Honkonga

Labdien, vai kāds ir pabijis Honkongā? Pēc aprakstiem presē un i-netā: skaisti, interesanti, forši. Bet, kā patiesībā - ar valodu, drošību...

edmunds (2010-01-27 13:05)      honkongaa ir kaa anglijaa - saprotami, droshi, pitiekshi iespaidiigi. bert kjiinaa ir 10x interesantaak un 2x leetaak. un tikai mazliet nedrosaak. tiesa anglju valodu kjiinaa saprot tikai kjiinas drosibas dienesta darbinieki, toties tie runaa bez akcenta :)

Laskovij (2010-01-27 15:28)      Fascinējoša debeskrāpju pilsēta:) Vēsturisko objektu nav daudz, ko skatīt:) Satiksme teicama, ātri var noorientēties, ka un kur.

Elektronikas cenas maksimāli 30% zemākas nekā Eiropā, lētāk nedabūsi, ķīnieši labi zina Eiropas cenas.

Dārga ēšana un dzīvošana.

Manuprāt vairāk par četrām dienām, kā tūristam tur darīt nav ko:)

kloss (2010-01-28 10:11)      Esmu dzīvojis un strādājis Hong Kongā 6 mēnešus bet tas bija tad kad vēl tā bija britu kolonija . Toreiz šo teritoriju pārvaldīja pēdējais britu gubernators Kriss Paterns . Milzīga atšķirība cenās starp centru ( Kowloon , HK central) un perifēriju piem Lamma island . Uz turieni ar kuģīti tikai 30 minūtes un viesnīcu cenas un pārtika 3 X zemāk. Protams var un vajag tirgoties . Nakts tirgus Templ street - Nu lupatu bazārs . Visa Templ iela vakarā 17 tiek slēgta satiksmei un pārvēršas par tirgu visas ielas garumā . Mitrums augsts rezultātā drēbes mitras un regulāri salst pat pie + 25 ( naktīs ) Drošībai nekādu problēmu nebija , ķīnieši nedzer alko bet toties ir narko . Publiskās toilets bezmaksas bet tīrākas kā šeit ar maksu . Var mēģināt meklēt latviešus kas kā kontraktnieki tur dzīvo caur TALKA ( Tālo Austrumu Latviešu Apvienība ) . Angliski runāja ap 90 % cilvju. Poličiem atšķirības zīmes kas runā angliski un kas ne. Poliči laipni , zinoši bet ļoti stingri . Apsardzē parasti sikhi no Indijas .Milzīga starpība ja brauc pāri robežai uz Zhen Shen sarkanajā Ķīna . Ja kas konkrētāk tad uzdot precīzi . Bet pa šiem 10 gadiem varbūt kas mainījies . Kādreiz bija populārs teiciens - H K vairāk naudas nekā prāta . Pasaules garākais āra eskalātors u.c. incantas lietas . Ja man būtu izvēle - tur arī dzīvotu ... :)))

norciks28 (2010-05-01 19:53)      Es ieteiktu labak Taizemi....ideals klimats,loti jauki cilveki ipasi uz salam,vienkarsi neparspejami

Richdy (2010-05-07 15:38)      Iesaku aizbraugt un ar tiem kugiishiem,kas krastmalaa pa salaam pabraukaaties un pastaigaat pa salaam!!
Ja tuseeties veelies ir veerts tur arii braugt!!- http://beijingclub.com.hk/
Ar dator tirgu ir taa,ka viens balstaas uz taadu kaa apchakareeshanu otrs ir zoliids,nosaukumus abu tirgu neatceros!!

GenaCom (2011-06-19 14:52)      Tur ir skasti!

Bet,nevisiem tas ir piejiejāms!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu