Īre

īre foto attēls

Īre - jautājumi un diskusijas

Dzīvokļa īre Nīderlandē (4)
vai ir kadi saiti kur atrast dzivoklu iziresanu Nīderlandē? esmu seit jau menesi pagaidam dzivoju pie draudzenes tacu esmu dzivokla meklejumos . ir gruti kko atrast svesa valoda tapec es mekleju tadus saitus kas ir angliski jeb krieviski...
Nīderlandē krieviski noteikti būs saiti:) Krievi parasti domā, ka ja jau LV visur krieviski, tad citās valstis arī būs. Nebūs. DZīvojot kādā valstī ir jāprot tās valoda.
Draudzene arī nevar atrast? Kā viņa tur izdzīvo?
Tev vajag dzīvokli vai valodu?

Dzīvokļa meklēšana daudzās valstīs un vietās ir darbs un ne no tiem vieglākajiem. Nav tādas Nīderlandes, ir konkrēta pilsēta vai reģions, tur arī jāmeklē.
mekle-,
angl.v.-,http://www.funda.nl ,vairak.v.http://www.pararius.nl,
apvienotie zinojumi-,http://www.huizenzoeker.nl/.
korp.dziv.-, http://www.funda.nl/huur/-,istabu ire-,http://kamernet.nl/
makleri special.uz iziresanu-,http://rotsvast.nl/en/Rent/ и http://www.directwonen.nl/huurwoning/huren
(http://www.ymere.nl/ymere/index.asp?id=2246&actie=zr)
http://www.rooftrack.nl/
http://www.benopzoek.nl/
http://www.jacobusrecourt.nl/nl/particulier/huurwoningen/buitenkans.html
http://www.marktplaats.nl/huizen-en-kamers/huizen-te-huur/c2143.html
(http://www.funda.nl/huur/
-,lkr. Funda,Yamere,veikalos zinoj.d."Ikea или Woonmarkt XL"
valsts dziv.ires komitejas ml.-,http://huurcommissie.nl/huurder/.
Vai tad slikti ir pie draudzenes:) ? ··· Īre: Dzīvokļa īre Nīderlandē lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Dzīvoklis Vācijā, Bremerhavenā (7)
Interesētu dzīvoklis Vācijā, Bremerhavenā uz ilgu laiku īrēšanai. Varbūt ir te kāds vietējais, kurš kaut ko var ieteikt un kur vispār rakt! Kādu resursu in ingliš, jo vācu val nav mana stiprā puse...Varbūt kāds LV kantoris nodarbojas ar...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
http://www.immowelt.de/immobilien/immosuchedetail.aspx?geoid=10804012000&etype=1&esr=2

Ņem talkā google tulkotāju, tik daudz tak sapratīsi, kur ir 1-Zimmer, kur 2-Zimmer-Wohnungen. Piedāvājumu, cik uziet. Und lerne Deutsch!
Bitte!

http://www.immobilienscout24.de/immobiliensuche/mietwohnungen-vermieten/bremen/bremerhaven.htm

tikai ko tu tur darīši, ja vācu val nav tava stiprā puse!
...un nevis Bremerhaverā, bet Brēmenhāfenā! /pieklapē pie paurīt/!! Ir jau redzēti šitentie bauri, kas saka nevis Nirnberga, bet Ņumberga! http://www.meinestadt.de/bremerhaven/immobilien tik veinmēr jāatceras, ka ņemot caur mākleri, šim jāatpogā provizions un vajag naudu pāris īrēm uz priekšu. Šī ir lielākā bēda dzīvokļu īrē... ··· Īre: Dzīvoklis Vācijā, Bremerhavenā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kā barot piemājas svīres mazuļus? (6)
nesen atradu mazu svīres putnēnu izkritušu no ligzdas , ligzda atrodas 3stāv ēkas augstumā . putniņš dzīvs kustina spārnus un staigā un prasa ēst bet problēma tāda ka nezinu ko dot un kā? ceru ka palīdzēsiet...
Meklētājā raksta, ka ēdot visādus kukaiņus.. jāņem tauriņu ķeramais vai mušu pletne un jāiet medībās.. Vēl var papurināt vilnas džemperus - arī kodes derot. Mazulis? Svīres pašas no zemes nespēj pacelties spārnos (īsas kājiņas, gari spārni), varbūt vajag šo pamest uz augšu. Praktiski neiespējami, jo viņi ēd tikai kukaiņus, visādas musas un odus. Mēģini ar putekļusūceju saķert pietiekoši daudz, varbūt izdodās. Jāzvana uz zoodārzu. Smags gadijums.Man nobeidzās.Saka,ka vajag no jumta mest gaisā jo šie nemāk pacelties. ··· Īre: Kā barot piemājas svīres... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Remonts kā īres maksa (9)
Man ir remontējams dzīvoklis. Īrnieks grib taisīt gruntīgu remontu un tas Man būs īres maksas vietā (par cipariem vienosimies).Vai es varu iekasēt īres maksu uzreiz par 5 gadiem?
Ja abas puses uztaisa par šo faktu rakstisku vienošanos ,tad kāpēc gan ne? (Tu esi dzīvoklim īpašniece???) un man stāv,ka Tu vari visu ko sarunāt ar savu īrnieku.Tikai jābūt reālai tāmei un ja viņš grib aiziet(vai Tu gribēsi)ātrāk prom,tad būtu viņam šie izdevumi jāatmaksā. Visu ar līgumu dariet, lai būtu skaidrs, ka beigās ne viņam, ne tev nav jāpārmaksā. Gruntīgs izklausās ar variantiem.:) var, ja jus abi tam piekritat un to velaties.

uz priekshu nevar pieprasit vairak, ka par 6. men., bet ja vish pats to velas, tad vienoties varat par jebkadu terminju. vienkashi nofomejat to visu atieciga liguma veida.
tas tapat ka ar "ires griestiem" - pec savstarpejas vienoshanas ires maksa var but jebkada.
cik zinu piemāram rimī parasti apmaksā 10 gadus jo pašiem nepieder neviema no telpām kor šie atrodas ja nu vienīgais noliktava deglavas ielā un tad šaubos ··· Īre: Remonts kā īres maksa lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nevaru iedzīvoties īrētajā dzīvoklī. (28)
Daudziem noteikti liksies stulbi, bet man tā ir šausmīga problēma. Trešo mēnesi īrēju dzīvokli, bet nekādi nevaru iedzīvoties. Nezinu, kas pie vainas. Guļu it kā labi, vieta klusa, kaimiņi mierīgi, nav dārgi, darbs pa ceļam, bet mani tāds...
Izkvēpini ar kadiķiem visus kaktus. Varbūt pirms Tevis tur kāds cilvēks ir nomiris. Biezāk padedzini sveces, tās sadedzina negatīvo enerģiju. Īrētā nekad nevarēsi iedzīvoties.
Iedzīvoties var tikai savējā - un arī vēlams, lai uz kakla nekarājās 40gadīgs hipotekārais kredīts :)
no baznīcas svecīti atnes, padedzini. noire citu,kur jutisies labak
#
Ar nebuutnes niku jau viņa steidzami meklē citu.
Kas gan slikts var notikt? Esmu īrējusi pa lēto, māju sajūta nekāda, neilgam laikam der. Domā matemātiski. Lielāku mērķu labā nauda ir jātaupa. ··· Īre: Nevaru iedzīvoties īrētajā... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Mazāks un savs, vai liekāks, ērtāks, bet īrēts? (35)
Īrēju foršu, plašu dzīvokli. Tad radās iespēja ļoti lēti caur pazīšanos nopirkt pašai savu dzīvokli, pat bez kredīta, saliekot kopā savus ietaupījumus un atlikušo aizņemoties no draugiem/radiem. Kad atdošu parādus, nebūs jāmaksā par īri un...
Tev tagad ir savs dzīvoklis, kura pēc neesi iebāzusi galvu mūža parādos. Pie tam, izskatās, ka, ja vēlēsies, varēsi to arī viegli pārdot un izdevīgi...
Tā ka, ir sajūta, ka sliktākais, kas tev ir - tie ir visai nenovīdīgi draugi un radi...
JA pašai ir ok sajūtas, tad pārējie var iet pāris dzīvokļus tālāk.... Padomdevēji vienmēr gudri, ja pašiem nekas nav jadara:) Tagad Tu redzēsi, cik bieži draugi iebrauks pie Tevis, kad dzīvoklis nav pa ceļam uz Vecrīgu....paliks tikai patiesie draugi. Uz šo jautājumu Tu pati jau esi atbildējusi. Bet tiem kuri stāsta ka izdarīji nepareizi vari atbildēt vienu - pati mainīt vairs neko nevari, bet viņiem ir visas iespējas izlabot Tavu "kļūdu" un pašiem noīrēt to plašo dzīvokli. Savs ir savs!Vēl labāk ja būtu māja.Ļoti pareiza izvēle-malacis! ··· Īre: Mazāks un savs, vai liekāks,... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Grūti atrast Anglijā dzīvokli. Ir kādas viltības? (19)
Viens radinieks ir devies uz Angliju, vienu no slavenajām universitāšu pilsētām un viņam neizdodas atrast dzīvokli īrei. Gatavss maksāt līdz 1200 mārciņām mēnesī, prasības pret platību utt. minimālas, lai tikai pietiekoši labi izskatās....
... tieši tā---draugos ir domu biedru grupas!!!! Atkarībā ,kurā pilsētā ir,lai sameklē attiecīgo . ]
vienam cilvēkam ,latviešu mājā ,istaba izmaksās 69-70 paundi mēnesī.
Ja Londona,tad jebkurā supermārketā ir bezmaksas krievu avīzes,kur var atrast gan istabu gan dzīvokli,gan gultas vietu.
1200 £??? Saka jau ka pie mums cenas esot kosmiskas. Interesanti, cik maksā 1-istabas dzīvokļa īre Rīgā. Joka pēc varētu salīdzināt. Ar latviesiem un vispar, austrumeiropiesiem, ka sugu, viena maja dzivot silti neiesaku...ja nu vienigi nav kada nosliece uz mazohismu, jo lielakus stukacus un saimnieku dibenu laizitajus dzive nav nacies sastapt. Vislabak ar angliem, bet tad ari jabut "anglu" darbam un pieradamiem ienakumiem un valodai.
Bez uzskaititajam lapam var izmantot rightmove.co.uk
Es biju Kembridzaa...tur tieshaam taa ir probleema un cenas kosmiskas. http://www.spareroom.co.uk/ Privātie te reklamē gan istabas, gan nelielus dzīvokļus. Lai veicas! ··· Īre: Grūti atrast Anglijā dzīvokli.... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Cik maksāt par dzīvokli? (28)
Cik % no algas, Jūsuprāt, ir prātīgi atdot par dzīvokļa īri un apmaksu? Es atdodu pusi un jūtu, ka tas ir par daudz, bet vasarā būs vieglāk.
10% es domāju, ka tev to nevajag.. atpirkt kādam dzīvokli viņa vietā ! Tas jau atkarīgs arī no algas...un kāds dzīvoklis un kādas exstras ir dzīvoklī. Par komfortu jāmaksā tas tiesa.....Katram no mums ir savs priekšstats par labu, ērtu dzīvokli.....citam tas var būt padomju laika, citam mūsdienu extras... Oho! 10%! Tad nu gan jābūt lielai algai, jo neticu, ka tāds Laskovijs dzīvo zaru būdiņā vai kocenē bez ērtībām! ··· Īre: Cik maksāt par dzīvokli? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Saimnieks mums izīrētajam dzīvoklim prasa maksāt uz priekšu īres maksu (12)
Mēs esam samaksājuši par pirmo un pēdējo mēnesi, kad ievācāmies un sanāk, ka mums par to pirmo mēnesi nevajadzētu maksāt, ja jau samaksājām, kad ievācāmies, bet saimnieks saka, ka jāmaksā uz priekšu īre!
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Janvārī ienākot, samaksā par janvāri un pēdējo mēnesi (vai drošības naudu vai sauc kā gribi). Februārī maksā par februāri un janvārī patērētajiem komunālajiem. Martā par martu un komunālos par februāri. Normāla prakse. Kā Tu gribēji, maksāt maijā par aprīli?
Labi vēl ka neprasa garantijas summas 3 īres maksu apmērā, kā tas ir pasaulē. Mūsu īrnieki mēdz aiziet nesamaksājot par komunālajiem, elektrību, sabojāt ko dzīvoklī, paķert ko līdzi.
Pārlasi līguma nosacījumus un ja tev taisnība iebaksti saimniekam ar pirkstu papīrā bet ja viņam tad maksā un klusē. Parasti ,tā ar ir. Samaksā par pirmo +pēdējo. Ja prasa vairāk-tad tā jau ir Garantijas nauda,kuru viņam būs Jāatdod Jums,kad dosities projām. Nianse:Garantijas naudai,jābūt aprunātai raxtiski Līgumā ( tā paredz,ja esiet ko sabojājuši ,vai nolietojuši-tad izrēķinās ārā ,un atdodas starpība) !

Ja Līgumā NAV tā Garantijas maksa-tad ja samaksāsiet ,FIG kodabūsiet atpakaļ....,pat variet sagaidīt,ka palūgs IZVĀKTIES uzreiz! Un nākamos "naudas devējus" copēs....
Nu beidz, Roni. Lai cilvēks, kuram ir īpašumi, ietu ar kaut kādu copēšanu nodarboties. Tā darās tikai dažās puslegālās māklerfirmas, kuras it kā prasa naudu par neesošiem izīrējamiem superlētiem dzīvokļiem. ··· Īre: Saimnieks mums izīrētajam... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pārvākties vai nepārvākties? (33)
Šobrīd īrēju lētu (65+komunālie) un attiecīgi nabadzīgi iekārtotu divistabu dzīvokli ne pārāk labā vietā. Saimniece ir Ulmaņlaika kundzīte, kas ir kategoriski pret jebkādiem remontiem. Tagad ir iespēja pārvākties uz stipri labāku dzīvokli,...
necelsies dzīves limenis tikai no tā, ja dzīvosi labā dzīviklī un atdosi par to visu savu pēdējo. Arī draugus aizbaidīsi ar to... Dzīvē jābūt augstākam mērķim, materiālie labumi pēctam. Jebkurš to sajutīs, ka gribi tikai padižoties../. Kam tev 2-istabu? Var atrast 1-istabas labu dzīvokli par saprātīgu cenu. Kamēr neesi izvācies, sameklē lētāku, bet labāku dzīvokli. un kam tu gribi to naudu taupiit?? aizkapa dziivei??
vide kuraa dziivo ietekmee tavu labsajuutu, garastaavokli, var buut pat raksturu...
ja ir uz kaa ietaupiit, tad taupi un dziivo forshaa videe!
Nepārvākties.

Pieņemu, ka tavs darbs nesaistas ar ikdienas lēmumu pieņemšanu...
Vide loooti ietekmee pashsajutu, garastavokli, etc. - ja, liidzekli atljauj, izvelies labaku un patikamaku dzivevietu! Izlasot jautājumu, man jau likās, ka esi atbildējusi uz to :)
Priekā! :))
··· Īre: Pārvākties vai nepārvākties? lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu