Kas palika atmiņā pēc Ibicas salas apmeklējuma?

Daba, apskates vietas, cilvēki, klubi, cenas veikalos, cenas klubos...? Kam būtu jāpievērš lielāka uzmanība?

JurisK (2011-10-06 12:36)    1 Laikam jau konta staavoklim bankaa un alkohola saturam asiniis - esot reti atraktiivas izpriecu vietas tai salaa!:)) Neesmu bijis, cik nu pa ausu galam dzirdeets:(

NakcPutns (2011-10-06 14:35)      vienaij fricceneij reijz pajautāju ko viņa domā par savējo orģijām tur...
šī saviebās un iedziedājās kā pazīstamās dziesmas piedziedājumā: IT`S A SHAME! :DDD

Vaukskis (2011-10-07 03:49)      Es arī neesmu tur bijis un tomēr ir viedoklis par braucienu uz Ibicu.
Tur vajadzētu doties vasaras laikā,jo katru vasaru uz šo salu atbrauc vispopulārākie Eiropas un pasaules dīdžeji, kā, piemēram, D Morales Sasha Cart Cox u.c. Ziema ir tas gadalaiks, kad labāko Ibicas klubu rezidenti paši dodas projām uz ārzemēm, lai uzstātos slavenākajās citu valstu diskotēkās.

Vērts apmeklēt vispopulārāko un vienu no skaistākajiem naktsklubiem ar marmora deju laukumiem, lielisku restorānu un terasi uz jumta, no kuras paveras fantastiski skaists skats saulei austot- "Pacha". Kā klaberim jāpievērš uzmanība tam, ka parasti Ibizas naktsklubos nepastāv dreskods, taču "Pacha" tāds ir. jo "disenes" publika ir īpaša.
Pievērs uzmanību vienam no pirmajiem Ibicas naktsklubiem "Amnesia", kurš pastāv jau vairāk nekā 40 (!) gadus. "Amnesia" ir slavens ar saviem putu vakariem, kas notiek tuvāk rītausmai svētdienās. Noteiktajā brīdī no milzīgiem dzēšanas lielgabaliem uz tūkstošiem cilvēku tiek izšautas lieliskas izjūtas radošas putas un tad ir svarīgi noturēties kājās un nepakrist, it īpaši, ja augums nav ražens.
San Antonio atrodas vēl viens vecs klubs "Es Paradis", kura interjers un klubu mūzikas piedāvajums ir ļoti aizraujošs. Īpaši tajā vērts uz savas ādas izbaudīt "Fiesta del Aqua", kad klubs ir pilns ar ūdeni ! Deju laukuma centrā atrodas lapene ar kolonnām un dažām grīdā iedziļinātām joslām. Tuvāk rītausmai zemākās joslas sāk piepildīties ar ūdeni un tas turpinās tik ilgi, kamēr dejotāji nav tajā līdz gurniem. Klaberim vērts atstāt ļoti dārgās mantas mājās !
Noslēdzot īso naktsklubu, kuros Ibicā esot vērts iegriezties, apskatu, tikai pieminīšu pašlaik vispopulārāko āfterpārtiju klubu pasaulē "Space". Atšķirībā no citiem klubiem, tas tiek atvērts plkst. 8 no rīta ! Tad nu "Space" sapulcējas visi nenogurušie klaberi no visas Ibicas, kuri vēlas ne tikai papriecāties par saulīti pusatvērtajā terasē, bet arī "

Karriba (2018-08-31 19:22)      Ojj...Liels daudzums narkotiku, alkahola, tusiņu, negulētu nakšu! :D Tas bija tālajā jaunībā :D Tadad labprat aizbrauktu vnk atpūsties.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu