Tūska

Tūska - jautājumi un diskusijas

Tūska kājās ilgi lidojot (13)
Ilgi lidojot pampst kājas, kādu smērīti ieteiksiet, lai mazinātu.
Lidojuma laikā obligāti kompresijas zeķes. Vīns diez vai līdzēs, bet kompresijas zeķes noteikti.Un nevajag visu laiku sēdēt.
Afro un elsai laikam šķiet, ka viņas tādas aspratīgas. Meitenes,kas ar jums?
Ilgos lidojumos noder sarkanvīns - 100 mg stundā. Šķidrina asinis un paātrina likvoru, tai skaitā limfas, cirkulāciju.
Par 12 st lidojumos var dzīvot
Uh ku mums makten daudz speciālistu. Medicīniskās iestādes bez bažām var klapēt ciet!! Kompresijas zeķes is the best ··· Tūska: Tūska kājās ilgi lidojot lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Plaukstas tūska ģipsī, cik ilgi? (9)
Mēnesi nepāriet tūska, dakters nedaudz atbrīvoja. Vingrinot tūska pastiprinās. Delnas lūzums 89 gadi. Vai tas ir normāli?
Normāli pēc slodzes.
Katru vakaru pirms gulēt iešanas, paturi aukstu kompresi tad tūska mazināsies un būs vieglāk naktī.
Tas ir normāli,un kamēr saaugs paies diezgan ilgs laiks. Vajadzīga būs pacietība. Ja lūzums bija pirms mēneša tad jau ģipsis ir noņemts. Tagad siltā vanniņā vingriniet roku. Kustiniet pirkstus. Viegli izmasējiet no pirkstu galiem uz augšu. Neaizmirstiet arī plecu izkustināt.
cienījama vecuma visi procesi notiek lēnāk tāpēc vajadzēs lielu devu pacietības. veseļojaties!
Konsultāciju pie citu dakteri. Man ir lauzta kājas potīte, pirms 30 gadiem, tā sāp un pietūkusi ir nepārtraukti. Diemžēl neko iepriecinošu nevaru pateikt, jo ievērības cienīgs ir vecums. Man toreiz bija 31. ··· Tūska: Plaukstas tūska ģipsī, cik ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
varētu būt limfastāze, jāpavingro saudzējošā režīmā kustinot sākot no pirkstiem un visu roku jāvingro ar abām rokām vienādi ...kāposta lapa, mazliet ar gaļas āmurīti, lai ne tik cieta, apsaitēt. Vēl mālu kompreses. Ar šiem līdzekļiem ne tas vien izgaisināts. Uz poliķeni jau tāpat kājas jāaizvelk. Jāiet pie fizioterapeita pavingrot, jāmasē. Bet viss jau ir Tavā ziņā. tuska-,dabigs proces(gipsa atrasanas vieta)
pariers pati par sevi

it ipasi ta izteikta luzuma vietas
masāža. ··· Tūska: Pēc ģipša rokai tūska, ko ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Iekaisums tātad- ņem no tautas medicīnas vai Santegras. Kaula iekaisums- gan skan tā jocīgi. ··· Tūska: Kā ārstē kaula tūsku, kura ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Sirds slimības grūtniecība, nieru mazspēja.Man tūsku kājās rada ilgstoši ceļojumi ar autobusu karstā laikā. Vispirms jau svarīgi kas tieši pietūkst? Un kad? (no rītiem, vakaros, ceļojumos utt). Var būt kā kādu zāļu (piemēram, asinsspiediena zāļu) bakusparādība. Asinsvadu mazspeeja, sirds mazspeeja, nieru probleemas, alergija, trauma, iekaisums... atkariigs kur tuuska, kaadas suudziibas ··· Tūska: Kapēc veidojās tūska? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu