Ceļojuma apdrošināšana

Ceļojuma apdrošināšana - jautājumi un diskusijas

Ceļojuma apdrošināšana uz Šveici 3 mēnešiem (3)
kur vis izdevīgāk taisīt apdrošināšanu uz Šveici uz 3 mēnešiem?
Eiroriskaa var piedaavaat izdeviigaako. Ja nemaldos, 3 mēnešu ceļojuma apdrošināšana nav standarta apdrošināšana, tādēļ detaļas jāprasa pašiem apdrošinātājiem.
Ja to nevar, jebkurš apdrošināšanas brokeris palīdzēs :)
Lai pateiktu viennozīmīgi vajadzīgs zināt vairāk.. Kāds braukšanas "iemesls"? Darbs, mācības? Pieļauju domu, ka, ja Tev vēl ir EVAK karte, tad lētākais varētu būt BTA. ··· Ceļojuma apdrošināšana: Ceļojuma apdrošināšana uz... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kas sedz ceļojumu apdrošināšanu komandējumos? (4)
Ja darba devējs sūta komandējumā un sedz ceļa izdevumus un maksā algu par šo laiku, tad kas sedz ceļojuma apdrošināšanu? Un kas saņem apdrošināšanas naudu, ja kaut kas notiek. Interesē vairāk lielo uzņēmumu pieredz, sevišķi - kā tās lietas...
Parasti darba devējs sedz arī apdrošināšanas izdevumus, tiesa apdrošināšana parasti jāpērk pašam un jāpievieno komandējuma atskaitei. Man visu sedz uzņēmums ar speciālu starptautisku (apdrošināšanas kantoris no Šveices)apdrošināšanu. Tas tikai ārpus LV komandējumos. Vietējos ar vietējo apdrošinātāju. Ir arī no bankas otra polise kuru dot līdzi kredītkartei. Nav slikti, a kantoris tāds ka strādājam 170 pasaules valstīs. Paldies visiem svētajiem kad nav nācies to izmantot. Par UK neko nepateikšu, domāju ka korporācijās vajadzētu būt līdzīgi. Darba devējs. Ja nav liels kantoris ar iedibinātu komandējumu apmaksas praksi, tad pērk pats komandētais (maksā ta sīknaudu) un pievieno komandējuma atskaitei kopā ar visiem pārējiem jau apmaksātajiem un apmaksājamiem čekiem, kvītīm u.c. makulatūru. ··· Ceļojuma apdrošināšana: Kas sedz ceļojumu apdrošināšanu... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu