Maroka

Maroka - jautājumi un diskusijas

Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz Maroku (19)
Gribam nākamo vasaru doties ar sievu ceļojumā uz Maroku, cauri Spānijai un Portugālei ar autobusu , organizē firma FENIKS CEĻOJUMI. Vai kāds ir braucis šo maršrutu un kādas atsauksmes par Firmu un maršrutu?
Ja brauc pirmo reizi, tad var izklaidēties autobusā vai pie auto stūres, jo ir vēlme diži daudz redzēt. Taču, ja puseiropai ir braukts cauru n-tās reizes, tad sorry... izvēlos 3-4 stundas lidmašīnā un tad pilnas divas nedēļas vietu apskatei. Izskatās, ka visvairāk komentāru ir tiem, kas tā nav ceļojuši! :) Esmu ar Fēniksu braukusi vairākas reizes, un ir ļoti labi, ja nav iespēju ceļot savā nodabā ar mašīnu, kas, manuprāt, ir ideālais variants. Pirmo dienu ar braucienu cauri Polijai varbūt arī nevar nosaukt par īpaši aizraujošu, bet pēc tam ir pauzes, interesanti objekti un naktīs gana labas viesnīcas. Nekad nebūtu iedomājusies, piemēram, ka Rumānija ir tik vilinoša un Bukareste tik krāšņa, ja neizbrauktu cauri ar autobusu! Salote
Tieši tāpēc, ka arī tā ir ceļots, ir sapratne, ko vairāk negribās. Savā trakumā pagājušajā gadā pieteicos līdzīgam braucienam, bet tikai tāpēc, ka bija labi zināma grupas vadītāja ar kuru kopā esmu gatava doties jebkur. Un tas nostiprināja pārliecību, ka ar autobusu cauri Eiropai vairs nekad, neskatoties uz to, ka bija atsevišķa vieta, labas viesnīcas utt.
Vasarā ar autobusu uz Maroku? Nja, jābūt diezgan spēcīgai veselībai, lai spētu tos spaiņus sviedru izsvīst. Bet visumā doma laba. Es labprātāk ceļotu ar autobusu, nekā limašīnā, jo tad , izņemot mākoņus, neko citu neredz. Ir aizdomas, ka ainārs lidojumam un vietējais transports Marokā (autobuss, vilciens, grand taxi, petit taxi, kamielis) ceļojumu uztaisīs gan lētāku, gan individuālajām prasībām atbilstošāku (ja kas saies dēlī, vainot varēs tikai sevi). ··· Maroka: Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Maroka, ceļošana (6)
Maroka. .Kā vasarā ir iespējams ērtāk aizkluut līdz turienei? Un aptuvenās cenas ar kādām jaarekinaas. .. varbūt kāds ir lietas kursā:)! Paldies:)))
www.impro.lv - tur gan celjot uz Maroku piedaavaa oktobrii,bet vismaz kaut kaada infa ir. Varbuut idejai noder. Iemet guglā vārdu Maroka un atzīmē, lai meklē Latvijas lapās un Tev tur izmetīs vismaz firmas, bet nu tālāk gan pati rocies, kaut kādas cenas tur pavīt ap 300, 400Ls, bet nu es jau tā kārtīgi neskatījos!
Lai veicas pētījumos!:))
Ja labi saņemās, ar Ls 100 arī varētu pietikt, Maroka ir ļoti lēta, ja nav tieksmes uz pirkstu mētāšanu.

Nokļūt - ar lētajiem lidoņiem līdz Spānijas dienvidiem, Jerez ir ļoti laba vieta; ar autobusu, vilcienu, taxi līdz Tarifa, Algeciras vai citai vietai, no kurienes startē prāmji uz Āfriku, ieteicams doties un Spānijas anklāviem Ceuta vai Mellila, taču, ja nervi stipri un ir vismaz Ēģiptes pieredze, var arī uz Tangier; tālāk pa Maroku ar autobusiem, vilcieniem, grand taxi [ķipa taxi un mikriņa krustojums] u.c. transportiem kamieļus ieskaitot.
Hmm, nekautrīgs jautājums, kas Tev Rabatā pazudis? Tā nav tā izcilākā vieta, ko Marokā apmeklēt, vēl neinteresantāka ir laikam tikai Kasablanka. Jābrauc uz Marrakech, Fez, Ouarzazate, Zagora .... ··· Maroka: Maroka, ceļošana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu