Loterija, kur var laimēt ceļojumu

Koru karu koncertā aizpildīju anketu ceļojuma laimēšanai. Tagad zvana kundze un paziņo ,ka esmu iekļuvusi nākamajā izlozes kārtā,kas tiks oficiāli paziņots tiekoties krogā,man līdzi ņemot piecus draugus!
Jautājums: vai kāds tādā pasākumā ir piedalījies un cik kārtās jāpiedalās??

ledusskapis      Lohotrons!

JurisK    1 Šitādam pasākumam vismaz gadu 15! Ej droši, lielu naudu nezaudēsi, tas ir tāds pastulbs tūrisma marketings:))

short      aha, kārtējais eastcom triks gan jau :))) nesen alfā vīru apturēju no it kā nevainīgas anketas aizpildīšanas, kurā varēja dabūt auto, pat neatceros vairs kādu :) šiem tik padod pirkstiņu, paraus ar visu roku :D

danaja18    2 Tādā nolūkā jau arī tās anketas tiek izmantotas, lai savāktu datus par cilvēku un pēc tam visādiem izplatītājiem būtu kur izplatīties...:) Jau sen neatsaucos uz šiem piedāvājumiem stundu kaut kur sēdēt un klausīties kā man mēģina kaut ko iesmērēt...

andzipa      :)ja gribi "nahaļa" ar 10 LABIEM draugiem kādā palētā kofejušņikā draiski pasēdēt, tad uz priekšu. Protams, reklamēs kaut ko bezjēdzīgi dārgu, bet "take it easy":).
/kā vēl nav apnicis tas lētais triks.../

Muukene      noklausisies prezentaciju! Vai tad uz anketas nebija redzams, kas tas par produktu??? BIJA!

Kam_Negadaas      OO, pārmaiņas - 10 draugu vietā tagad pieci.
"Jāpiedalās" vēl tikai vienā kārtā - krogā pasniegs kaut kādas uzkodas un skalos smadzenes par ekoloģiski tīru un cilvēku veselību uzlabojošu produkciju. Noklausoties to, šķitīs, ka mēs esam un dzīvojam pilnīgi slimi un bez tā, ko tur piedāvā, dzīvot tālāk nav vērts. Tādā veidā mēģinot ieinteresēt kaut ko nopirkt.
Ko tur piedāvā, var apskatīt šeit:
http://eastcon.lv/public/

Bet uz Kanāriju salām (vismaz no man zināmām personām, kas uz šādiem saietiem bijuši) neviens nav aizbraucis. :)) Arī man neviens nepiedāvāja ceļojuma biļetes pēc pacietīgās pārstundu reklāmas klausīšanās. Tas gan bija pirms kādiem 12-14 gadiem apmēram.

ilpa      njaa... es ar briesmiigo puteklju eerci kaadas 3 reizes esu apskatiijusi, protams, ka kopaa ar draugiem... :))

violeta      Ņem draugus un ej paēst,tēlo ieinteresēto un neceri ka būs pēdējā reize.Tikko tādā biju ar aitīgiem-villaiņiem,un solījumu ar ceļojumu uz Ēģipti.

Muukene      Nee, miljaa- celojums bija balva! Bet kada firma piedavaja aizpildit anketu??? Un vai tev gruti aiziet?

peksene1  1   Kādam jau laimējas! Mana māsa aizbrauca uz Turciju! No kaut kādas vilnas kompānijas! :)

Ivans_neBargais      Nu sliktākajā gadījuma drusku pasēdēsi un uzkodīsi ar draugiem. Labākajā - tas reklāmas teicējs interesanti runās, būs jautri. :)

BuutlsBamtrinkets      Grūši stādos priekšā kas ir tie koru kari. Tie, kurus pa teļļuku rāda? Pag... a tiem visiem pieciem būs vojāžs, vai viņi tikai "skata pēc" jāņem līdzi? Un kas maksās par krogu? Seši latvieši apēdīs un izdzers pietiekami daudz, lai tas varētu iegriezt robu viena bāliņa budžetā.
Iedomājies, ja tās ir 3/4 kārtas? 15 vai 16 ļautiņiem izmaksāt krogu nav joka lieta. Vismaz tādiem, kuri ir spējīgi arī kaut ko vairāk apēst kā salātu bļodu.

inito4ka      ...nu re-patiešām arī viņiem grūti laiki!!! Man toreiz bija 10 draugi jāņem līdz!!! :))) bija kārtīgs ,,otrais,, un šampānieša glāze!!! Lekcija 30min garumā un tālāk mēs jau paši dasēdējām,,,u nas s soboju bylo :)))))
ej droši!!!!

binny      Ir ne tikai Eastcon, bet vēl vismaz viena līdzīga firma. Biju vairākās prezentācijās par draugu.
kad pirmoreiz reklamāja pērļu vannu, tad bija interesanti, un galds bija bagātīgi klāts. Arī ar šampi. Kad pēdējoreiz uz aitu vilnu spilventiņiem, tad baigā garlaicība un bomža vakariņas.

janis74      Kanāriju salās ir salīdzinoši lētas viesnīcas, tās nevajag iegādāties prezentācijās, bet rezervēt vienkārši caur internetu :) 2009-09-05

Persifona      Rēzeknē ciemojās Olga Rajecka ar savu kori,es arī aizpildīju anketu. Pēc koncerta ceļš mājup uz laukiem.Atskan zvans,ka es esot vinnējusi balvu,lai braucot pakaļ tūlīt.Teicu,ka no rīta,bet man atsaka,ka sazin āšoties paši ar mani. Pirmo pusgadu uz zvaniem neatbildēja,tikai sūtīja īsziņas. Tad arī numurs nobloķējās.Pazuda. 2010-04-06

lapsene      Šitā tauta ir makten neatlaidīga un uzbāzīga.Es nevarēju tikt uz norunāto laiku un dienu iepriekš atteicu-nu tad dzirdēju par sevi visu un vēl mazliet.Labāk tālāk no viņiem. 2015-02-25

lazdarr      lohatrons. Nekas vairāk. Ja jūs nenākat, mēs izņemam anketu- attrauca klausulē. Skaidrs, ka neiešu smadzenes duļķot. Pats kur aizbraukšu ar smaidu! 2015-03-04

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu