Maksas ceļi

Maksas ceļi - jautājumi un diskusijas

Vai par maksas ceļiem Polijā var maksāt uz vietas? (3)
Kā var Polijā samaksāt pa maksas ceļiem? Kādi ir varianti?
Viss notiekās uz vietas, iebraucot atsevišķās atzarēs, kā šķērsojot robežu. Bet labāk paklausīt navigāciju,apbraukt nepilnu kilometru! Protams ka var... Iebraucot Polijā vajag samainīt naudu pret Zlotiem un tad maksas punktos var samaksāt skaidrā naudā. Ir posmi - kur no sākjma izsniedz taloniņu un nakamajā punktā veic apmaksu... 2023-11-17 21:58 par apbraukšanu nepiekrītu. Mēģinot ietaupīt 2 eur zaudēsi 10 - 15 minūtes laika.

Mainīt eur uz zlotiem nav obligāti. Mierīgi var samaksāt ar kartiņu.
··· Maksas ceļi: Vai par maksas ceļiem Polijā ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Varšavas apbraukšana (6)
tieši pēc nedēļas ir jābrauc un tagad pirms Varšavas rādās kādu 10 kilometru korķis. Pēc tam jātiek uz E30 (d2) , Čehija , Slovākija. Vēl jautājums , vai Polijā ir maksas ceļi. Liels paldies!!!
Par apbraukšanu nepateikšu, bet maksas ceļi gan ir. Vai maršrutā uz Čehiju un Slovākiju (tomēr dažādi ceļi) būs, laikam nē. Maksāšana notiek uz ceļa (CZ un SK vajadzēs vinjetes pirms/aiz robežas nopirkt). Varšavai visātrāk pa S8 braucot uz A2 nogriezt, pat ja tur ir korķis tas iet salīdzinoši ātri, izvēloties pareizās stundas var paveikties bez apstrāšanās cauri izbraukt....svarīgi ir izvēlēties izbraukšanas laiku no Latvijas un nakstmītnes vietu... to code: https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Traffic Varbūt var ieplānot Varšavu tādās stundās, kad korķi nav, braucām vēlu vakarā, bez korķiem. Maksas ceļi vietām Polijā ir, varēja maksāt ar karti uz ceļa.
Maršruta plānošanai izmantojām www.viamichelin.com, tur arī parāda, cik konkrētos maršrutos ir maksas ceļi u.c.
Lai izbrauktu cauri Polijai pa maksas celiem,vajg apmeeram 90 zlotus.Samaksaa un mauc bez beedu.Tikai nebraucat caur Augustovu-tas sanaak loti leenoi. ··· Maksas ceļi: Varšavas apbraukšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Gan brītiņu atpakaļ braucu. Ir maksas ceļi, bet var izbraukt arī pa bezmaksas- būs līkumaināk, romantiskāk:) Ja nav slinkums, un ir interese- rēķini- cik degvielu un laiku iztērē uz garāku bezmaksas ceļu, cik EUR "lidojot" pa bāni. Mēs izvēlējāmies katrā situācijā optimālo, nerēķinot:) ~ 6.50 par 100 km. Braukšana laba. Tas gan vairāk FR ziemeļos. Dienvidos kur kalni ~20 EUR, galvenais skaties lai nav tuneļi, izbraukšana "pa taisno" caur tuneli maksā ~50 eur. Braucot gar Vidusjūras piekrasti caur Itāliju uz Franciju neviens tunelis nemaksāja 20 euro. jāmaksā bija par ceļa posmiem. Braukšana ir laba un maksas ceļu daudz! Maciņu turi gatavībā. Vēlams lai būtu daudz naudas sīcenē. Protams var lietot arī karti. ··· Maksas ceļi: Labprāt dzirdētu citu ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu