Vīzas

Vīzas - jautājumi un diskusijas

Cik maksā vīza uz Baltkrieviju (8)
Un ko ( pārtika, alkohols)un cik drīkst ievest Baltkrievijā un cik ,atgriežoties caur Lietuvu, atpakaļ ievest?
http://www.blagovest.lv/lv/visa.php?p=2

Ikvienā vēstniecībā ir info telefons. Katras pārdienas mani kaimiņi močī uz Vitebsku, bet tu nekonkrēti jautā...
Ja mani atminja nevilj, uz Baltkrieviju viizu nevajag. Neko nevar ne ievest, ne izvest. Jebshu tik, cik veederaa un apenees. Jamani atminja nevilj, - iespeejams, pa sho laiku kaut kas ir mainiijies, bet ES regulas tur nosaka, ka spekji, shnabi utt. no neeiropas savieniibas valstiim hren nevar ievest. Karoch tur uzzvani, kur Buutls saka, tad tev pateiks un ja vajadzees, arii izlamaas. Ievest var, vīzu vajag. sorry... ik pār dienas cilvēki no šejienes apkārtnes baruc turp da atpakaļ. :) Baltkrievijas precu pārpilnība apkārt, vismaz Preiļu rajonā, jādomā ka citur Latgalē ne mazāka.:)) Nu gan te dažas dumības raksta- vīzu vajag, bet konsulārās daļas kundzītes ir laipnas- pastāstīs kā un kā labāk rakstīt, lai nav lieku jautājumu un vieglāk vīzu nokārtot...Muitas-robežas šķēršošana nekādas problēmas, jo baltkrieviem neinteresē KO un CIK izved, jo esi naudu jau viņu valstī atstājis...Cita lieta- ko par to teiks Latvijas vai Lietuvas muitnieki... ar baltkrieviju ir tā....! ka vīzu gan vajag, gan nevajag! Ja nav... tad sagatavojiet čekinam papīru, tādu kā simbolisku apstiprinājumu no firmas pie kuras braucat , ka vīzu iegūsiet uz vietas! viss atkarīgs no viņiem vai ļaus iegūt uz vietas vai nē! Ja Jums nebūs nekāda papīra ..tad Rīgas čekins var nereģistrēt! jo manā praksē vienu veci atsūtīja atpakaļ.. parasti jau ļauj tur uz vietas.. bet labāl vīzu jau te uztaisīt .. vienkārši vēlamāk! ··· Vīzas: Cik maksā vīza uz Baltkrieviju lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vīzas nepieciešamība dodoties dzīvot uz Angliju? (19)
Mans mīļotais vīrietis ir no Pakistānas ,pati esmu Latvijas pilsone. Viņam ir uzturēšanās atļauja uz 5 gadiem Itālija. Mums ir doma doties uz Angliju dzīvot. Mēs vēl neesam precējušies. Vai manam mīļotajam nepieciešama ...
Tam imigrantam ir tikai divas iespējas legāli strādāt UK - dabūt darba vīzu (tāda nespīd ja vien nav augsti kvalificēts speciālists), vai noprecēt kādu duru ar EU pasi... ak, šie romantiskie darba meklētāji no Pakistānas.... ka tik autorei pashai driiz viizu neievajagas...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2114819/Sham-marriage-Polish-woman-arrested-wedding-dress-sa
id-vows-Pakistani-man.html
Vai nav prātīgāk šo jautājumu uzdot http://www.pmlp.gov.lv/ ja patiešām vajag patiesu informāciju? Ja bail, tad jau lieta nebūs tīra....būs bizness :) Strunts par vizu! Bet tu pati...piesledz smadzenes! cik daudz rakstits un lasits par tiem pakistaniesu pinciem...nevienai un nekad nav labi beigusies koposanas ar tadiem.Un ari tu nebusi iznemums. NEBUSI PAT NECERI!
Var jau saprast,ka ar tadiem pinas sieviski kuri ir apsoluti nelikvidi sava vide,bet vai tapec sevi dzit posta?
NEDARI TO!
··· Vīzas: Vīzas nepieciešamība ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vīza Krievija-Ķīna (6)
Lidoju no Maskavas uz Filipīnām un pēc divām nedēļām Filipīnās, uz Ķīnu. Nav ne jausmas kādu vīzu pasūtīt. Jo tūrisma vīza ir derīga tikai 3 nedēļas, bet Filipīnām vīzu nevajag, savukārt Ķīnai vajag. Vai kāds ...
ja Maskavaa tikai paarseedies, laikam nu vajag kaut kaadu tranziitnieci [agraak vareeja tupet tranziita zonaa bez viizas liidz nelabumam]. un, logjiski - Kjiinas viizu vajag. es saprotu - veestnieciibaas Tev ir bans, tuurisma kantoros - bans. internaatam bans. un, jaa ideja par pasha[s] ierakstiitu datumu - ideJaala. principaa jau vizas vispaar pats var zimeet ;) Zvans uz Ārlietu ministriju. Vismaz es zvanīju līdzīgas problēmas gadījumā. Katrā ziņā, tur atbildi sniegs kompetents ierēdnis ar vārdu un uzvārdu, arī atbildību par teikto, ja kas, nevis oho.lv tantas un onkuļi, kuri var pat nezināt, kur tā Ķīna atrodas. Tak vajag ņemt daudzkārtējo Krievijas vīzu un problēmu nebūs daudzkaarteejo dod tad, ja peedeejaa kalendaaraa gada laikaa vismaz vienu reizi bijusi vienreizeejaa. Uz šādi formulētu jautājumu atbilde nav iespējama, jo nav saprotams konkrētais maršruts (vietas un laiki un iegādātās biļetes).

Krievijas vīzu (tranzītvīzu, kas elementāri iespējama 2-kārtēja bez papildu nosacījumiem) visticamāk nevajag, bet tas ir minējums ar pirkstu mākoņos. Varbūt nevajag arī Ķīnas vīzu, ja reiz mērķis ir Filipīnas, bet viss pārējais tikai tranzīts, pie tam dažās Ķīnas lidostās iespējams bezvīzu tranzīts 72 h.
··· Vīzas: Vīza Krievija-Ķīna lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Bez vīzas uz Šarmelšeihu (7)
Ar tūroperātoru uz Šarmelšeihu.Vai iespējams nepirkt Ēģiptes vīzu, ja nav plānots atstāt Sinaju. Vai tā mazā lapele jāaizpilda ? Kā uzvesties/rīkoties ja bez vīzas negrib ielaist ? Padalieties zinošie !!!
Tā vīza taču smieklīgi maksā- neatceros cik tur tos dolārus, turpat lidostā dabonama, kur problēma? Dzīvot arī plāno teltī un pārtikt no tā ko apstādījumos saplūksi? No Gazas sektora puses esot diezgan daudz tuneļu uz Tevis interesējošo pusi, bet tikai lai nokļūtu Gazas sektorā, tad vajag Caur Telavivu ielidot... bet tā - veiksmi ceļojumā :D Cik man zināms, tad ieceļošanas kārtība ttiecās uz visu valsti un nav nozīmes, kur Tu plāno uzturēties ceļojuma laikā. Precīzāk vari uzzināt vēstniecībā. Tūrista vīza bija 15 USD... vērts par to vispār muti dzesēt? Man šķiet, ja nav plānots atstāt kūrortu, tad varēja nepirkt-ja nekas nav mainījies.Bet, kā atkauties no piedāvātājiem, tā jau ir individuāla māksla...:D ··· Vīzas: Bez vīzas uz Šarmelšeihu lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vīza uz Ameriku (ASV) (22)
Cik ātrā laikā tiek izsniegta, no anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas (internetā) brīža? Kādi varētu būt sarežģījumi, ja plānota tūrista vīza uz 2 mēnešiem (agrāk šī valsts nav apmeklēta)? Jūsu pieredze, ...
nevajag vīzu 2008. gada 17.oktobrī ASV prezidents Dž.Bušs apstiprināja Latvijas pievienošanos ASV bezvīzu programmai (Visa Waiver Program - VWP).
Sākot no 2008. gada 17. novembra Latvija ir ASV bezvīzu programmas (Visa Waiver Program) dalībvalsts, kuras ietvaros Latvijas pilsoņi var ceļot uz ASV bez vīzas tūrisma un biznesa nolūkos.
Būtisks priekšnosacījums ieceļošanai ASV bez vīzas ir Latvijas pilsoņa biometriskā pase, kuru izdošana Latvijā uzsākta 2007.gada 20.novembrī.
Lai ieceļotu ASV bez vīzas, Latvijas pilsonim pirms ceļojuma ir jāsaņem apstiprinājums no Elektroniskās ceļošanas atļaujas sistēmas (Electronic System for Travel Authorization, turpmāk - ESTA).
ESTA ir automatizēta sistēma, kas tiek izmantota, lai noteiktu apmeklētāju tiesības ceļot uz ASV bezvīzu programmas ietvaros, kā arī, lai šāds ceļojums neradītu likumpārkāpuma vai drošības risku.
ESTA iesniegumu ir atļauts iesniegt ceļotāja vārdā arī trešajai pusei, piemēram, radiniekam vai ceļojumu aģentam.
Un paņem makā naudiņu un esi gatava uz lielu nopratināsānu ASV.Un vari arī neielaist! vīzu nevajag, vien atļauju, samaksā nodokli, un praktiski uzreiz apstiprina braucienu, tā vsm bija man. Parasti to izsniedz uz trīs mēnešiem. Ja brauc 1x, tad patiesībā nekādām problēmām nevadzētu rasties. Jautājums visiem viens; pie kā brauc, var paprasīt adresi un tel.nr. Piedodiet par vārdu spēli- tad var doties brīvajā lidojumā, tikai ne uz ASV! ··· Vīzas: Vīza uz Ameriku (ASV) lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
ASV vēstniecībā http://latvian.riga.usembassy.gov/service/visas-to-the-u/types-of-non-immigrant-visas-english-only/ viizas pieprasiijums, nodevas nomaksa 100usd un gaidi noraidoshu atbildi. Es pat apmulsu...

Nevaru saprast, kas šajā jautājumā ir šokējošāks: tas, ka cilvēks var nezināt, kur kārto vīzas, vai tas, ka cilvēks var iedomāties viņš tagad ņems un vienkārši NOKĀRTOS darba vīzu...

Lai būtu kaut kādai cerībai nokārtot ASV darba vīzu, vajag izpildīt pēc iespējas vairāk no sekojošiem punktiem:

1) būt speciālistam kādā retā profesijā (nu teiksim jūras govju attīrīšanā no naftas)
2) noslēgtam kontraktam ar darba devēju, kas garantē Tavu atgriešanos Latvijā pēc kontrakta beigām
3) būt precētai
4) ar pēc iespējas vairāk bērniem
5) uz Tava vārda ir vismaz viens nekustamais īpašums
6) apkopšanā bariņš invalīdu
7) prātā jucis vīrs
8) piederība pie mazākumtautības
9) rehabilitētai narkomānei
10) tiesātai
11) bankas kontā vismaz 5-zīmju skaitlis
12) uz Tava vārda ir kāds uzņēmums
13) netradicionāla seksuāla orientācija

Un, protams, noderētu ārsta izziņa, ka Tev ir ļaundabīgs audzējs pēdējā stadijā

Pat tad, ja tas viss ir izpildīts, tad vēstniekam vienkārši var nepatikt Tava seja...
Haa-ceri vien! Vari jau vākt čupu papīru (nju par to tiesāto gan vispār bezcerīgi, nevis tādam jābūt) un iet cīnīties, bet es uzreiz ieteiktu iztērēt vīzas pieprasījumam paredzēto naudiņu lietderīgāk! Droši vien pat zaļās kartes loterijā lielākas izredzes uzvarēt! ··· Vīzas: Kur var nokārtot darba vīzu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu