Sardīnija

Sardīnija - jautājumi un diskusijas

Sardīnija (6)
Vai kāds var padalīties pieredzē par Sardīniju - ar ko labāk apceļot salu, kur labāk nakšņot, ko skatīt? Priecāšos par jebkuru ieteikumu, kurš balstīts uz personīgo pieredzi. Paldies
pa salu tiešām vajag paceļot, uz vietas mazajos miestos nav pārāk interesanti. Mēs palikām B&B. Bija ok, butu prasījusies virtuvīte. Ņem vērā, ka itāļi ar brokastīm saprot teju/kafiju + maizi/cepumsu ar ievārījumu. kad plāno braukt? viņiem ļoti izteikta sezonalitāte- nesezonā ļoti daudz kas nestrādā. Savulaik biju tur un nodzivoju kadu laiku. Dzivoju divas pilsetas - Ozieri un Cagliari. Pedeja pienak ari pramis no Italijas. Ta ka dzivoju gimenes, tad nespesu kaut ko pateikt par viesnicam. Noteikti iesaku panemt masinu un pabraukat pa salu, daudz interesantu vietu var atrast. Vietejie loti atsaucigi, labparat kaut ko ieteiks, paradis. Un centieties nenokavet rita kafiju, ta ir burviga. :-))
Ja ir tada velesanas, tad sala atrodas loti daudz vina daritavu un katra no tam ienakot, piedavas nodegustet. Ir daudz akmens laikmeta dolmenu.
Mašīnu mums izīrēja latvieši kas tur dzīvo. Māju ´nobukojām´ vēl Rīgā esot, gatavojām pārsvarā pašas, iepirkām produktus vietējā lielveikalā.
Salu krustām šķērsām izbraucām, vietām piestājot klusās , mazās pludmalēs uz pāris h pasauļoties.
Dzīvojām Cagliari, glīta vecpilsēta ar šaurām bruģētām ieliņām, pilsētas pludmales diezgan netīras. Interesanta bija maza pilsētiņa augstu kalnos Bauer.
pa lielam tur feini arī teltīs dzivot, bijām aizgāzuši, starp citu ja kāds brauc, tad uz dienvidiem no alghero pāris km pa pludmali var pamanīt senas pazemes ejas, so ja ciklops ir līdzi un gribās indiāni dzonu notēlu - droši, pats tālāk pa 100m negāju, jo līdzi bij tik sērkociņi :D rau kur ieeja :) ··· Sardīnija: Sardīnija lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Sardīnija - ko apskatīt ceļojot ar auto? (4)
Vai ir kādam svaiga infa par Sardīniju, kur vissforšākās piekrastes ainavas, par pārvietošanos ar auto.
Internetā auto ir jārezervē jau Latvijā un lidostā saņem to pilnā ekipējumā...labāk ņemt Fiat ar tam-tam (bez tā ni un ni) un kondicionieri. No Olbijas labāk braukt gar rietumu piekrasti uzreiz uz dienvidiem un ceļojumu sākt no Sant-Antioco un Sant-Pedro salām(skaistas un interesantas)...atpakaļceļā braukt pa dienvidu ceļu ar fantastiskām kalnu pārējām un tad gar austrumu piekrasti (skaistas vietas pēc izvēles) atpakaļ uz Olbijas lidostu. Lidoju no Kauņas uz Kaljari,auto īrējām uz vietas,izdevās pat nokaulēt cenu.Arī Fiat,GPS telefonā.Tikai uzmanīgi jāpārbauda mašina - skrāpējumi, gaisma utt..Apskatījām dienvidu pludmales,kuras ir mazas, ļoti dažādas,bet visas ar dzidru tirkīzzilu ūdeni. No Kaljari līdz Vilasimius ir smilšu pludmales, gar austrumu piekrasti pamazām tās paliek akmeņainākas.
Jārēķinās,ka Sardīnijā ļoti slikti saprot angļu valodu.
brauciet caur toskanu nezinu vai ved turistu bus,bet vienreiz izbrauksi ,paliksi tur. ··· Sardīnija: Sardīnija - ko apskatīt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu