviem- gala beigās skaties uz visu to kā daudzveidīgu piedzīvojum un tad jau viss būs OK. (Austrija 5 dienas- tad jau tā faktiski ir tikai Vīne? - skaista pilsēta, daudzveidīgas baudas sākot no Hābsburgu varenības, līdz modernajai mākslai un kur nu vēl jugends)
Nepiekrītu, ka ideālais variants ir pašam visu saplānot. Cilvēki ir dažādi, un tiem, kuriem patīk, ka var iesēsties busā un nedēļu ne par ko nedomāt un nesatraukties- tiem tāds ceļošanas stils ir pavisam OK. Arī izmantoju turfirmu (pareizāk konkrētas gides) pakalpojumus. Pašai gan pēdējā laikā patīk tie braucieni, kur aizlido un tad ar busu pa valsti, jo faktiski jau 3 dienas pavadi tikai ceļā pa vienu un to pašu trasi - "Polija ir par lielu":)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu