Kur esat bijuši un kur ļoti gribas atgriezties?

Esmu Spānijā. Ooooo,cik te silti! Ooooo,cik te gardi un lēti vīni! :) Ņemot vērā, cik Latvijā ir vēsi laika apstākļi,ir tik forši paildzināt vasaru!

erucanob  2 1 Tas laikam smalks mājiens kādam ar sētas mietu.

_Biezaa_oome  2 2 Es esmu bijusi Latvijaa. :) Uz Jaanjiem vienmeer gribas atgriezties, bet nu tie odi un dunduri, brrr...

Huga  2 2 Tā gribējās palielīties, ka i ne nociesties! Drīzumā sekos albums "Es Spānijā" ...

VenBer    4 Bavārija, tā tiešam ir vieta kur gribētos paviesoties vēl.

_Biezaa_oome  2   Nu Bavaarija ir shtrunts saliidzinot ar Zalcburgu. ;)

moons    1 Ukrainā ir lapi...

Bazhix  2   Staipīšanas topics? Esmu bijis Andrupenē. Un Preiļos :))

Elllaaa    2 Katraa zemee,katraa laikaa,savs skaistums.....pat parastaa plavaa....savs skaistums,tik vajag to saskatiit!

mojito  1   Mazpisaanos ir kaads bijis ?! :)

Zeltiite  7 1 Nav žēl - ka nepilnvērtīgie emigrē uz zemēm, kur apkure nav jāmaksā ;D Jo, kā vienmēr, nepilnvērtīgo vietā nāk tie, kas gatavi visu apmaksat! Tai skaitā nepilnvērtīgo bērnu un vecāku uzturēšanos mūsu Dzimtenē - Latvijā!!! Par ko, protams, necienām nemaksātājus! Un pretenzijas, ka mūsu parādu maksātāji nav dzimuši ES (un tie, vispār, nav jau viņu parādi, bet mŪsu - ES emigrantu lAUKU, NEKAUTRĒSIMIES, KAS NEUZTUR SAVUS VECĀKUS, nespējnieku) Lai arī viņi nāk no tādas izcilas vietas kā Latvijas laukiem, par ko aizbēgšana no tās pelnītu visu mūsu pārējo iesaistīšanos maksājumos par to :D Nesaskatu gan personiski - par ko!!! Kāpēc gan mums Latvijā joprojām jāmaksā par pāķu un citu pamestajiem bērniem, ko viņi savā laimē, tomēr, nav savākuši līdz?? Un viņus jāmīl par to???

ingiite    3 no Spānijas tās labākās atmiņas...biju Malagā...Gibraltārs turpat netālu... skaisti un silti, tiešām labprāt aizbrauktu vēlreiz:-) katrai vietai savs šarms....ļoti patīk Bergena... vienīgi, man šķiet, ka katru reizi, ja ir iespēja braukt, tad jābrauc uz citu vietu nevis jāatgriežas kur jau būts...

duriks  1   Biju pie vienas jaukas sievietes - izglītota, simpātiska, gaumīga, proporcionāls augums (es nesaku ne slaida, ne dūšīga) - sekss mums abiem bija tīrā bauda. Kā atceros, tā gribas atgriezties. Bet viņa vēl gribētu ko vairāk, kopdzīvi tikai man uz to prāts nenesas. Vismaz pagaidām

siikaa16      Man patīk Polija. Ziemassvētkos pagalmos izrotātas eglītes , arī uz citiem kokiem daudz lampiņu. Vienmēr apkopti lauki. Reti var redzēt nesakoptu vietu.

LaskovijMerzavec  1   Zeltīt ... beidz vienreiz blamēt Rīdziniekus, jau sāk palikt kauns...

Katrā zemē ir savas sliktās puses un savas labās... bet visvairāk patīk Balī sala un Santorini sala.

erucanob  2 3 Zeltīte neblamē rīdziniekus,bet katrā topikā sevi,jo izskatās ka dzer nejēgā.
Varbūt pamāci savu vīru ka pareizi Tevi iz...t,lai nevajadzētu pa OHO precētai esot meklēties.

meklejumos    3 To Zeltiite
Cik konkrēti ir Tava iemaksa maniem vecākiem pensijas fondā un cik esi apmaksājusi viņu ārstēšanos slimnīcā? Redzi, es viņiem varu apmaksāt visu kas nepieciešams un bērniem varu prēmijas izsniegt un ar retiem izņēmumiem visi tā dara. Aizbraucot uz LV lielu daļu naudas atstājam veikalos, tātad arī nodokļos.
Par jautājumu, protams vienmēr gribas atgriezties Latvijā un to arī daru, cik bieži iespējams.
Pārējais nekas tā nevelk, vienreiz redzēt un ar to ir gana. Ja nu vienīgi gribētu vēlreiz aizbraukt uz Kamčatku.

vilks28    2 Saeimā! Un bufete tur arī ir laba!

ponytail  1 1 Zeltīt, tak pieskies vienreiz AA, tur tev oteikti palīdzēs!
Bet, ja par vietām kur atgiezties... Mājās. Tas - pats par sevi. Dubrovnik septembrī - nu, tas ir kaut kur dziļi, dziļi ierakstīts, bez tā nevar. Čikāgā karstās vasaras naktīs, kad ezers pulsē un aicina peldēt Vēju Pilsētas gaismās.
Bet visvairāk es gribētu atgiezities Daugavmalā, uz soliņa pie 1905. gada pieminekļa.:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu