Rudens

Rudens - jautājumi un diskusijas

Ko Latvijā apskatīt rudenī? (10)
Varbūt kādam ir ieteikumi- ko Latvijā var apskatīt rudenī? Iznemot Siguldu? Paldies!
Vecpiebalgu, apkaimi ap Ergliem, Gaizinju utt., Latgales ezerus - Kraslavas rajona, ap Aglonu utt. Ķemeru tīrelī izveidota pastaigu taka. Tiešām fantastiski skati. Daugavas lokus, airējot 16 h nonstopā :) Bija skaisti. Varētu būt tikpat skaisti, arī airējot lēnām vai braucot ar sauszemes transportu. Cēsis un Valmieru, ar nakts plezīru pie Gaujas lašus sargājot un malu medniekus biedējot. gumijniekus kaajaas un seenjot prom :P ··· Rudens: Ko Latvijā apskatīt rudenī? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
tikšanās ar patīkamiem cilvēkiem...:)) Pirts un saunas proceduuras, karstie dzeerieni, labs sekss, kino utt :)
Ja nu galiigi druumi, var uz dienvidiem aizlaizt.
Paskaties spogulī! :)))) teātris, grāmatiņas, mūzika un karsta vanna krasas apgerba,ediena..... ··· Rudens: Kā uzlabot garastāvokli rudenī? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kas jums patīk rudenī? :) (49)
Pēdējās dienās dažos cilvēkos ir jūtamas skumjas (citam mazākas, citam lielākas) par aizejošo vasaru, bet patiesībā takš rudenim ar ir savi labumi :) Tad nu kādi, jūsuprāt, ir rudens plusi attiecībā pret citiem gadalaikiem?
Man rudens ir harmonisks gadalaiks - svechu gaisma,teeja, graamatas un seenju laiks. Mans mīļākais gadalaiks. Nav karsti kā vasarā vai auksti kā ziemā. Gaiss tāds svaigs! No rītiem patīkams vēsums, bet dienā samērā silti. Žēl tikai, ka tik īss tas skaistais laiks... Mīļākais gadalaiks - patīk saules stari oranžidzeltenajās lapās un gaiss :) Riebjas rudens!
Beigtas lapas zemē un par aapkuri jāsāk maksāt būs...
Tiem,kuri ķērca par karstumu,tagad labi,līst,nav karsts,saule nespīd.
Man nepatīk,jo mīlu sauli un vasaru.
··· Rudens: Kas jums patīk rudenī? :) lasīt visu diskusiju (49 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu