Čehija

Čehija fotogrāfijas

gaismas pils
karalja aarpilseetas pils
Prāga
Praga 2006
Praga 2006
Mikulova - pierobežas pilsētiņa
Šveika krodziņš...

Čehija - jautājumi un diskusijas

Izmaksas braucienam uz Itāliju, ceļu nodoklis Čehijā un Austrijā. (3)
Ar kādām izmaksām jārēķinās, braucot uz Itāliju (ceļu nodokļi)? Buss 2800 kg pilna massa. Cik Chehijaa ceļu nodoklis, Austrijā? Itālijā ir vai nav, cik jaamaxaa par baani?
Agrāk bija jāmaksā ceļa nodoklis.Tikai paiku jāsalasa,jo Itālijā un Austrijā dārgi,bet Čehija nav dārga.
Austrijā kafijas krūze maksā 4-5 LS.
Uz ceļa jāievēro visi noteikumi,tur ir ļoti stingri.Mums gadījās ,ka beidzās benzīns un nedaudz izlija uz asfalta.Sabrauca vairāki dienesti ,uzlika sodu 200USD.
aizteci lidz www.viamichelin.com tur tev sarekina gan izmaksas, gan laiku.
Itālijā lielajos gabalos i necenties baukt pa "nebāni" laiks (ja nu vienīgi gribas vietējo dabu badīt) nebūs tās naudas vērts, kas jāsamasā par ceļa izmanošanu :)
Var pamēģināt nebraukt pa bāni no Zalcburgas uz Itāliju,jo ir ceļš caur Alpiem 3km.augstumā,tur ar jāmaksā.Toties tādi iespaidi.Nekatrs to vēlas izbaudīt. ··· Čehija: Izmaksas braucienam uz Itāliju,... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Čehijas ceļi (12)
Ir plāns izveikt nelielu aplīti pa Eiropu. Pirmā pieturvieta ir domāta Vīne. Izveidojot maršrutu tiek piedāvāts braukt caur Čehiju. Nekad tajā valstī neesmu bijis tāpēc varbūt kāds var pateikti, braukt caur šo valsti vai labāk loku mest...
Labāk met 1500 km loku caur Vāciju, jo Čehijā šogad bedrītes neremontēs tāpat kā Latvijā...jo tur to vienkarši nav...Kur tik nejēdzīgi jautājumi cilvēkiem var rasties... Ja uz Viini tad caur Cehiju. Agraak arii barucu caur Vaaciju nupat pameegjinaaju atpakalj caur Cehiju gar Brno peec ieteikumiem.
Tur tagad baanji, kur var braukt ar 130.
Plusi - celsh par kaadiem 200 km iisaaks un degvielas ekonomija (sanaaca uz kaadi 40 ls leetaak), jo pa Vaacijas baani daudz degvielu noeed, ja iekurina uz 160-180. Kaa arii degviela Vaacijaa daargaaka kaa Austrijaa, Cehijaa, Polijaa.
Kāpēc radies šāds jautājums?

Ceļi kā ceļi, tāpat lielākais gabals pa Poliju, pa Čehiju krietni mazāk, pa Austriju pavisam maz (ja tik uz Vīni). Neaizmirst uz/pie robežas nopirkt čehu vinjeti. Par austriešu šajā gadījumā grūti atbildēt, ja uz Vīni brauc caur Mikulovu, tad tur aiz robežas parasts ceļš, kam nekādas vinjetes nevajag, tikai jau Vīnes aglomerācijā sākas bāņi, kam teorētiski vinjeti vajag, tomēr tie jau it kā pilsētas ielas.
jaa no lietuvas iebraucot lv vareeja saprast ka celji lv peec ziemas ir vilaabaakie visaa eiropaa. atskjiriiba vienkaarski katastrofaala. polijaa pat vairs nav rishu un sasisto celju apmalju. Vaacijaa peec shiis ziemas bedres ir taadas pashas kaa Latvijaa, pa baani veel var paskriet, bet nobraucot nost, juuties kaa maajaas, it sevishkji celji ar lielu a/m pluusmu, boa - jautrie kalninji :( ··· Čehija: Čehijas ceļi lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu