Plostošana

plostošana foto attēls

Plostošana - jautājumi un diskusijas

Ar plostiem pa Gauju (14)
Ir doma augustā ar plostiem 2 dienas izlaist pa Gauju. Neesmu vēl i-netā īsti meklējis variantus (atradu divus,- koka plosts, grills, u.t.t., Līgatne - Gauja 150Ls un 250Ls). Varbūt kādam ir pieredze un var kaut ko ieteikt? Gribētos arī to...
Ja šāds uzstādījums(grils, duša, viesu nams), galīgi nav skaidrs, kāpēc jābrauc pa upi. http://hotelraksi.lv/index1.php?cat=laivas Man līdzīgs jautājums, kā sp69. Ja jau grils uz plosta, tad droši vien tualete arī, jeb tomēr piestāsiet krastā pie krūmiņiem. Un tērēt divu dienu braucienam pa Gauju 250 latus?? Mdaaa... par viesu namiem nezinu, jo gulēju teltī, bet ainaviski un saturiski vislabāk man patika maršruts no Cēsīm līdz Siguldai, sevišķi posms līdz Līgatnes pārceltuvei un pēc tam Siguldas posms, starp līgatni un siguldu gan nekā īpaša nebija. Varbūt labāk vienkārši kādā krodziņā vai viesu namā Gaujas krastā pasēdēt? Ērtības un viss pārējais... ar plostiem vel kājas var samērcēt. ··· Plostošana: Ar plostiem pa Gauju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vai kāds neizīrē plostu (aizvešanai un atvešanai) (7)
Pasākumam tikai uz nelielu brīdi nepieciešams plosts - pirkt vai taisīt būtu ļoti neadekvāti, varbūt kādam ir kas tāds, ko izīrēt? Uz plosta apmēram 5 cilvēkiem vajadzētu būt!
Plosts un ar 5 cilvēku komandu? Cik dienas vajadzēs plostot? Vai nevar lai ir 6ši plostotāji? T.i. apm. 10 gab. 6-metriigi balķi, savienoti ar vismaz 3 šķērskokiem - tev pieejams celjamkrāns un attieciga masina ar vismaz 3 m platu platformu? Bet vispār aizbrauc uz pārdaugavu, kā to līcīti sauc, kur tie mazie kuģīsi stāv. Tur vienā stūrī ir ļaudis, kas izīrē kaut ko tamlīdzīgu, varbūt, bet ne tik smagu. Man domāt, ka tūrisma inventāru tak var nomāt. Nu kaut kādā Gandrā vai tml. Da nu beidziet skuķi apcelt - Plostnieku svētki Strenčos gaidāmi! :) ..īsa bija Jāņu nakc..divas stundas meitēns grib pazīmēties pa Gaujas līkumiem es neizīrēju!!/ja atbild uz jautājumu/ bet ja pēc būtības,tad http://plosti.eu/ ··· Plostošana: Vai kāds neizīrē plostu... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu