Rudens

Rudens - jautājumi un diskusijas

Ko Latvijā apskatīt rudenī? (10)
Varbūt kādam ir ieteikumi- ko Latvijā var apskatīt rudenī? Iznemot Siguldu? Paldies!
Vecpiebalgu, apkaimi ap Ergliem, Gaizinju utt., Latgales ezerus - Kraslavas rajona, ap Aglonu utt. Ķemeru tīrelī izveidota pastaigu taka. Tiešām fantastiski skati. Daugavas lokus, airējot 16 h nonstopā :) Bija skaisti. Varētu būt tikpat skaisti, arī airējot lēnām vai braucot ar sauszemes transportu. Cēsis un Valmieru, ar nakts plezīru pie Gaujas lašus sargājot un malu medniekus biedējot. gumijniekus kaajaas un seenjot prom :P ··· Rudens: Ko Latvijā apskatīt rudenī? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Iesakiet kādas interesantas rudens puķes dobei? (9)
Tagad tik skumīgi, viss noziedējis, vienīgi piparmērtas un lavandas priecē, bet tas ir ļoti maz. Gribētos kaut ko košu iestādīt. Diemžēl no skolas gadiem ir alerģija uz klasiskajām rudens puķēm - gladiolām, asterēm, mārtiņrozēm... Viss...
Pa manam smukākās rudens puķes ir miķelīši, pie kam atkarībā no šķirnes zied agrāk un vēlāk. Bet par vēlu attapusies, nekāda baigā krāšņuma nebūs, ja tagad ko iestādīs, tas tad nākamgad. Ja grib vnk kādu košu akcentu, atliek tikai podoties. Par rudeni savukārt jādomā jau nākošajā pavasarī. Dālijas, samtenes, kliņģerītes, ehinācijas, rudbekijas, delfīnijas, cinijas utt. Rudbekijas. Labāk jau daudzgadīgās. Un vēl tagad zied helēnijas - gan rudās gan dzeltenās. Tās gan ir ļoti augstas, var gar žogu vai dārza stūros. Un hortenzijas arī rudenī nepārstāj ziedēt, vispār ļoti krāšņas. Mazās dālijas, kuras no sēklām sēj. Bet ja patīk pļavas puķes, tad no ārzemēm var pasūtīt tādu izlasi, kas tik tur nav iekšā, gan magones, gan balandas gan vēl kādas sīkas pļavu puķes. Man ir alergija pret skolu....bet daalijas, gladiolas, asteres dievinu :) Driizaak pameegini atbriivoties no alergijas. Pukjes nav vainiigas, ka ir 1.septembris:)

Gladiolas, daalijas, asteres un maartinrozes ir Rudens Karalienes!
··· Rudens: Iesakiet kādas interesantas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
tikšanās ar patīkamiem cilvēkiem...:)) Pirts un saunas proceduuras, karstie dzeerieni, labs sekss, kino utt :)
Ja nu galiigi druumi, var uz dienvidiem aizlaizt.
Paskaties spogulī! :)))) teātris, grāmatiņas, mūzika un karsta vanna krasas apgerba,ediena..... ··· Rudens: Kā uzlabot garastāvokli rudenī? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kas jums patīk rudenī? :) (49)
Pēdējās dienās dažos cilvēkos ir jūtamas skumjas (citam mazākas, citam lielākas) par aizejošo vasaru, bet patiesībā takš rudenim ar ir savi labumi :) Tad nu kādi, jūsuprāt, ir rudens plusi attiecībā pret citiem gadalaikiem?
Man rudens ir harmonisks gadalaiks - svechu gaisma,teeja, graamatas un seenju laiks. Mans mīļākais gadalaiks. Nav karsti kā vasarā vai auksti kā ziemā. Gaiss tāds svaigs! No rītiem patīkams vēsums, bet dienā samērā silti. Žēl tikai, ka tik īss tas skaistais laiks... Mīļākais gadalaiks - patīk saules stari oranžidzeltenajās lapās un gaiss :) Riebjas rudens!
Beigtas lapas zemē un par aapkuri jāsāk maksāt būs...
Tiem,kuri ķērca par karstumu,tagad labi,līst,nav karsts,saule nespīd.
Man nepatīk,jo mīlu sauli un vasaru.
··· Rudens: Kas jums patīk rudenī? :) lasīt visu diskusiju (49 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu