Latgale

Latgale - jautājumi un diskusijas

Ko ieteiktu apskatīt Latgalē? (9)
Kaut ko, kas nav Tūrisma info centru bukletos
Čertoka ezeru pavisam netālu no Aglonas... Tas ir ko vērts:) Preiļu pils un viss, kas apkārt... Mākoņkalns pie Rāznas. UN pati Rāzna, protams. Laivas un katamarāni vairākās vietās pieejami bez maksas - tas man bija pārsteigums pagājušo vasaru.
Annas dienas gadatirgus un zaļumballe pie Viraudas ezera, ja dodies turp šajās brīvdienās. PIlnīgs bezmaksas pasākums .
Maizes muzeju Aglonā. Tikai iepriekš jāpiesakās, tā lai būtu pēc pilnas programmas. Vai keramiķa Aivara Ušpeļa kontaktinformācija tur ir? Viņam gan tikai iepriekš jāzvana un apmeklējums jāsarunā. Netālu no Rēzeknes. Ir vērts redzēt to cepli. Traukus var iegādāties. Viņa sieva glezno. Bijām pirms gadiem 4-5, interesanti bez gala. Varbūt tagad kas mainījies... Latgalē?

Daugavas lokus, Krāslavu, skatu torņus, Nopeldēties Rāznā, Mākoņkalnu, Lielo Liepu kalnu. Ludzas pilsdrupas, Ap aglonu ir kaut kāds Reliģiskais kalns ar koka skulptūrām, pašu Aglonas baziliku, Daugavpili, Daugavpils cietoksni
··· Latgale: Ko ieteiktu apskatīt Latgalē? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ko jūs ieteiktu apskatīt Latgalē? (15)
Vislabāk varbūt kādi amatnieki, aktīvā atpūta un kādas skaistas pastaigu vietas. Googles tanti es pazīstu :) priecāšos par personīgo pieredzi un iespaidiem. Jau iepriekš paldies! :)
Tur visur ir ko redzet,latgale skaista vieta. man vislabāk patīk ceļot, lai redzētu dabu. citas lietas arī ok, bet tas vislabāk.
aizbrauc uz daugavas lokiem klāslavas rajonā. tur ir takas izveidotas. izjādes ar zirgiem.
velnezers. lielie latgales ezeri ar laivu... mmm. viesmājas man arī nepatīk. labāk telts, ugunskurs ūdens tuvumā, veļļuki, bet cilvēki ir ļoti pieraduši pie gultām. ja telts, tad kā māja un vēl ar palagiem un siltajām segām(ir redzēts). kaut kas traks.
Nebūšu orģināls, bet Lielais Liepu kalns ar augstāko Latvijas skatu torni ir noteikti jāredz un jāuzkākpj. Dinaburgas pilskalnu aiz Daugavpils - kad biju maziņa, rakos arheoloģiskā ekspedīcijā, tagad pils makets izveidots. Blakus var nopeldēties Daugavā. Noteikti jāapskata Karaļa kalns pie Aglonas,Čortaka ezers,jāuzkāpj Mākoņkalnā,jāapmeklē mini zoodārzs Robežniekos,jāatpūšas Rāznas ezera krastā. ··· Latgale: Ko jūs ieteiktu apskatīt ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Viesu nami Latgalē. (17)
Neliela kompānija vēlas apceļot Latgali, konkrēti Aglonu un Preiļus. Meklējām naktsmītni, bet izņemot tizlo ZL neko prātīgu atrast nevar, nekādas pārskatamības. Vienu atradu, zvanu, neatbild.Un tikai ar telefona numuru ir par ...
"Aglonas Cakuli"pie paša Ciriša ezera Aglonā....Ļoti patika! Labi, ka cilvēks pats ar sevi konsultējas :) lūk http://www.kodarit.lv/ Mans favorīts atpūtai Latgalē ir viesošanās pie Meža Skuķiem. Brīvdienu māja, www.mezaskuki.lv
P.S. ērta naktsmītnes meklēšana arī mājaslapā booking.com
(rezervējot caur starpnieku - 12% komisijas maksa)
Es ari esmu bujusi Cakulos ,un tas ir loti patikamas atminas. Vel tagad atceros skatu-saulaina pecpusdiena,namamate ar radinieci iekortelejusas viesistaba.. uz galda vaze ar pukem,galds pilns ar pluskam ,tasites kup kafija,abas damas miligi civina,bet namatevs pasa vasaras svelme darza rusinas,un kundze ik pa bridim pieiet pie loga un barga balsi uzsauc savam kungam-tur vel sturitis neizravets palika.....
Smiekligakais bija tas ,ka abas bija ta saucamas-big mamas,bet virelis ka saule pakususi svecite.Siis stope kukas,bet nabaga zellis ruka ka nigers.:))
Vel bija jauks parsteigums,kad prombraucot mums uzdavinaja kupinatu lidacinu.Sikums,bet patikami.:))
Noteikti jāuzkāpj Mākoņkalnā. ··· Latgale: Viesu nami Latgalē. lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Latgale... (26)
Taisos ekskursijā uz Latgali... Lūdzu iesakiet, ko tur tiešām būtu vērts apskatīt?!
Aglonas bazliku. Viņiem ir arī maizes muzejs netālu. Daugavpilī cietoksnis ir interesants. Rēzeknē neko īpašu nezinu. Aglonaa noteikti Karalja kalna koka skulptuuras,Latgales ezerus,kalnus. Daugavas lokus, Rezekne un apkaime podnieki! Ezeri! galu gala zilo ezeru zeme! Preiļu pusē vari uz Raiņa muzeju aizbraukt, jau minētā Algona.
piem>
http://www.preili.lv/page.php?id=636
http://kraslava.lv/index.php?id=38

Bet es tavā vietā apzvanītu vietējos novadu Tūrisma infocenturs. Kad būtu noskaidrotas apskates vietas, tad sēstos pie google maps un izveidotu maršrutu katrai dienai - kas jaapskatas, kur var atvilkt elpu un kur konkrētajā dienā nakšņot. Apskates vietu jau nu netrūkst.
un ka mes varam zinat- uz cik dienam,ko jau esi redzejusi, un kas Tevi interese?
es piem. gribetu vienigi iistu pirti, Čortoka ezeru un ar laivu Daugavas lokus..
··· Latgale: Latgale... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Nedēļā Daugavpilī. Ko ir vērts redzēt un apskatīt? (23)
Komandejums uz Daugavpili. Nekad neesmu bijusi. Kur ir laba virtuve, kadas ir vietas, ko apskatit. Ludzu ieteikumus no pasu pieredzes.
Fargo, nevajag cilvēkus mānīt! Ir arī Dēpilij savs šarms!:) Forštate ir interesanta, gluži kā krievu sādža (un nevajag te neko TĀDU saskatīt, Daugavpilī krievi dzīvo simtiem gadu, ne tikai no padomju laikiem). Cietoksni arī ir vērts apskatīt, kaut vai tāpēc, lai redzētu, kādas būves impērijas ir spējīgas uzbliezt bez kāda redzama mērķa.
Ir tajā pilsētā zināms laiks pavadīts, un ir ļoti daudz labu atmiņu. Sen nav būts, tāpēc par ēstuvēm gan neko nezinu. Manā laikā bija gadījumi, kad arī studentu ēstuve Parādes ielā bija gana laba.:)
nesen tur biju uz vairākām dienām. redzēt tur tiešām nav ko, ja nu pāris pareizticīgo katedrāles smukas un uz M.Rotko izstādi cietoksnī var aiziet. Bet, kā par brīnumu, gan viesnīcā, gan veikalos, gan pašvaldības iestādēs ar mani visi runāja latviski! un ielu nosaukumi uz mājām arī tur vēl ir latviski:) Cietoksni ir vērts apskatīt, nesen tur atklāto M.Rotko gleznu izstāžu zāli.
Pirms gada pāris reizes ir pusdienots restorānā "Taller". Bija tiešām garšīgi un cenas draudzīgas. Protams, jārēķinās, ka krievu valodu tur dzirdēsi vairāk kā latviešu, bet citādi -arī man pilsēta patika.
Rotko muzeju apskati, noteikti, viņš ir visizcilākais Latvijas gleznotājs, milzīga vērtība ja, anima, es runāju par auru.
es māku nosaukt visas latvijas pilsētas un ar kajām ir izstaigāts viss. burtiski. viss. ne pa jokam.
tā nav laba vieta. cilvēki, kas iet pa ceļu ilgi... to sajūt, nezinu ar kadiem maņu orgāniem. gribas depresīvu auru, ej tur un paliec tur. būs.
tā grūti izskaidrot. vai... fīlingu. neiespējami, laikam. apkārtne ir ļoti laba, bet pilsēta nav.
··· Latgale: Nedēļā Daugavpilī. Ko ir ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ieteikumi ceļojot pa Latgali (19)
Redzams, ka Latgale šovasar ir topā. Arī manā atvaļinājuma plānā ir Līvāni-Preiļi-Aglona-Krāslava un atpakaļ caur Dagdu-Rēzekni-Viļāniem-Varakļāniem. Vai ir kāda īpaši ieteicama vieta un kāda, kurā nu nevajadzētu ...
bomži nav tiekušies uz tādu statusu, visa politika pēc pēdējā laika notikumiem ir vērsta uz to, lai visa Latvija aizaug ar latvāņiem... sākiet pierast! Noteikti nelien latvāņos. Preiļos noteikti jāapskata miniatūro karaļvalsti. Aglonā pie Vijas ir maizes muzejs...interesanti bija! Robežniekos noteikti apskatiet eksotisko putnu dārzu, pats saimnieks vien ko vērts!!!! ··· Latgale: Ieteikumi ceļojot pa Latgali lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Viesu nams Latgalē (6)
Iesakiet lūdzu kādu sakarīgu viesu namu ar pirtiņu.
Pie Rāznas ezera...fantastiska vieta :) Pie Rušonas ezera, Silmalas, t 26413355
Jauka vieta, patīkami saimnieki...
Mani atkal interesē kādi interesanti apskates objekti tanī virziena, lai nav garlaicīgs izbrauciens Jautājums ko Tu vēlies redzēt, visu informāciju var atrast internetā. Ir Uz Rēzeknes ,Aglonas Un Daugavpils pusi ko redzēt un skatīt. Preiļu podniekus var apciemot, Velnezeru apskatit, tur leerums, ko sadariit. ··· Latgale: Viesu nams Latgalē lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ceļojums uz Latgali (13)
Kas būtu noteikti jāapskata braucot uz Latgali?Plānotais virziens varētu būt Rēzekne,Ludza,Krāslava,Aglona. Varbūt kāds var ieteikt arī kādu ne pārāk dārgu viesu namu vai kempinga namiņu tajā pusē?
Lubānas ezers, tur ir forša smilšu piekraste netālu pie aiviekstes, velnezers......! Atpūtas komplekss "Ezernieki". Paskaties viņu mājaslapu. Sventes muiža, tur ir smuka viesnīca, kur uzņēma Neprāta cenu.., un kur var labi atpūsties.. Pie Krāslavas ,Daugavas loki - ir ko redzēt. Atpūtai starp Rēzekni un Ludzu pie Cirmas ezera , komplekss Dzerkaļi, internetā tā arī meklē -Dzerkaļi:))) Un silts ieteikums nebraukt pa lielajiem ceļiem,bet paciest grūtības un nežēlot auto, un braukt pa mazajiem, diemžēl, grantētajiem celiņiem- tā redzēsiet daudz vairāk... ··· Latgale: Ceļojums uz Latgali lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vidzeme un Latgale jūnijā (19)
Velamies junija apskatit Vidzemi un Latgali (3 - 7 dienas), kadas iespejas?
Es domāju, ka Tev vajadzētu ieiet googlē un paskatīties Latvijas skaistākās vietas, gan jau izmestu laukā informāciju gan par Latgali, gan par Vidzemi un to skaistākajām vietām. P.S. Google automātiski izlabo kļūdas, un galvenais, neko par to nesaka :D www.vietas.lv Kādreiz bija nopērkamas tādas avīzītes-Latgale,Vidzeme utt.Tur jau bija izstrādāti maršruti. avīzītes_žurnāli meklējami gr.veik. Zvaigznē aiz unīša,pagrabā,laikam arī J.Rozes gr.veik. Viss atkarīgs ko gribi redzēt, kur gulēt , cik vari izdzert šnabi vienā vakarā... ··· Latgale: Vidzeme un Latgale jūnijā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Atpūta Latgalē (11)
Esmu nolēmis nākamnedēļ atpusties tepat,Latvijā,visticamāk ka kaut kur Latgalē.... Iesakat lūdzu kurā galā varētu but intresanta atpūta,makšķerēšana,varbūt izjāde ar zirgiem utt.... Nepieciešams lai tur butu kāds ...
Pie Cirmas ezera ir forši, netālu no Ludzas... www.lacites.lv Mākoņkalna pagasts, Rēzeknes raj.Dvarči. "OSMANY" pie Rāznas ezera, ar veļļukiem ar var braukt, zirgus gan nemanīju. Koknesē viesu nams pie Daugavas,gleznaina skaista vieta,ir laivas,par izjādi nezinu,nu bet gan jau ir vietējās irbītes ar ko.... 15.g.nopietns vecums,varat jau kopā laist meitās:))
Par Koknesi nopietni skaistā kleznainā vietā atpūta,viesu māju neatminos,kā nosaukums,bet google atradīsi.
··· Latgale: Atpūta Latgalē lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu