Auto noma

auto noma foto attēls

Auto noma - jautājumi un diskusijas

Auto noma Rīgā. (5)
Interesē cenas. Jā, Googlē meklēju, bet tur neatradu īsi un kodolīgi-tāds auto, tik par diennakti. Varbūt kādam ir konkrēta pieredze, cik maksāja. Vajag ne man, bet ciemiņam.
slikti meklēji
http://www.ss.lv/lv/transport/transports-rent/cars/
rentalcars.com bija problēma, kad vajadzēja, tieši konkrētā dienā, pēc pāris h, tad nezināji kur lai dabū normālu nomu.. beigās apzvanīju vairākus no ss.lv.. kaut kā tiku pie auto uz pāris dienām..
bet tur ir kreiso variantu pilns. labāk normālā nomā ņemt, laicīgi sazvanoties un rezervējot, iemaksāt kaut vai lielāku drošības naudu. Ja uz ilgāku laiku, tad der paskatīties ārpus Rīgas. Ja pāris dienām, tad cena no 50-70 vidēji par diennakti.. + drošības nauda ap 200..
Iesaku draudzēties nevis ar google, bet ar ss.lv. Izrādās konkrēta pieredze=ss vai gogle pāršķirstīšana.Izņemot Donnie.
Ja 70 € par dienu,baigi labs bizness laikam sanāk.Es domāju kādi 25 Ls,labi ka nav bijusi vajadzība izmantot nomu.
··· Auto noma: Auto noma Rīgā. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto noma (9)
Būšu priecīga, ja ieteiksiet auto nomu. Tikai un vienīgi savu pieredzi. Nepieciešams auto uz vienu diennakti. Interesē cena. Vienkāršu, ejošā kārtībā, ekonomisku auto.
Man tas pats jautājums, auto nomu ss.lv ir ļoooti daudz un izlasīt katras kompānijas noteikumus nav laika. Man interesētu vid.klases auto uz nedēļu LV /km ierobežojums dienā, kāda apdrošināšana/. Ziemā bija situācija, kad steidzami vajadzēja nomāt auto, biju iekritusi "lēti un sūdīgi" lamatās, un mašīna nedabūtās vietā bija vajadzīga stundas laikā. Vēl ilgi būšu pateicīga meitenei, kas ar fantastisku ķērienu un sapratni man palīdzēja no ķezas tikt laukā. Saprotu, ka tas ir viņas bizness, bet nebūt ne visi biznesa cilvēki Latvijā ir tik sakarīgi un pretīmnākoši. Tāpēc ar prieku iesaku - Līga, tel. Nr. 29494684. Auto ir Toyota Corolla, ekonomiskums degvielas patēriņa ziņā... Nu, viss atkarīgs. Tā kā esmu radusi pie taupīgiem dīzeļiem, tad man šķita graujoši neekonomiska, bet ļaudis runā, ka esot pilnīgi ok tāds brnzīna patēriņš.:) Cena - kā vienojas, bet ir saprāta robežās. Iesaku piezvanīt un personiski aprunāties. Katrā ziņā, atbilde latviešu valodā, laipna, saprotoša un pretimnākoša attieksme garantēta. :) Almerija, tu atradi labu piedāvājumu? Laikam labas auto nomas ir noslēpums, cilvēki klusē. www.nomasauto.lv, pie kam telefona numurs tāds pats, kā ponytail norādītais. Attieksme draudzīga un vienkārša, esmu ņēmis gan lētās automašīnas ar četriem riteņiem un stūri, gan jaunākas ar pilnu apdrošināšanu un citām ekstrām - attieksme nemainās, vai maksā maz vai daudz :) Lidostā pieej pie kioska (eiroauto laikam), izvēlies auto, pagaidi 15 minūtes kamēr parīrus saraksta, samaksā, saņem atslēgas un brauc. Kur problēma? ··· Auto noma: Auto noma lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Automašīnas noma Pārdaugavā, lidostas tuvumā (6)
Neizdodas atrast sakarīgu auto nomas kantori. Vajadzētu kaut kur Pārdaugavā, tuvāk lidostai.
Pashaa lidostaa tachu laikam ir, apaksheejaa staavaa, kur sagaidiishanas zaaliite. Shkjiet, ka redzeeju kaut kaadu sixtu vai citu no starptautiskajiem autonomaataajiem. Netaa vajadzeetu buut preciizaak. Latvijā visnormālākais ir Sixt. Lidostā ir sixt. Un liekas, ka vēl vieni, tik neatminu nosaukumu. Kā tad Sixt, Avis ...Tautai domāts ss. https://www.ss.lv/lv/transport/transports-rent/cars/
katrs otrais piedāvā mašīnu saņemt lidostā.
··· Auto noma: Automašīnas noma Pārdaugavā,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Auto iznomāšana uzņēmumam (1)
Ja uzņēmums iznomā no manis auto,līgumā ir atrunāta summa x. Bet izmaksā mazāku summu.sakot ka visas summas ir brutto. Vai tā var būt ja līgumā nav minēts ka summa ir brutto.??
JA līgumā nav atrunāts ka tā ir neto summa un neesat reģistrējies kā iznomātājs vai saimnieciskās darbības veicējs, tad no atrunātās summas tiek ieturēts IIN. Likums nosaka ka tas jāietur izmaksātājam. ··· Auto noma: Auto iznomāšana uzņēmumam lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu