Laivu noma

Laivu noma - jautājumi un diskusijas

Neilga laivošana līdz Siguldai (5)
Ieteikumi un pozitīva pieredze par kādu laivošanas kantori. Ir vēlme nolaivot līdz Siguldai, bet pāris stundu garumā. Paldies.
Pāris stundās līdz Siguldai var nolaivot tikai no Siguldas! No Līgatnes...vai no kempinga ..Zāģeri..vai Jaunzāģeri...aizmirsu kā sauc...bet runā ka Gaujā līmenis zems...vairāk sanāks stiept laivu Kantoris ir "Amatas laivas". Anžela Brice iznomā Dulkan peldlīdzekļus. www.peldam.lv Siguldiešiem patīk laivojam.lv
Esot labs serviss un gan jau paskaidros arī visu, kas interesē.
··· Laivu noma: Neilga laivošana līdz Siguldai lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Laivu nomas biznesa uzsākšana (9)
Sadomaju nelielu biznesinu,saistiba ar laivu nomu. Kadus sertifikatus un licenses man noderes ta istenosana?
Var nokārtot VID papīrus uz pašnodarbinātais,jeb vēl kā savādāk,ko viņi piedāvā! Ja Tev nav savs privātais ezers, kurā tūrists atnāks, pieklauvēs pie loga, vai piezvanīs, ka grib laivu, tad pārējais nav tik vienkārši kā šķiet. Laivas, vestes, airi, novietne, to transportēšana, cilvēku transports, laiks ko patērē, jo nevari strādāt citā darbā. Vairāk izklausās pēc labdarības, jo niša pašlaik ir pārbāzta ar darboņiem. Jāpiekrīt Alvasetei:) Lai gan, pieļauju, ka jebkura īpašuma izīrēšanai licenzes nav vajadzīgas. Drīzāk tā ir saimnieciskā darbība, jābūt vismaz individuālajam komersantaqm, vai jādibina SIA, utt... Tākā laiva ir transporta līdzeklis, tad tai ir jāatbilst noteiktām tehniskām prasībām... Jā, pirmām kārtām marketings! Apzvani lielākos iznomātājus ceturtdienā-piektdienā labā laikā vasarā - domāju, ka būs stimuls darbam!:) Lai gan taisnība - nekādu lielo naudu tas neienes, bet ieguldījumi atpelnās. Radinieks kopā ar draugu jaunībā nodibināja firmiņu ´´Virsaitis´´ - vēl aizvien dzīvi, kaut ar radinieks jau prom.Šiem ir super mājas lapas adrese - laivunoma!:) Tas biznesiņš der tik kā sīks blakusdarbs, diezgan ķēpīgs. Cik zinu - nekādi īpaši sertifikāti, ja neskaita laivu reģistrāciju. Nu un juristu, kas izstrādā tipveida līguma formu un kādu, kas sakārto grāmatvedību, ja pats nejēdz. Tas viss prasa savas naudiņas! Nekādas licences! Sia vai pašnodarbinātais, nopēr laivas, kuras jāpiereģistrē CSDD (varu dažas piedāvāt), un uz priekšu! ··· Laivu noma: Laivu nomas biznesa uzsākšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu