Karību salas

Karību salas foto attēls

Karību salas - jautājumi un diskusijas

Karte un USD. Daudz kur varēs norēķināties arī ar šiem pa tiešo bez maiņas uz vietējo valūtu. Samainīt uz vietas lielajos centros varēs arī EUR, bet uz to nevajadzētu paļauties.

Laikam netiek jautāts par Antiļu arhipelāgiem, kur savukārt tieši EUR varētu būt aktuāls.
Karībos ne tuvu ne visur pieņem norēķiniemkartes, izņemot tūrisma centrus. USD allaž būtu jābūt līdzi. USD un skaidrā naudā. $$$$$$$$$ Zoss... ··· Karību salas: Kadu naudu nemt lidz uz Karibu... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ar jahtu uz Karību salām (10)
Vai ir kāds kurš ar jahtu sķērsojis Atlantijas okeānu līdz KarIbu salām! Rudenī gribētos, bet meklēju sīkaku info! Jau iepriekš Paldies! :)
Tūrs Heijerdāls filmās izskatās romantiski. patiesībā diezgan garlaicīgs un vienmuļš pasākums. varētu pat teikt, ka jābūt noteiktam tipam, lai to ne tikai izbaudītu, bet kaut vai izturētu Labāk ir uz Tobago vai Antikves salām aizlidot ar lidmašīnu un tad noīrē jahtu (tur ir daudz un skaistas, nemaz ne arī tik dārgas) un tad kuģo kur vien vēlies...tikai nevajag trāpīties lietus sezonas laikā, jo tad tālāk par 1 m neko neredzi. Atlantijas okeāns prasa ļoti lielu pieredzi un izturību, prasmi... Sazinies ar Māri Gaili,tak visu pasauli apceļoja . Gan jau neatteiks ar infu.Es tālāk par Baltiju neesmu burājis . Ja tava jahta ir jūras spējīga,tad vāc labu komandu un uz priekšu.Tikai tabletes tā pavairāk pret jūras slimību paņem.:) Patiesībā tā nebija jahta, bet niedru kuģis. ··· Karību salas: Ar jahtu uz Karību salām lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu