Daugavpils

Daugavpils fotogrāfijas

pilsētas
pilsētas
Daugavpils

Daugavpils - jautājumi un diskusijas

Kur var aiziet ar bērnu Daugavpilī? (2)
Es skatījos internetā bet nekas nav minēts kur mans piecgadnieks var pavadīt laiku- skraidot, iepazīsties ar citiem bērniem utt.
https://www.draugiem.lv/radosa-kaste/ http://www.visitdaugavpils.lv/lv/turisms/centralais-parks ··· Daugavpils: Kur var aiziet ar bērnu... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Nedēļā Daugavpilī. Ko ir vērts redzēt un apskatīt? (23)
Komandejums uz Daugavpili. Nekad neesmu bijusi. Kur ir laba virtuve, kadas ir vietas, ko apskatit. Ludzu ieteikumus no pasu pieredzes.
Fargo, nevajag cilvēkus mānīt! Ir arī Dēpilij savs šarms!:) Forštate ir interesanta, gluži kā krievu sādža (un nevajag te neko TĀDU saskatīt, Daugavpilī krievi dzīvo simtiem gadu, ne tikai no padomju laikiem). Cietoksni arī ir vērts apskatīt, kaut vai tāpēc, lai redzētu, kādas būves impērijas ir spējīgas uzbliezt bez kāda redzama mērķa.
Ir tajā pilsētā zināms laiks pavadīts, un ir ļoti daudz labu atmiņu. Sen nav būts, tāpēc par ēstuvēm gan neko nezinu. Manā laikā bija gadījumi, kad arī studentu ēstuve Parādes ielā bija gana laba.:)
nesen tur biju uz vairākām dienām. redzēt tur tiešām nav ko, ja nu pāris pareizticīgo katedrāles smukas un uz M.Rotko izstādi cietoksnī var aiziet. Bet, kā par brīnumu, gan viesnīcā, gan veikalos, gan pašvaldības iestādēs ar mani visi runāja latviski! un ielu nosaukumi uz mājām arī tur vēl ir latviski:) Cietoksni ir vērts apskatīt, nesen tur atklāto M.Rotko gleznu izstāžu zāli.
Pirms gada pāris reizes ir pusdienots restorānā "Taller". Bija tiešām garšīgi un cenas draudzīgas. Protams, jārēķinās, ka krievu valodu tur dzirdēsi vairāk kā latviešu, bet citādi -arī man pilsēta patika.
Rotko muzeju apskati, noteikti, viņš ir visizcilākais Latvijas gleznotājs, milzīga vērtība ja, anima, es runāju par auru.
es māku nosaukt visas latvijas pilsētas un ar kajām ir izstaigāts viss. burtiski. viss. ne pa jokam.
tā nav laba vieta. cilvēki, kas iet pa ceļu ilgi... to sajūt, nezinu ar kadiem maņu orgāniem. gribas depresīvu auru, ej tur un paliec tur. būs.
tā grūti izskaidrot. vai... fīlingu. neiespējami, laikam. apkārtne ir ļoti laba, bet pilsēta nav.
··· Daugavpils: Nedēļā Daugavpilī. Ko ir vērts... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Viesnīca Daugavpilī ??? (6)
Kads zin kadu sakarīgu vietu Daugavpilī kur palikt 8 cilv. divas dienas 30. un 31. dec. ??? Ta lai nav baigais cipars...
Latgola ieteiku izskatīt arī citus variantus.
Latgolā mēs vienreiz bijām, nu nekas izcils, bet dzīvot var, bet teiksim numura logam priekšā bija lielveikala siena. Lai dabūtu numuru ar skatu uz laukumu, būtu jāpiemaksā 15 ls.
Nevajadzeetu buut daargi:)
Daugavpils Universitātes dienesta viesnīca Hosteļi
Vaļņu iela 29a, Daugavpils
371 654 26479 Atsauksmes
(0)

Lūdzu zvaniet, lai pārliecinātos par pieejamību!
viesu mājas normālas ar normāliem cipariem tikai iepriekš ja ir iespējams vajag pieteikt ja ne var arī uz dullo.... Villa Ksenia, ja jūties labi klasiskā stila interjerā. ··· Daugavpils: Viesnīca Daugavpilī ??? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu