Suvenīri no Portugāles

kad atgriezāties no Portugāles, protams ja uz turieni bijāt aizceļojuši, ko tieši jauku no turienes atvedāt radiem, draugiem, kaimiņiem, un ko paši sev piemiņai par jauko ceļojumu?

janisb  1 3 Portvīnu :D No tā gala arī cepamos kastaņus parasti atvedu - tur viņi lēti un labi (spānija/portugāle)

sailing  2 2 ko un kur (veikala nosaukumu un adresi ar pievienot) :D

Ljekainiitis  1 2 Labs portvīns no Portugāles ir vedams :)

bonacure  3 1 Neko nevedu,jo nevienam tie krāmi,no zemes kur esi bijusi es,nevis viņi,neinteresē.

Postremo    2 Viins ir viens no labakajiem pasaulee. Ja dzeru vispaar viinu, ko daru llllloti reti, tad tikai Portugaallu tumssi sarkano. Perfekts vienkaarssi.

Freja4    3 Vīnu noteikti.

Lucy  4 2 tiešām kuram tie krāmi vajadzīgi,ja esmu izbraukusi kur pasildīt kauliņus,tad to arī daruuz pilnu klapi,ja nu vienīgi kādu jaunu klozīti iepirkt,vietējos saldumus,tos var,vēl kādu magnētiņu,pārējie krāmi mani neaizrauj.

kokote    3 Arī esmut ā, kura suvenīrus (vārda klasiskajā izpratnē vairs sen jau nepērku) un par to neiespringstu, bet katreiz jau ir kas tāds, kas iepatīkas pašai (praktiski lietojams) un zinu, ka var noderēt arī kādam radam. Viss atkarīgs kādas ir Tavas un radu vēlmes un intereses + kāds būs Tavs maršruts. Kādam nenovērtējams dārgums var būt sveces no Fatimas, es mēdzu atvest kādu specifisku alko, kad sanākam kopā "stāstos", tad tas arī ir kā suvenīrs (lai gan pat tas sāk zaudēt aktualitāti, jo visu taču var dabūt tepat, kāpēc pārbāzt savu ceļojuma bagāžu). No savas pieredzes: no Obidušas atvedu ķiršu liķieri, kuru viņi dzer no speciālām šokolādes glāzītēm- tajās glāzītēs tas "sāls", Bataljā ir ne tikai fantastiska katedrāle, bet tā ir slavemna ar savien korķu izstrādājumiem- tur var dabūt visu; sākot no bižutērijas, līdz somām, kurpēm un pat kleita bija no korķa, bet praktiski paliktņi jebkurā mājsaimniecībā var noderēt, Nazares kolorīts ir savdabīgās riekstiņu paŗdevējas nacionālajos tērpos, ar īsiem nez cik kārtu brunčiem, kurus ik pa laikam plivina uz augšu (un riekstiņi ar gardi našķi). Nu jā- Porto - pilsēta kurā iemīlēties un arī izbaudīt fado vakaru pie glāzes laba vīna vai porto. Jā Portugālē ir jāizjūt portvīna garša (nejaukt ar prastajiem stiprinātajiem vīniem, ne velti labs portvīns ir laba brendija cenā). Tā ir fantastiski skaista zeme, nevajag iespringt uz suvenīriem, bet vienkārši baudīt. Ak jā- vēl viņu interesantā krāsainā keramika...nu daudz kas - tā ir zeme kurā nevar neiemīlēties.

ledzep    1 Vininu.karodzinu,magnetinus,noteikti.Galu gala,tas ir atminas.Lagosa Faro,Madeira,PortoSanto.Vienkarsi super!!!

Hbbs    1 Piri piri piparus labam paziņam, kurš palūdza. Gliemežvākus bērnam. Un skaistas atmiņas.
Olhao vecpilsēta....
2018-05-16

Sarkangalvite23    3 Vīnu, suvenīrus ar zivtiņām makšķerniekiem, gliemežvākus, korķa koka cepuri, kamieļādas somiņu, indiešu linu. 2018-05-19

Lince15  1   Ved flīzes ar pikantajiem zvēriņiem. Super foršas, tās var virtuvē izlīmēt un tad prieks kur rodies. Uz visiem tiem pupiem, kranie, astītēm un rociņam var kabinat dvieli, karotes, pannas un diezin ko vēl. Ne tev vajadzēs urbt un skrūvēt pakaramos, ne plauktus. Plus visam omolīgums un domas uz to, kas ir flēžu izcelumos.
Vīns, to izdzers un viss, kleitiņa, tadu arī te vari nopirkt. Ja ved, tad tikai praktiskas lietas.
2018-07-25

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu