Stopēšana
Stopēšana - jautājumi un diskusijas
Un LV lauku terotorijas ir ljoti mazsabiedrisktransporteetas. Ir vietas, kur autobuss ie tikai otradienaas un piektdienaas...
Nu un ir veel tie, kam tas ir viens no dziives kaifiem.... Tieshaam vairs neredz uz celjiem....
Es nedomaaju, ka tas saistiits ar Eiropu. Tie, kas njem, tie njems vienmeer.
Tie, kas baidaas, tas baidiisies visu muuzhu. Ārpus tēmas, atvainojos.
Kādu iemeslu dēļ vadīts, cilvēks izvēlas sropēt mašīnu. Saprotu, ja kāda nelaime uz ceļa notikusi. Bet realitātē, kā var doties kaut kur, piemēram uz konci, un cerēt, ka kāds iežēlosies, piestās un paņems? Ok, saprotu, ka jaunieši žēlo savu ceļa naudu. Bet pieauguši cilvēki, kāpēc izvēlas stopēt? Es stopeeju fuures...un fuures ir tieshi tie, kas labraat njem, jo shoperiishiem vajag runaataaju blakus.
Maksaajusi neesmu nekad. Stopetaajs maksaa ar savu komunikaaciju.
No stopetaaja arii nekad neesmu njeemusi naudu, man patiik parunaaties ar cilveeku, kas nav no Tava ierastaa loka..parunaat vienkaarshi par dziivi. Nezinu kur pazuduši, iespējams transports ir pietiekami labi attīstīts šodien, lai stopēt vairs nebūtu nepieciešams. Plus, ir taču visādas kopābraukšanas aplikācijas telefonos, kur paķer cilvēkus pa ceļam, sadala maksu uz visiem, vai tāpat vien pa brīvu. Bet tajā veidā kā to darīja agrāk - tā ir vairāk avantūra, iespēja iepazīt svešus cilvēkus. Tas protams ietver daļu riska, it sevišķi jauniem cilvēkiem kam vēl nav ne intuīcijas ne arī spējas saskatīt un novērtēt potenciālos riskus. Vieslielākais risks protams ir jaunām meitenēm kas vispār neapjēdz kas tas ir - vīrietis :) ··· Stopēšana: Autostopi. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) »