Ceļojums uz Pēterburgu

Gribu braukt uz Pēterburgu,vēlos informāciju.

kwinta (2009-05-03 19:57)      Interesē maršruts,vai cita infa?Pirmais,vajag vīzu.

vecmeitaARrunci (2009-05-03 20:18)      Dabūsi ātri pa degunu..Pēterburga ir ļooti specifiska pilsēta...

I_am_so_ (2009-05-03 21:02)      informācija mūsdienās ir laiks un nauda.
gribēt jau var, bet vispār tāpēc ir tūrisma firmas, kas sniedz informāciju un piemeklēs arī individuālu maršrutu, sniegs ieteikumus un reālus padomus.
pa brīvu velti vai paldies var mēģināt caur portāliem atrast kādu tur dzīvojošo latvieti, krievu vai citu.

joens (2009-05-04 10:25)      Tūrfirmu vajag tikai ātrai un vienkāršai vīzas iegūšanai.

Rullē rublis, citas valūtas ikdienas tūrista vajadzībām nerullē. Samainīt var arī latus, tomēr visērtāk un visizdevīgāk ir par latiem tepat (Rīgā) iepirkt nepieciešamo rubļu daudzumu.

Ja vien nebrauc pie draugiem, jebkura veida naktsmājas (viesnīca, dzīvoklis no stacijas babuškām ...) būs tikai pārgulēšanai, ne sarunām.

Centrs, kaut paliels, tomēr kājām izstaigājams (darīts daudzas reizes), jo aiz katra stūra ir kas apskatāms. 20 km dienā nosoļot ir norma.

Bīstamas ir 2 lietas - miliči un daudzskaitlīgi čigānu sīči (3-7 gadi apmēram).

Vispār, braukšanas vaina, kaimiņpilsēta vien ir.

elektrikiss (2009-06-26 20:56)      Ar miličiem uz Jūs,čigānsīčus neredzēju,solītā viesnīca bija vispār garām,apskates objekti ik uz soļa tā ka jāizvēlas interesantākie ,citādi laika pietrūks.Cenām var pielāgoties,vēlies ar plašu žestu-lūdzu,vēlies pieticīgāk ej uz lētākiem veikaliem kuri atrodas līdzās.
Braukšanas vaina,kaimiņpilsēta vien ir.Problēmu nebūs ja pats tās neradīsi.
Tur ir ko redzēt ja vēl neesi tur bijis.

kraasas_nonjeemeejs (2010-08-01 18:16)      Es pa krieviju ``dzīvojos``
visreālāk uz krieviju ir doties ar ecolines autobusu...
krievijā - esi ko izdarījis, vai neizdarījis, labāk atzīt savu vainu. Kopumā nav ne vainas, ja neņem vērā, ka lētas ir tikai akcīzes preces...

inguna (2011-01-15 19:15)      Pāris vasaras atpakaļam arī tur paviesojos,pamatā jau viss ir izstāstīts, tikai viena lieta krasi atšķiras no mūsu ielām,autiņi pie gājēju pārejam nebremzēs,ja nepaleksi nost,tad virsū būs riktīgi...un naktīs vietējie jaunieši nadzīgi uz laika pakavēšanu svešiniekiem.

SOOLLA (2011-04-02 17:15)      Nupat atgriezos no ekskursijas no Pēterburgas...braucu privāti, un izvēlējos Simple autobusa pakalpojumu, kā arī ieejas biļetes Ermitāžā no pirku jau te LV, un tas man aiztaupīja laiku-nebija jāstāv rindā(tās bija pagaras), kā arī sanāca lētāk... tuvākās apskates vietas, kas atrodas ap centru izstaigāju kājām- ļoti daudz ko redzēt tiem, kam patīk arhitektūra... viesnīcu arī izvēlējos centrā-cenas un servisa ziņā laba... un tagad plānoju vēlreiz aizbraukt vasarā, lai redzētu parku un strūklaku skaistumu... p.s. miliči tiešām tur daudz...

numoin (2014-09-25 11:38)      Es braucu privāti uz nedēļu,trāpijām uz baltajām naktīm! Vīzas kārtoju Maskavas namā. Braucām ar Ecolines(šoferīši simpātiski) .:)Viesnīcu dabuju Ņevas prospektā,ideāli! galvenais nebija dārga.Atmosfēra jauka,vienīgais trūkums,laiks, nedēļa tomēr par maz.:)

Līdzīgi jautājumi
Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz Maroku (19 atbildes)Pēterburga (14 atbildes)Uz kuru valsti doties ceļojumā (26 atbildes)Labākā ceļojumu aģentūra (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu