Norvēģija

Norvēģija fotogrāfijas

Oslo fjords
Nedaudz no Norge
Bergena
Nedaudz no Norge
i Norge

Norvēģija - jautājumi un diskusijas

Jālido uz Oslo (14)
Nekad nav sanācis lidot bez bagāžas,bet šoreiz vienkārši nav ko likt bagāžā,bet līdz tomēr jāpaņem kosmētika un veļa.Iznāks maza somiņa.Jautājums sekojoš-vai var ņemt rokas bagāžā sejas krēmu un kautkādus matu ...
Palielījies, ka uz Oslo?:) Kārtība neatšķiras vai uz Berlīni, Talinu vai Oslo...Var ņemt, ja iepakojuma lielums nepārsniedz 100 ml un kopumā viens litrs... Apskati pati! Būs saprotamāk. Šeit ir adrese: http://www.ryanair.com/en/notices/060811-UK-EN
Visur ES un Norvēģijas, Islandes un Šveices lidostās noteikumi ir vienādi.
var.. tikai katras pudelītes tilpums nedrīkst pārsniegt X ml (un šito tu preciže.. man liekas, ka bija ap 250.. bet es galīgi neatceros..) un kopējais tilpums litru... koroče viss jāsabāž tajā litrīgajā maisiņā... t.sk. skropstu tuša..
bet drošības pēc jāuzzvana uz to aviakompāniju.. vai lidostu.. jo gadījum, ja kas - visu var novelt uz viņiem.. (man tā vienreiz sanāca darīt un palīdzēja.. tiesa gan uz Krievijas robežas..)
vēl ne uz vienu valsti nav bijušas problēmas lidojot, izņemot LONDONA! un 3x ... tā, ka ... neved tikai asus priekšmetus:p katrs tilpums vairāk neka 100ml..man Francijā izmeta sejas krēmu jo bija vairāk nekā 100ml..žēl bezjēgā pat asariņa nobira...labs bija. ··· Norvēģija: Jālido uz Oslo lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Stavangera (10)
Vai kāds varētu pastāstīt kā vislētāk nokļūt Stavangera - Norvēģijā!
AirBaltic vai cita aviokompānija. Vai nav wizzair reiss no Viļņas?> RYANAIR, pérkot biljeti internetá savlaicígi. Lidz Trondheimai vai Oslo un tālāk ar vietējo reisu,,,,norvegian air Lai kaut ko normālu ieteiktu, ir jāzin izlidošanas datums, patreiz uzmetot uz kauliņiem izlidošanas datumu 12.02.2014 lētākais lidojums ir par 259 eur Rīga-Stavangera-Rīga (ar jautrību piesitienu - īss parsēšanās laiks) ··· Norvēģija: Stavangera lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Suvenīri no Norvēģijas (32)
Ko vislabāk ciemakukulim draugiem atvest no Norvēģijas? Vai tiesa ka trollīšus nedrīkst pirkt pa vienam,bet vēl labāk nepirkt nemaz(atnesot mājās nelaimi)?
Mūsmājās arī tas siers gana ilgi stāvēja... laikam jau tāpēc, ka "dikti garšīgs". :) Trolliiti vajag.Man viens seezj uz palodzes jau vairaakus gadus:) To sieru gan neved - Pēēēē... Nemot vera cenu limeni Norvegijaa, ....labi, ja bezmaksas vimpelishus atvedisi!
Ja tev tur nav atbalsitaju, tad katru apesto saldejumu varesi parrekinat- cik zekubikshu vai maizes kukulishu sanktu1 :) Good luck!
vai to nebutu labak pajautat Norvegijaa? ··· Norvēģija: Suvenīri no Norvēģijas lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Norvēģija jūnijā (12)
Lūdzu padomu: Vai jūnija vidus nav vēl par aukstu ceļojumam uz Norvēģiju?
Laiks tur ir aptuveni tāds pats kā pie mums (līdz Trondheimai) - jūnija vidus arī te mēdz būt pavēss.
Viss gan atkarīgs, cik tālu uz ziemeļiem tur taisies ceļot - pašos ziemeļos siltas ir tikai pāris nedēļas :)))

Jūnijā vēl kalnu virsotnēs nav nokusis viss sniegs - daudz vairāk ūdenskritumu, un upes vēl ir krāčainas.... vasaras beigās, kad kalnu virsotnes pārklāj zaļā sūna, no upēm paliek vien akmeņi... bet skaisti tur ir jebkurā gadījumā.
Izlasīju par Tavām izvēles iespējām - es noteikti ieteiktu jūniju. hmm,bij tieši tāds pats nodoms uz Norvēgiju jūnijā braukt....vislētākās biļetes arī,pagaidām vismaz:)))) Norvegija ir loti mainigs laiks tapat nezini uz ko ietrapisi! Tuvu musejam- mums ari junija medz but visadi! Bet norvegu attieksme ir- nav sliktu laika apstaklu, tikai nepiemerots apgerbs! Var piekrist Hot Chocolate...
Un arī atkarībā no tā uz kuriieni konkrētāk
var jau kaut decembrī :)
es gan ieteiktu septembri - ja mēneša pats sākums, kaut gan ...ir gadījies trāpīt uz baigo miglu...kā saka - ēd kaut ar karoti:)
··· Norvēģija: Norvēģija jūnijā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Darbs Norvēģijā (10)
Vai kāds var ko ieteikt, kā vislabāk meklēt darbu Norvēģijā ar norvēģu valodas zināšanām. Vai tur vērts vispār vēl braukt? Cik maksā dzīve? Drīkst rakstīt privāti arī.
Kenci, braukt stradat izmantojot agentu pakalpojumus, nav verts ne Norvegija, ne Australija, ne Antarktida...
Peliit, no kurienes tev tada informacija, ka nafta sledzas, tu naftas magnats?
Finn.no, nav.no. Vērts, ja ir biznesa plāns, nevis vēlies pārcelties tur veģetēt. Nafta slēdzās ciet, valsts dzīvo no treknajos gados sapelnītā, tā ka ļoti viegla peļņa tur nebūs. Pamēģini Austrāliju varbūt. Pieredzes nav, bet domāju, ka darbu atrast nevarētu būt problēma, drīzāk dzīvesvietu. Meklē darbu, kurā tā tiek nodrošināta! Vai investē dzīvoklīša drošības naudā un īrē, ja vēlies tur nostiprināties uz ilgāku laiku. Nezinu, kā ir, ja visu meklē uz savu roku, taču izmantojot mūsu aģentu pakalpojumus, Skandināvijas melnajos (vienkāršajos, nevis nelegālajos) darbos dīvainā kārtā pēc īres un nodokļu nomaksas uz rokas paliek tikai 1 000 eiro. Brauc uz to Austrāliju labāk! kur tagad ir viegli ssodien ? :( Arii Austraalijaa nav. Manam ccomam meita tur aizpreceejaas. Nu....sargaa vinni savu valsti lloti, lloti. Arii no imigrantiem. Otrs deels vinnam nodziivoja ilgus gadus Indoneezijaa. Tas pats staasts. ··· Norvēģija: Darbs Norvēģijā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Darba atļauja Norvēģijā (1)
Vai obligati vajag darba un uzturesanos atlauju Norvēģijā?
Protams, vajag uzradit darba vietu un dzives vietu..... ··· Norvēģija: Darba atļauja Norvēģijā lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Paturpinot tēmu par darbu Norvēģijā (52)
Paturpinot tēmu par darbu Norvēģijā - skatos te atkal vesles bars kaa p. fernfahrerir, draboss utt. ir stradaajusi Norvegijaa un baigi paticis, un nopelnijusi labi utt. Tad kaada ir motivacija braukt atpakal uz Latviju un mociities te ...
Šinī ubagu zemē jaunatnei nav ko darīt. Atbalstu visus kas brauc prom.
Ja nesam nevienam vajadzīgi, tad lai tie tautas kalpi paši no sevis zog.
Es zinu kad vecākais puika pēc gada dabūs Norvēģijas pilsonību un profesiju.
Jau labs darbs ir nodrošināts jau tagad.
Jaunākais pabeigs ārodskolu un arī brauks prom, jo jau pa vasaru strādādams Norvēģijā ir ieguvis valsts lojalitātes programmas atbalsta atziņu.
Pilsētiņas mēra ieteikums un gaida šo kā dēlu atpakaļ.
Jaunatnei te nav ko darīt, mūsu valsts nomirst dēļ visādiem Saeimes jefiņi.
Ko nu te daudz spriedelet, butu Latvijaa viss kartibaa, neviens ta prom neskrietu.Un redzot , ka cilveki mainaas, bet ne uz labako pusi,klust patiesi skumji.....Darba tirgu Latvijaa ir lielas nekartibas!Un nevar vainot tos, kas izvelas aibraukt, jo cilvekam kadreiz ir ari jadzivo, nevis tikai jacinaas...... Ari man ir kas sakams par darbu arzemes. Ziniet arzemes stradaju jau piecus gadus un lidz pensijai Latvija neatgriezisos. Ja kadam tik var mani saukt par nodeveju vai vel ka nebut. Neko neesmu nodevusi,bet bernu izskoloju,pati esmu partikusi un savejiem Latvija palidzu.Es saprotu jaunos cilvekus,kas aizbrauc darba meklejumos. Nesaprast to daudziem"gudrajiem" ,nav pasi nonakusi bezizejas situacija.Visi nevar dzivot Riga un lauciniekam ar tiem 500 eiriku vel bus jamaksa ari ire un visi komunalie izdevumi,kas paliks pari.Si izcelosana ir liela latviesu nacijas nelaime,izjuk gimenes,berni paliek arzemes un atpakal neatgriezas un kam varam pateikties par to? Vai kads no malas atnaca un ieviesa so kartibu musu valsti?Katrs cilveks velas dzivot normali,gadat par savu gimeni un kuram ir dotas tiesibas mus nicinat un dazadi apsaukat ?Katrs cinas savu iespeju robezas un lai visiem veicas dzivot labaku dzivi,esam to pelnijusi. Tāpēc, ka šeit ir visforšāk :) Tas nenozīmē, ka nevajag pastrādāt ārzemēs. Vajag. Motivācijai vajadzētu būt nevis lielākai algai, bet interesantākam darbam, LV neesošām iespējām, iespējai iepazīties ar citām kultūrām, pastrādāt internacionālā kolēktīvā, iemācīties perfekti svešvalodas, utt. Bet palikt mūžīgi ārzemēs par 2as škiras badakāsi-imigrantu? Nē, paldies :) ··· Norvēģija: Paturpinot tēmu par darbu ... lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Darbs Norvēģijā (34)
Vai kaadam/ai ir pieredze, ka tur ir, vai ir veerts braukt?
Ņemot vērā lativešu daudzumu, kas tur strādā un atpakaļ negrasās braukt, laikam ir gan tā vērts. :) Exvīrs strādā tur - jau kādu mēnesi. Nezina ne angļu, ne norvēģu valodu, pietiek, ka kolēģi zina. Darbs celtniecībā. Šodien pat aizsūtīju 4 cilvēkus darbā uz Norvēģiju. Ne tur norvēģu, ne angļu valodas... galvenais, ka rokas aug no īstās vietas. Ne tā kā vienam otram citam. To gan visi saka, ka Norvēģija iebraucējam ir ļoti dārga zeme. Kad jau tur iedzīvojas un sāk pelnīt, tad tas viss izlīdzinās. Vēl bija k-kāda interesanta lieta, ka pārtikas cenas veikalos mainās pusdienlaikā, tikai neatceros, kad bija lētāk - no rīta vai vakarā. To lai ´´vietējie´´ pasaka. Vai tad tur nav norvegu valodaa jarunaa? ··· Norvēģija: Darbs Norvēģijā lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Darbs norvēģijā uz naftas paltformām (11)
Darbs norvēģijā uz naftas paltformām. Vai kaadam ir kaada pieredze?
parasti naudu maksā par padarīto, ne solījumiem.

uz tādiem lētticigajiem šamie arī bīda savu biznesu. tautas valodā tādus sauc par kidalām.
Es ar dajebkuram, kursh man paarskaitiis 15LVLus, esmu gatavs izsuutiit dokumentu paketi, kurameejaa Pilniigi Noteikti paliidzees iekaartoties darbaa. Ja ne uz naftas platformaam, tad NASAa vismaz.
P.S. Par higeeniskajaam paketeem jaamaksaa atsevishkji.
Jaa, straadaaju tur vairaakus gadus.... darbs gruuts, bet toties alga...!!! Mmmmmm.. Prasti sakot izskatās pēc kārtējām afēristu dakšām. Par dokumentu paketi, starpnieciibas un darba nosaciijumiem jaanosleedz liigums, tikai tad var veikt kaadus paarskaitiijumus. Jebkuru parakstaamo dokumentu veelams paraadiit sapraatiigam juristam. Taapat jaapaarbauda vai shai firmai ir licence darbaa iekaartoshanaa un jaaiepaziistas ar UR info. Lai veicas ··· Norvēģija: Darbs norvēģijā uz naftas ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Norvēģija = bērnu masveidīga atņemšana, pedofīlijas legalizēšana un citas šausmas... Patiesība???? (29)
Norvēģijā strādājošie, pastāstiet, vai tā ir īstenība? Grūti noticēt, šausmīgi paliek, nespēju attapties no šoka... https://www.youtube.com/watch?v=p6x9NIioVEc#t=36
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu