Ceļojumu birojs "Viesturdārzs"

Vai kāds ir saskāries ar ceļojumu biroju -viesturdārzs? Un kādas būtu Jūsu atsauksmes, ja esat izmantojis viņu pakalpojumus? Īpaši ceļojumi uz Sanktpeterburgu?

joens (2010-06-06 13:01)      Man pretjautājums - kāpēc uz katru kaimiņciemu tik ļoti gribas braukt organizētā barā (posmorite na pravo, posmotrite na ļevo)? Tuvākajā tūrkantorī uztaisi vīzu, nopērc busa biļeti (ja naudiņas vairāk, vilciena vai lidmašīnas) un aidā, sveika Pēterpils :)

effy (2010-06-06 13:07)      piekrītu joens.
es esmu bijusi Pēterburgā reizes 5 un visas bez jebkādām tūrisma aģentūrām.
tā pat ir daudz foršāk, jo pats vari plānot laiku, iet kur gribi, uzkavēties kādā vietā cik gribi.
Pēterburga jau nav kaut kāda Šarmelšeiha, kas atrodas tuksneša vidū un bez zinātājiem nekur tālu netiksi.

effy (2010-06-06 13:36)    1 ja dodies uz Pēterburgu viena, tad labāk laikam ir ar grupu.
ar cenām tur ir tā, ka ir dārgas vietas un ir lētas - kā jau visur. Pēterburgā ir tūristu diskriminācija cenu ziņā - ja viņi pajūt, ka neesi krievs, tad cena ir 10x lielāka kā vietējiem. tas attiecas uz muzejiem, izbraukumiem ar kuģīšiem utt. tur pat ir izliktas cenu lapas tādā stilā: tūristiem 1000 rubļi, vietējiem 100 :) nu vismaz kad es pēdējo reizi biju, tā tur izskatījās.
man labi bija tas, ka tur dzīvo paziņas. vietējie jau zina visas labākās un lētākās vietas. kā tur ir ar cenām šobrīd, pateikt nemācēšu, jo pēdējo reizi biju Pēterburgā gadus 6 atpakaļ :)

joens (2010-06-06 14:55)  1   Katrs jau sajūk pa savam, ko nu tur atrunāt ... man Pēterburga ir kā kaimiņciems, kaut ko nepaspēsi apskatīt šoreiz, aizbrauksi nākamo. Vīzu būšana gan nedaudz pasākumu sadārdzina, bet ... Drīzāk kādu ceļabiedru no mājām der paķert līdzi, bet var arī vienatā, tad tikai šis tas no drošības viedokļa var ierobežoties, tāpat kā Rīgā, Londonā ...

effy (2010-06-07 10:27)    1 es 1x braucu ceļojumā viena pati. tūrē ar autobusu pa Austriju un Itāliju.
toreiz braucu caur firmu Averoja. viņi piedāvā arī ekskursijas uz Pēterburgu.
http://www.averoja.lv/lat/bus/index.php?64400&year=2010

biju apmierināta, jo viss notika tā, kā bija solīts. katru nakti palikām kādā viesnīcā. viesnīcā tika dotas brokastis. tikai jāņem vērā, ka tās brokastis atšķiras no viesnīcas. ietekmē arī valsts.
piemēram, Polijā brokastis bija normālas - zveidru galds, kur varēja izvēlēties starp sieru, gaļu, maizi, auzu pārslām. toties sākot ar Austriju, brokastis parasti sastādīja tikai auzu pārslas + maizītes ar marmelādi (arī ne vienmēr).
tēju un kafiju pasniedza visur. tikai protams dažreiz ar to kafiju bija kā bija. kāda izpratnē varbūt tā arī ir kafija, bet tikai ne manējā :D
iesaku paņemt līdzi burciņu savu kafiju. laikam jau šķīstošo. tāpat iesaku paņemt līdzi kaut ko no pārtikas. varbūt ātri pagatavojamos produktus, kurus pietiek sajaukt ar karstu ūdeni. autobusos parasti var tikt pie karstā ūdens.
nu īsumā sakot - paņemt līdzi kaut ko pārtikas, ja nu akurāt brokastis ir galīgi garām (man personīgi ar auzu pārslām nepietiek līdz pusdienām) un ļoti sagribas ēst.
autobusu ceļojumos zelta vērtas ir salvetes - gan mitrās, gan parastās.
iesaku paņemt līdzi vilnas zeķes, lai autobusā nav jāmoka kājas un varētu novilkt apavus.

Miiljmeitinja (2010-06-30 11:57)    1 Ja tas vēl ir aktuāli - braucu ar viņiem 2-x uz St.Pt-gu, bija ļoti OK, kā ir tagad nezinu, tas bija pasen - pirms 10-12 gadiem. Pieredze tūrisma jomā viņiem ir ilga, gadi 15 būs...

snorre (2010-07-13 14:35)  1   Ar SIA Viesturdārzs visa ģimene braucām ilgi gaidītā un plānotā ekskursijā uz Sanktpēterburgu, un kaut arī pati pilsēta mums ļoti patika, esam ļoti vīlušies Viesturdārzā, kura attieksme krietni pabojāja prieku ceļojuma laikā
Pirmkārt, Viesturdārza mājsalapā norādīta nekorekta informācija, ka bērniem līdz 16 gadiem ir atlaides, tomēr atlaides tiek dotas bērniem līdz 15 gadiem ieskaitot (pēc neliela cīniņa tomēr bērnam atlaidi iedeva), par ekskursiju biļetēm vajadzēja maksāt Latvijā, kā vēlāk atklājās, ārzemnieku cenu, bet tās tika uz vietas pirktas kā tūristiem no Krievijas (kas sanāk vairākas reizes lētāk, bērniem vispār, piemēram, Ermitāžā ir brīva ieeja līdz 18 gadiem). Cenas starpību, protams, neatgrieza.
Otrkārt, solītā zviedru galda vietā viesnīcas Kijevskaja padomju tūristu korpusā bija īstas padomju pionieru nometnes brokastis ar pusšķēlīti ķieģelīša un apkaltušas baltmaizes šķēlīti, plānu desas šķēlīti un griķu putras piciņu. Citu rītu bija kotlete ar rīsiem, bet kotlete diemžēl izraisīja pusei grupas neatliekamu vajadzību uz tualeti visas dienas garumā. Kafija un tēja – par maksu. Auksts ūdens speciāli jāpalūdz. Pienu pie kafijas arī pēc palūgšanas nevarēja dabūt.
Ekskursiju vadīja gide Alla Maslova, kas nenoliedzami ir zinoša profesionāle savā jomā un daudz stāstīja un parādīja pat ārpus programmā minētā, taču informējot Viesturdārzu par brokastu problēmām, kļuvām par gides Allas netīksmes objektu. Nekas cits neatlika kā izjust cieņu arī pret viņas apbrīnojamajām aktrises un manipulēšanas dotībām (īsta partorga ideālam atbilstošām), vairākas reizes izķengājot mūs un citus, kas dienu bija pavadījuši pārdomājot brokastu kotletes trūkumus, grupas priekšā, sagrozot faktus un slavinot sevi.
Ar SIA Viesturdār

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu