Covid 19 tests

Covid 19 tests - jautājumi un diskusijas

Covid19 testi lidostā Rīga (11)
Paredzēts brauciens uz Angliju, bet nekur neizdodas atrast informaciju par ātrā testa veikšanu (15 euro) pirms izlidošanas lidostā. Ir kas apgalvo, ka to var veikt lidostā, bet tuvāk nepaskaidro. Negribētos tērēties un ...
Lidojumiem uz Lielbritāniju vajag noskaidrot visu sīki un smalki. Pirms kāda laika testi bija jāveic visiem, arī vakcinētajiem. Ātrais tests nederēja, vajadzēja "īsto" un negatīvā rezultāta apliecinājumu no SPKC angļu valodā (obligāti). Vēl vajadzēja obligāti būt uz rokas apmaksātam testa pieteikumam Lielbritānijas laboratorijā, citādi pat lidmašīnā iekšā nelaida, un daudzi palika neaizlidojuši.
Vakcinācijas sertifikāts pasargāja tikai no karantīnas viesnīcas (baigi dārgi) Lielbritānijā.
Kāda kārtība ir tagad nezinu, bet tas noteikti ir jānoskaidro, lai negadās nepatīkami pārsteigumi.
Ātro testu var veikt automātā pie lidostas ārpusē pie ielidošanas E sektora ieejas. Rezultāts pēc vairākām stundām.
Testu var veikt lidostā. Rezultāts būs pēc 40 minūtēm.
Tirznieciiba centraa Spice , kad nogriezzas no Juurmalas cella, ir otraa staavaa labratorija, jaagaida nav nemaz,jaapieralstaas iepriekss nav , veic visu veidu covid testus , atbilde atnaak aatri (kaadas 4-5 stundas), uz emailu, un angllu valodaa, protams. Der lidossanaoi. Un veel , covid vakciinu esamiiba/ne-esamiiba lidostaa nevienu neintreseeja, tikai vajag svaigu testu.Negatiivu. Uz laboratoriju lidostaa nav ko uzticeeties ,jo darba laiku nosaka lidostas vadiiba. Var sanaakt taa kad tu ierodies uz reisu , bet laboratorija ir sleegta . Nav saskanots. Vaardsakot - cilveeku intereses nav svariigas. ··· Covid 19 tests: Covid19 testi lidostā Rīga lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Covid-19 obligātie testi starptautiskajiem lidojumiem. (30)
1. Obligāts Covid-19 tests: *Visiem pasažieriem, kas dodas uz Latviju no ārvalstīm, pirms iekāpšanas ir jāveic negatīvs PCR testa rezultāts COVID-19, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms lidojuma. Persona sagaida atteikumu, ...
Un kurš saka, ka tas tests ir tik precīzs, viens uzrādīs, ka esi vesels, bet nākamais izrādīsies ,ka esi slims[uzskatu,ka vismaz 5 testi vienlaicīgi jāveic un tad vidējais rezultāts zināms]. Ne reizi cilvēkiem tā ir bijis, un toreiz ,kad pirmo reizi par šo gāja runa, tad pēkšņi atbildīgie paziņoja, ka no 3 veiktajiem testiem, kur viens bija pozitīvs, par īsto rezultātu jāuzskata pozitīvais...
Un vai tad aizmirsi valdības likumus, viens no tiem skan, ja esi kontaktā ar inficētu personu mazāk par 15 minūtēm, tad tevi nevar aplipināt, bet ja ilgāk par 15 minūtēm, tad seko visi atrakciju kalniņi - izolācijas, kontaktpersonas, testi ,testi un vēlreiz apšaubāmas kvalitātes testi...

Vien vārd sakot ,ja ir nauda, lai dancotu apkārt, jāsamierinās ar eksperimenta trusīša lomu.

Par dezinfekciju... iesaku noskatīties pēdējo "Aizliegtā paņēmiena" raidījumu, tur gāja runa par gaisa kvalitāti un izskanēja ziņa, ka smalkākie gaisa pilieni, ko izelpojamam, planē gaisā vēl ntās stundas un ikviens mierīgi var tos ieelpot.
Neesmu nekad bijis lidmašīnās, bet cik saprotu, tur nav iespējams caurvējus taisīt un izvēdināt regulāri salonu. Tajā pašā raidījumā par tramvajiem vai autobusiem gāja runa, ka it kā logus varot atvērt, bet realitātē - viens atver, otrs klapē ciet, jo auksti utt... Ka problēmas ar vēdināšanu.
Loģikas nav un nebūs...Kāda jēga cepties. Vai nu pakļaujies, vai nepakļaujies.
Viss.
Uz ko tik cilvēki nav gatavi, lai varētu ceļot. Tāpēc arī viņus puļķē visos caurumos. Tie testi nemaz tik nevainīgi nav. Pamazām atklājas, kāpēc tiek urķēts tik tuvu smadzenēm un tieši tur, kur vīrusiem caurlaide. To darot regulāri, var panākt līdzīgu rezultātu kā ar vakcīnām, saindējot hipofīzi, nojaukt ķermeņa saikni ar savu būtību, jeb dvēseli. Tā arī ir tā atšķirība starp pilnvērtīgu cilvēku un pakļāvīgu, patstāvīgi domāt nespējīgu biorobotu. Loģikas par papildus covid testu nav nekādas,vienkārši ar to covidu visi jūk prātā,sevišķi valdība,liek tos drošibas pasakumus vienu uz otra,bez jēgas un vajadzības.Otrkārt tā ir papildus nauda valstij,kas arī nav mazsvarīgi. Latvijā par testu nav jāmaksā,bet piemēram Zviedrijā par atkārtotu testu,pieprasa 200 eiro. ··· Covid 19 tests: Covid-19 obligātie testi ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Covid 19 testa rezultāts - Apšaubāms (26)
Vai kādam ir bijusi tāda situācija, ka rezultāts ir apšaubāms? Dēlam pec nedēļas būs vakcinācijas sertifikāts, bet lai dotos uz darbu Somijā, vajag veikt negatīvu testu, taču tas izrādās apšaubāms. Kā rīkoties, nekur ...
Man kaimiņš vienu māju tālāk saslima. Jutās slikti, no sākuma pie ārsta negāja, likās ka apaukstējies. Ierasta lieta. Bet kad pazuda garša, oža, skrēja pārbaudīties. Neatrada nekādas covida pazīmes.
Es saslimu 2020,19 febr. Vienu nedēļu lēkājoša temperatūra, pārējās likumīgās divas nedēļas atpūtos. Nekādu blakņu. Bet sieva pat nenošķaudījās ne reizes. Kopā ēdam dzīvojam priecājamies.
Nav man ticības nopietnai saslimšanai. Ja ir kādas problēmas, jāmeklē vaina nodzītā, nodzertā, novājinātā organismā.
Vesels organisms pats tiek galā ar kaitēm. Antibiotikas vakcīnas un zāles novājina organismu un tā nespēj pretoties slimībām.
Varbūt ne gluži pa tēmu, bet man aizvien vairāk sāk rasties aizdomas, ka apšaubāmi ir gan testi, gan pats kovids.
Rodas iespaids, ka viņā iebūvēts "nejaušu skaitļu ģenerators" (kompjūteristi sapratīs) un vīruss var inficēt cilvēku ar [statistikai] nepieciešamo varbūtību. Tāpat strādā testi. Ir pietiekami daudz dzirdēts par pārsteidzošiem un neloģiskiem rezultātiem.
Piemēram man pazīstamā ģimenē no četriem cilvēkiem viens izslimoja pats to īsti nepamanot, viņam tests pozitīvs, a visiem pārējiem - negatīvs.
Lai piesakās uz PCR testu, centra laboratorijā vai E.Gulbī. Kad lidoju uz Franciju, taisījām ekspress testus, samaksāju 109 Eur, lai uzreiz ir 2 valodās ar sertifikātu.
Nekādu problēmu...
Vakcīnas ir totālākā inde, ja paskatīsieties uz ASV, tad redzēsiet, ka pats Trampa kungs nevakcinējas, arī viņa ārsts, kas ir Ebreju kopienas prezidents, rabīns - nevakcinējas, jo zin, ka tas sūds ar ko šobrīd vakcinē cilvēkus ir pilnīgākā inde, tas veido trombus un ja kādam pre vakcīnas ir bijušas problēmas ar asinsvadiem, augsts holesterīns un aizdambēti asinsvadi, tad tas ir ātrākais ceļš uz debesīm!
Laboratorijās pasaulē ir atzinuši, ka nav spējīgi izvilkt pašu Covid genomu, tādēļ ļoti apšaubāms tas "sūds" ar ko šobrīd visus vakcinē.
Skumji..., ka tā visa ir biznesa shēma..., lai pumpētu miljardus...

Veiksmi! ;)
Siekalu tests ir pat ļoti apšaubāms, jo aprakstā angļu mēlē maziem burtiem rakstits ka precizitāte ir ar nobīdi. PCR tests var būt kļudains, bet retākos gadijumos. Lai precīzi pateikt vai ir vai nav koronvīrusa infekcija vajadzīgi laboratoriskie pētijumi. Visi šie skriningi un siekalu testi ir vairāk vai mazāk kopējai ainai. Tā kā pēdējā laikā veic pa 30=50 tūkstošu testu dienā, tad principā tas ir skrinings ņemot vienā kaudzē vis maz 100 testus, un ja ir tajā simmtā proteīna fragmenti tad to simtu pēta smalkāk, bet te arī var kļūdīties. Ja pats testu izgudrotājs pateica, ka ar tiem nevar diagnosticēt saslimšanu, jo paredzēti tikai pētījumiem, kas vēl nav skaidrs? Atkarībā no ciklu skaita, ar tiem testiem var atrast ķermenī jebkuru ģenētisko materiālu, pat vēl ilgi pēc slimošanas. Cik skolnieki jau saņēmuši testu rezultātus, lai gan nekādu testu vispār nav nodevuši? Kādu statistiku mafija pasūta, tāda arī tiek uzzīmēta. Tas pats ar vakcīnām. Ja pats vakcīnu izgudrotājs pasaka ka tās nedrīkst izmantot cilvēkiem, jo var nomirt 3 - 5 gadu laikā, tad kāpēc tās tiek uzspiestas, ja ne lai atstātu tikai to zelta miljardu, kurš parazītu elitei nepieciešams kā apkalpojošais personāls un donori? Ģenētiski modificēto pārtiku ES nedrīkstu ražot un tirgot, bet ģenētiski modificēt pašus cilvēkus drīkst? Un kur pierādījumi paša vīrusa eksistencei? Bet priekš kam tādu greznību, ja cilvēki ir tādi muļķi, ka notic tāpat uz goda vārda? Bet par cik nospiedošais vairākums tomēr noziedznieku pasakām netic, tad atliek vien piespiedu kārtā visus bīdīt uz kapiem, vai elektronisko koncentrācijas nometni, atbilstoši fašistu labākajām tradīcijām.
Un starp citu, arī tie PCR testi nav tik nevainīgi. Regulāri taisot, organismu saindē līdzīgi vakcīnām, vienīgi Mac adreses nebūs. Bet par cik lielākā daļa tāpat paredzēta likvidācijai, tad nopietnākas mobilās tehnoloģijas tiks ievadītas ar vakcīnām kuras paredzētas nākamajam baranovīrusam, tiem kuri būs izdzīvojuši.
··· Covid 19 tests: Covid 19 testa rezultāts - ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu