Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports - jautājumi un diskusijas

Kā nokļūt līdz Rucavai? (13)
Sveicināti. Ar sabiedrisko transportu jānokļūst no Rīgas līdz Rucavai. Tiešo reisu nav nekādu. Atradu vienīgi caur Liepāju, bet problēma tāda, ka Rucavā man jābūt plkst 11,00, bet agrākais autobuss ienāk Rucavā tikai ...
Sarunā lai Torpedo aiziet Tavā vietā...viņam būs tuvāk! meklē Rīga -Klaipēda (varetu būt arī kādi EcOLAINS autobusi) Bet no LIEPajas Kuršu laukuma 8:00 ATIET AUTOBUSS (Liepājas tūre)
LIEPĀJA -palanga klaipēda ..ar pieturām Nīca UN Rucava.TasRucavā VARETU BŪT 8:40
tak pannem nomaa autinnu uz dienu, vai cik dienaam vajag .Neaaksties, uz randinnu ar....sabiedrisko transportu LV malaa...nu, nu.....:( Es vienreiz , sen atpakall, kad veel biju stundents, ssitaa kuulos uz....kautkaadu zvejnieku ciematu az Tukuma. Randinnss nenotika ( nesaskannotu datumu dell ), un es...kajaam gaaju atpakll uz Tukumu. Kauktkaadus 20 km. Tas bija Janvaarii. Maaciibu dabuuju for life ! Ieliec Vakara plānā- isties gribas ka nav kur pārņakšņot. Vēlama liepājniece.
Gūsi 2 labumus uzreiz.
kada problema parnakshnjot Liepaja? vai parcelt randinju uz 13.00? sviestaina problema. ··· Sabiedriskais transports: Kā nokļūt līdz Rucavai? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pārpildīti veikali un tramvaji Rīgā (5)
Kad apmēram brīvdienās Rīgā ir pārpildīti centra lielākie veikali, centrāltirgus un tramvaji vai troļļuki?? Gribu braukt uz Rīgu bet negribu braukt kad ir pārpildīts!
Nu, jau Rīga ir pustukša, daudzi aizbraukuši. Sabiedrisksis trsnsports vairs nav pārpildīts. Nu nezinu, gandrīz katru dienu esmu Rīgas centrā, tiesa, ierodos, kad darba tauta jau strādā, tāpēc laikam nekādu pārpildītību nekur neredzu. Varbūt, ka rītos un pēc darba ir pārpildīti kādi transporti, kas ved uz un no centra, bet pa dienas vidu pat ar auto ir puslīdz. Brauc peec tam, kad mees, pensionaari, esam beigushi savu vizinaashanos sab. transportaa - peec pusdienlaika apmeeraam. Centraaltirguu vienmeer ljauzhu daudz, centra lielaakie veikali nekad nav paarpildiiti. Ap 11 - 12 no rīta. ··· Sabiedriskais transports: Pārpildīti veikali un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Uz Cinevillu ar sabiedrisko transportu (5)
Kā uz turieni var nokļūt ar sabiedrisko transportu?
Nevar. Ja nu vienīgi ar taxi no Tukuma, kas arī ir sabiedriskais transports.

Vai kājām 3-4 km no šosejas Tukums-Slampe (par žogu un suņu esamību īsākajā maršrutā man nekas nav zināms). Lietojami ir kādi 3 autobusu reisi no Tukuma, bet visi ne katru dienu.
Vairāk par 4 km jāiet no Tukums - Slampe ceļa. No pieturas Praviņas. Tik jāiet pie šofera, lai izlaiž...var aizbraukt garām. Ar taksi no Tukuma jau ideāli būtu. Sarunā kādu kam transports piejams, nevajadzēs kājas mocīt :) Tikai nezinu ko tur daudz skatīt? Tās butaforijas lielu interesi vismaz manī nevieš, nu vienīga ja kāds pasākums tiek rīkots. man arī šķiet,ka tie pāris km nāksies iet kājām.
ieteikums,ar vilcienu līdz Tukumam,tālāk ar velo,idiāla atpūta
··· Sabiedriskais transports: Uz Cinevillu ar sabiedrisko ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sabiedriskā transporta zonas Stokholmā (5)
Būs vajadzība tikt no Tallinka ostas līdz SkyView. Nevaru atrast cik zonām izbraukšu, cik biļetes vajag. Iesakiet, kur skatīt?
Vispār uz Tallink informācijā visu administrācija Tev paskaidros, un arī uz kuģa var jau nopirkt biļetes, lai tiktu kur pa pilsētu. Drusku pastaigājot ar kājām pietiek ar vienu 4.autobusu, lai nokļūtu galā.

http://reseplanerare.resrobot.se
Buutiibaa Stockholm nav liela,vecpiilseeta,no praamjavar 15-20 min.aizkljuut,buss rinjkjo!Bet ja grib var biljeti automaataa nopirkt! nopirktā sabiedriskā transporta biļete kad reģistrē pie vadītaja der apmēram 75 min. tadejādi tev nevajag pirkt citu biļeti, ja gribi nokļūt no kuģa uz skywiev objektu. un es atstātu šo jautājumu Tallink informācijas centram, viņi tiešām visu laipni paskaidros. ··· Sabiedriskais transports: Sabiedriskā transporta zonas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
No Francijas lidostas BVA uz centru (8)
Nopirku avio biļetes uz Franciju (lidosta BVA) BOVE, atradu viesnīcu, piemēram, Oceania Paris Porte De Versailles 75015, LŪDZU PALĪDZIET KĀ TIKT NO LIDOSTAS UZ ŠO VIESNĪCU, (lasīju ka iet uz centru autobusi, bet kur ir autobusa ...
tai lidostāir ifo centrs-izskaidros. parasti jau tie busi pie pašas lidostas pieiet.un,paņem googlŗ Parīzes karti ar transportu vai pie viesncas ir info,ā tur nokļūt.galu galā, piezani pa skype. Buss pieturees porte Maillot. no Porte Maillot ar metro; seko celja noraadeem, tur minuutes piecas ko soljot liidz metro.

http://www.itineraire-metro.fr/metro/trajet2.php?depart=Porte%20de%20Versailles&destination=Porte%20
Maillot
haha, Centrs ir kilometrus 90 no lidostas. Autobusa biljeti jaapeerk kasee, kas atrodas starp pirmo un otro terminaalu. Ar busu uz Parīzi un tad ar metro. Kādas problēmas? Bet vispār jau pēc viesnīcas spriežot - vari vienkārši iekāpt taksī un nosaukt adresi :D Viesnīca no lidostas atrodas 87 km, izmantot šādam pasācienam taksi - "lēts" brauciens. Vai nu ērtības ziņā - nomā auto un brauc uz nebēdu, bet ja nav auto tiesības - ar sabiedrisko. No lidostas līdz Parīzei un tad tālāk ar metro. Biļetes var nopirkt lidostā.
Bet var arī šeit: piesaisti savu lidojumu. Cik noprotu lidosi ar WIZZAIR kompāniju
http://www.aeroportbeauvais.com/bus.php?lang=fr
··· Sabiedriskais transports: No Francijas lidostas BVA uz ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Airport Weeze (4)
Vai kaads var padaliities ar pieredzi par to, kaads transports no turienes ved uz Diseldorfu vai Kjelni?
Izlasi vēstuli, tur visu smalki uzrakstīju.....autobus, 20-25 min. līdz Weeze, turpat blakus vilciens uz Diseldorf. No lidostas ar busu, taxi vai kājām līdz Weeze stacijai (5+ km) un tālāk visa Vācija vaļā, vai arī uz Holandi. Ir (bija?) tieši busi no lidostas (saskaņoti ar avioreisiem) uz lielajām pilsētām. Var arī uz Kevelaer staciju, tā drusciņ tālāk (9+ km). es braucu ar autobusu, kaut kādi padsmit eiro bija ··· Sabiedriskais transports: Airport Weeze lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Sabiedriskais transports uz lidostu "Rīga" (9)
Nedzīvoju Rīgā, tāpēc, lūdzu, iesakiet sabiedriskos transportus, ar kuriem no Rīgas dz. st. vai autoostas ērtāk var nokļūt līdz lidostai? Cik ilgā laikā?
Ar 22.busu no dz.stacijas,no pieturas,kas tirgus pusē.Kursē apm.ik pa 20 minūtēm,braukšanai stundu vajadzētu rēķināt-aizbrauc gan ātrāk,bet visādi var gadīties.Cita starpā,šajā maršrutā nav jāmaksā par bagāžu,ja gadījumā tāda ir. ja cilveks uz rigu atbrauc ar vilcienu, attiecigi labak ir iziet pa gogolja ielas izeju uz to pieturu pie stacijas. tur pietur 22. autobuss (uzreiz blakus ieejai stacija, narvesen kioskam, un tunelja izejai). Ja sutat vinu uz 13.janvara ielas pieturu, padomajat, cik erti tur ir noklut - viens tunelis lidz stokmanam, otrs no stokmana uz pieturu - vai tur ir erti iet ar bagazhu pa trepem??
ja cilveks uz rigu atbrauc ar autobusu, attiecigi tuvak sanak pietura pretim stokmanam/avalon hotel - jaiziet caur vienu tuneli uz ielas pretejo pusi, pa kreisi bus pietura.
google.maps.lv ja neko nezini un nesaproti.
leone, gluži otrādi - autobuss UZ lidostu attiet no pieturas, kas atrodas dzelzceļa stacijas pusē. Biju domājusi-nevis no stacijas laukuma,bet no tirgus puses.Uz otru pusi tālu neaizbrauksi-nākamā pietura ir galapunkts.:) Jā, autobuss atiet no pieturas 13. janvāra iela un pietura atrodas tuvu hotelim Avalon, sanāk, ka aiz muguras paliek Vecrīga un jābrauc ir ar skatu uz Daugavas virzienu. Brauciens uz lidostu aizņem rovna 30 minūtes, nekādu tur stundu - cik esmu braukusi, nekad, nekad brauciena ilgums nav pārsniedzis 30 minūtes. ··· Sabiedriskais transports: Sabiedriskais transports uz ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Rīgas sabiedriskais transports (12)
Tā nu sanācis, ka veselu mūžību ar sabiedrisko transportu nav braukts uz Rīgu, bet šoreiz citas izejas nav! Varbūt kāds rīdzinieks varētu pastāstīt, kā vislabāk no stacijas nokļūt līdz Vienības gatvei - Bērnu ...
1.15 Narvesenaa,beernam nevajag...10.tramvajs no 13.janvaara ielas...tur pat 27.trolejbuss...pieturas laicigi tiek pazinjotas. Apskati www.rigassatiksme.lv - tur gan maršrutus kartē var redzēt (ja uzklikšķina uz tā burbuļa blakus maršruta Nr.), gan transporta pienākšanas, attiešanas laikus (tie gan nav precizitātē kā vilcieniem vai starpilsētu transportam), gan kādi vēl transporti paralēli iet.
Narvesen kioskā nopērc talonu 2 braucieniem, ar to varēsi braukt arī tad, ja nāks Tev derīgs mikrobuss (teorētiski bērns tad jāņem klēpī).
Bērns līdz 7 gadiem vizinās bez maksas. Dogvile jau maršrutus norādīja, izpēti karti un veiksmīgi.
rigassatiksmes aplikāciju var arī tālrunī ielādēt un bez tiešssaistes darbojas- karti gan nerādīs.
Ja nemaldos, 27.trolejbusam galapunkts ir tieši pretī Centrālajai stacijai. Pa pazemes pāreju pie pulksteņa tikai jāiziet un blakus narvesenam uzreiz. Arī vajadzīgās pieturas nosaukums ir papildināts ar tekstu "Bērnu slimnīca", tā kā garām nepabrauksiet. No stacijas līdz Vien.gatves bērnu slimnīcai 3 eiro? Ej tu nost. Slikti orientējaties taksi cenās. Tad jau tiešām labāk ar taksi un sūti PANDA taksi! ··· Sabiedriskais transports: Rīgas sabiedriskais transports lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kas notiks ja nesamaksāšu sodu? (6)
Man ir 16 gadi un es braucu tramvaja bez biletes, man lika maksat, bet naudas nebija lidzi tapec izrakstija kviti uz 30 eiro, kas notiks ja neapmaksasu? Es Latvija pašlaik neatrodos.
Pēc kāda laika varbūt nodos izpildei tiesu izpildītājam. Tiesu izpildītāja "ieroči" ir aresta uzlikšana kontiem, īpašumu apķīlāšana, paziņojumu sūtīšana darba devējam, ja nekā no tā nav var jau izvairīties līdz iestājas noilgums. Nodos parādu piedzinējiem un "skaitītājs" ieslēdzas.... Zinu gadījumu, ka ārzemniekam, kurš tikko iebraucis Rīgā, nemācēja nopirkt biļeti (LV vēl bija), nobloķēja kontu un piedziān bija par ~ 42 LVL! Pats sliktaakais,kas var notikt - visu savu muuzhu nopietnos kantoros krediitu nedabuusi. Kā jau te teica - atdos parādu piedzinējiem, tā kā pārkāpējs ir nepilngadīgs, piedziņu vērsīs pret vecākiem/aizbildņiem. Bet jārēķinās ar to ka piedzinēju izmaksas sākas no 200 eur, tā kā nesamaksāto 30 vietā vecākiem pasākums var izmaksāt pat 300 eur. nu vispār 16 gadi, tas ir skolnieks un skolēnam ir par brīvu brauciens... ··· Sabiedriskais transports: Kas notiks ja nesamaksāšu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā no centra aizbraukt uz Gaiļezera bērnu slimnīcu? (5)
Kā no centra aizbraukt uz Gaiļezera bērnu slimnīcu?
21 autobuss 1188- pilsētas satiksme - Rīgas autosta / vai stacija, vienalga/ - Gaiļezera bērnu slimnīca - priekšā būs saraksts ar visiem numuriem un laikiem . ieskaties http://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/21/a-b
tur arī uzspiežot uz "bumbulīša" blakus autobusa Nr atvērsies karte, kuru vari pievilkt tuvāk un visu kārtīgi izpētīt, saprast, kur centrā ērtāk iekāpt un otrā galā izkāpt, redzēsi, kādi vēl transporti tev der.
21 autobuss (pie Stokmaņa)
18 trolejbuss (pretī vecajam pastam (Origo) pie Stacijas laukuma)
14 trolejbuss (Esplanāde)

un visādi mikriņi no autoostas, piemēram.
Ar trolejbusiem vēl būs gabals ko kātot. Autobuss nr.16 pievedīs tuvāk, bet vislabākā izvēle autobuss nr.21. ··· Sabiedriskais transports: Kā no centra aizbraukt uz ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu