Astma

Astma - jautājumi un diskusijas

... ja inhalators nav lielāks par 100 ml... tad nevar. Saliec caurspīdīgā maisiņā kaut 10. Par inhalatoriem nezinu, bet esmu vedusi zāles lidmašīnā - smuki ar ārsta zīmi klāt, savlaicīgi laukā no somas izlieku un parādu, ka man tādas ir. Druškai ir diabēts, viņa arī vienmēr brauc ar visām savām zālēm, nekad aizķeršanās nav bijis. Piekrītu tam, ka tilpums varētu būt no svara, tipa, līdz 100 ml. Manaa gimenee ir astmatikis un nekad-atkaartoju-nekad nav bijusas probleemas nevienaa lidostaa-ne Vaacijaa,ne Iirijaa,ne UK,ne Francijaa,ne Itaalijaa,ne tepat Riigaa. Ja Tev ir astma ,tad Tu nemaz nedrīksti Lidot .Manam sīcim noteikta ķipa astma ,un nedrīkst lidot . personigos medikamentus nedriks atnemt ne muita,ne lid.dros.d,ne polic.utt..,
ja ir dok.(arsta izr.rec. utl.) kas apliecina slimnieka un sao zalu piederibu
··· Astma: Ja man ir astma un lidostā man ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Plastmasas detaļu hromēšana (11)
mašīnas bamperim vajag spīdīgos stieņus, šrotos tadi modeļi nenonāk un rūpnīca oriģinalus arī neražo. Varetu izgatavot no plastmasas un nohromet platums ap 8-9 cm visas mašīnas platumā. Varbūt ir info, kas un kur taisa.
www.youtube.com/watch?v=D63yOLJdcN8 varbūt te paskaties. Vai ieraksti brillē- chrom plating plastic - izmet lērumu variantu. Pirms kāda gada interesējos - it kā Latvijā neesot, bet esot Lietuvā, kas ar to nodarbojās komerciāli. Tur , ja pa iistam hromeet-ar vairaakaam metaala kaartaam, buus baisi daargs prieks, vienreiz intereseejos.
Bet ir taadas kraasas, baloninjos-daudz dazhaadi veidi, kad uzklaaj, ir "gandriiz kaa " hroms.
"Plastmasas hromēšna un pirms hromēšanas sagatavošana ir loti, loti sarezgīts, laikietilpīgs un dārgs, process. Dazi dārgie ķīmiskie šķidrumi, kuri tiek izmantoti plastmasas hromēšanas procesā ir jaizmanto 1 dienā.
Tāpēc, vai tas būtu 1 mobīlā telefona rāmītis vai 2 automašīnas spogoli, vai 1000 ekskluzīvas plastmasas pogas, kas būtu jānohromē, minimālā cena ir kā par 1 kvadrātmetru- 2000Ls." (c)


Domāju, ka tālajā Ķīnā tādus var dabūt par dažiem $ gabalā. Atliek vien veikt izpētes procesu.
Varu vieniigi teikt to,ka hroms ar plastmasu neit kopaa!Vajadziigs starpslaanis no kaada cita metaala,kas labi reagee ar hromu. Parasti izmanto kaparu. Nee,shis galvanizaacijas proces nav daargs,un taadud nedarbus ,agraak veica Olaines plastmasas ruupniicaa,ci zinu,tad taas iekaartas veel darbojas. Veel taadas vaakum kameras atrodas Stomotologijas polikliinikaa,tikai tur izmanto zeltu,vai titaana oksiidu. Vaardu sakot-samekleejiet kompetentu cilveeku! Probleemaam nevajadzeetu buut. kaadreiz taada ruupnica bija.lielaakaa un modernaakaa soc.pasaulee.visus apgaadaaja ar metalizeetaam elektrotehnikas pogaam.parf.tvertnu korkishiem utt... ··· Astma: Plastmasas detaļu hromēšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Motocikla plastmasu labošana (4)
Mocim plastmasas sparnam ir izlausta skruves stiprinajuma vieta - vajadzetu sataisīt pirms krasošanas. Nezinat kadu kurs ar to nodarbojas?
Parasti to izdara pats krāsotājs ... Ja taisies krāsot pats mājas apstākļos, nolikvidē plaisiņas, galos izurbjot mazus caurumiņus, sameklē un piegriez attiecīgas plastmasas vai mīksta metāla uzlikas, saspied kopā un salīmē ar epoksīda tepi, novīlē un nopulē negludumus un krāso! Visas plaisas un norautas detalas remontee ar smalka sieta iekauseesanu no kreisaas puses .ja bieza vieta tad no abaam puseem. to dara ar parastu palielu lodaamuri - sieta logi apm 1 mm un sagriz apm 10 mm streemelees-virsma apstraadaajama kaa prieks kraasosanas... Ja ir jātaisa jaunas ausis, tad labāk vest pie plastmasniekiem. Laba vieta ir pie aviācijas institūta. ··· Astma: Motocikla plastmasu labošana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
PVC logu cenas (2)
Cik maksā tagad plastikata logi? Mani interese Latgales puse. Kaut aptuveni, jo tagad neatrodos LV
Nupat izgaaju cauri sai proceduurai.saac ar to,ka sameklee firmu,kura ir tuvaak dziivesvietai-savaadaak sanaaks lieli cela izdevumi.Tad telefons rokaa un zvani,pirms tam jaazina loga izmeeri-vismaz aptuveni.ja cena apmierinaas,runaajiet taalaak. Izsludini konkursu SS.LV es tā izdarīju , par visiem logiem mājai (astoņi tiešām lieli logi) piedāvājumi bija diapazonā no 950 līdz 2500 latiem... izvēlējos lētāko variantu un tagad pagājuši ir pieci gadi un par kvalitāti nesūdzos. ··· Astma: PVC logu cenas lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
PVC logu izgatavošana (3)
Pieredze ar izgatavotājiem. Nu tā lai nebūtu metiens un iegrābiens. Cena /kvalitāte. Ar ko atšķiras Rehau, Brugmann, Synego? Piegāde-Riga.
Vēl jau arī"jāiestellē". Ja liek pats-ieteicams pamācīties! Šķiet, autoram visprātīgāk būtu papētīt šo https://www.lldra.lv/rekomendacijas-un-padomi/ un, attiecīgi, sazināties ar šo Rīgā, Baronielā mītošo Latvijas logu un durvju ražotāju asociāciju. Vismaz no apšaubāmiem rīcības variantiem tiksiet pasargāts. Esmu savulaik izmantojies viņu konsultācijas gan durvju, gan logu izvēles/uzstādīšanas jautājumos.. Bija noderīgi. ··· Astma: PVC logu izgatavošana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Par plastikāta durvīm (4)
Nobloķējās balkona durvis. Verās tikai uz vēdināšanu. Kā to novērst? Paldies.
Man arī bija tāda ķibele.Grozīju,grozīju to kloķi līdz kamēr varēja droši vērt gan ciet,gan vaļā,bet tieši kāpēc viss nostājās savās vietās - tā arī nesapratu. paargudraas balkona durvis? Kas veraas "7" iespeejamos/neiespeejamos variantos? Bln, nevar vairs likt normaalas, parastas durvis, ar divaam enggiitem, un rokturiiti, ko pagriezz 90 graados, viss.Bija tak labi, a? Jāregulē, ja var pagāzt, tātad vidējam tiec klāt, augšējam arī, nu un apakšējo ar stieni jāregulē, tur taču visu var redzēt. Man tikko kaimiņiem tā bija.Pa visiem spiedām.ar spēku mēğinājām
Beigās izrādijās.ka vaina roktura mehānismā-rokturis palicis vaļīgs no biežās virināšanas.
Piespiežot stingrāk rokturi. sanāca pagriezt.
Iespējams Jums palīdzēs mūsu pieredze
Jaukus svētkus!🌲
··· Astma: Par plastikāta durvīm lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pelējums telpās pēc plastikāta logu ielikšanas (13)
Vai kādam ir gadījies tā, ka ieliekot plastikāta logus telpas saak pelēt? interesē koka mājās dziivojosjo pieredze, bet var arī citās mājās dzivojosjo! :)
Kādēļ dzīvoklī jāizmanto rūpniecības vai biroju ēku logu sistēmas? jaizveido maja laba ventilacija.
Vajag vedināt. Iztīrit ventilācijas restes un kanālus un iemontēt www.air-box.lv gaisa vārstu.
Pelējums veidojas no paaugstināta mitruma telpās (virtuve, vannas istabā). Bet mitrums rodas kad nevedina telpas.
... ja pelee, tad dziivoklii visdriizaak ir slikta ventilaacija! Mitrums uzkraajas un gala rezultaats ir redzams! Logiem nav pareiza ventilācija. ··· Astma: Pelējums telpās pēc ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kuri logi labāki - koka vai plastmasas? (36)
Šobrīd esmu neizpratnē, kuri logi labāki - koka vai plastmasas? Man ir koka karkasa māja, nolēmu nomainīt visus logus, bet nu vairs nesaprotu, kādus pasūtīt - koka vai plastmasas, visi aptaujātie gudrīši dalās tieši uz pusi ...
Normāli koka logi, kas nevērpjas rāmis ir no līmētiem dēlīšiem, līdz ar to tie neelpo tieši tāpat. Koka logi subjektīvi izskatās labāk. Bet no praktiskuma labāki ir plastmasas, jo vieglāk kopt. Tikai ja izvēlas plastmasas, neiesaku ņemt kkādus pašus lētākus. Labs profils ir Rehsu un tas, ko taisa hl studijā..
Tādi man stāv, jau 9 gadus, citai mājai ar Rehau profiliem, kalpo bez problemam jau 17 gadus
Ko ar tiem koka logiem bāžas pudelei pa korķi.
Nav tie koka logi nekāda medusmaize, prasa lielu kopšanu un tāpat beigās būs līki. Cik tie koka logi elpo ar ? Ar "ziemas ventilāciju" būs pietiekoši PVC logiem, lai imitētu to elpošanu...
koka Protams ka koka!!! Koka. Tie elpo,plastmasa logiem vajag drūmāko ventilāciju,citādi pelējums Visur- garantēts!! ··· Astma: Kuri logi labāki - koka vai ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Koka mājas siltināšana un logu maiņa (12)
Pirmais par koka mājas siltināšanu. Kuru materiālu izvēlēties-koka dēlīšu apšuvumu vai apmetumu? Plusi un mīnusi? Var piedāvāt arī citus Variantus. Otrais mainot logus - jauno PVC logu likt jau esošajā kārbā vai ņemt ...
Koka mājai likt PVC logus ir tas pats kas aut sandales pie uzvalka, jāliek koka logi.
Māju ieteiktu siltināt ar fasādes akmens vati un apšut ar dēlīšiem(obligāti jākrāso no abām pusēm)
Koka mājai, ja liek apšuvuma dēlīšus, nekāda plēve nav vajadzīga. Neviena plēve netur ilgāk par 20-30 gadiem, dēlīši - vismaz 100 gadus, ja tos regulāri pārkrāso (vieglāk, nekā nomainīt). Plēvei tāpat tur jēgas nav. Siltināt var tikai ar minerālvati, ja ir vēlēšanās siltināt. Vispār koka mājām nekāds siltinājums nebūtu vajadzīgs, ja ir lietus notekas, ap pamatiem 50-80 cm zeme ir nosegta ar betonu vai citu materiālu, lai mitrums nesūcas pamatos, tad sienu biezums (guļbūvei) ir pietiekams. Siltināšana visur ir siltumizolācijas materiālu ražotāju reklāmas pasākums. Fasādes apdare var/drīkst būt jebkāda, ne tikai 2 nosauktie varianti. Konstruktīvie risinājumi atšķiras.

Siltināt var/drīkst kā ar cieto, tā mīksto vati. Konstruktīvie risinājumi atšķiras.

Ja maina logus, tad maina, nekādas esošās kārbas nepaliek, viss jauns. PVC logus parasti neliek aiz labas dzīves (attiecīgi liek pašus lētākos, ko spēj atrast). Nav labākais variants neatkarīgi no kvalitātes, jebkuri koka vai koka/alumīnija logi labāki.
1) Ar tām koka mājām tā ir kā ir.. Variantu daudz, iespēju daudz! Atkarīgs no maciņa biezuma. Siltināt viennozīmīgi no ārpuses, atstājot gaisa spraugu starp sienu un vati, tad var veidot dekoratīvo apmetumu, nokrāsot un viss!
Lai apšūtu ar dēlīšiem, arī neredzu problēmu, siltinām tāpat, speciālo plēvi virsū un pie viena taisām karkasu dēlīšu stiprināšanai!

2) Zinu, ka vieglāk būtu ielikt jauno PVC vecajā rāmī, taču neiesaku. Nesen paziņa tā izdarīja un tagad lieki izdevumi papildus aiļu izveidei un siltināšanai. Taču tas vairāk tīri individuāli attiecīgajā situācijā! Nepareizi tas nav, taču neiesaka tā darīt!
Dēlīšus jāimprignē.Un nevis vagonku bet parastos neēvelētos,kurus naglo ar pārlaidumu.Vislabākais ja izmanto tā saukto zviedru krāsu,kuras sastāvā jau ir vara vai dzelzs vitriols. ··· Astma: Koka mājas siltināšana un ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Svīst PVC logi (29)
Problēma - PVC logi un to svīšana, sienu pelēšana utml. problēmas. Padalieties lūdzu pieredzē, kā esiet to risinājuši. Ventilēšanas ierīkošana jau uzstādītiem logiem. Cik tas ir dārgi un kādu labumu no tā ar iegūt. ...
vajag ierikot labu ventilaciju, ja ir paketnieki.. Pakešniekam ir tāda iespēja kā ventilācijas režīms.Nu tas atveras tik par kādiem 2mm.Tā sistēma jau ir iemontēta logu pasūtot(varbūt arī vēlāk var nomainīt, nezinu).Baigi labi, nekas nesvīst un nepel, istabā vienmēr svaigs gaiss.Visu laiku turu logu šitādā režīmā, viss ok. jaadomaa par to,kaa palielinaat gaisa apmainju telpaa... gribot negribot saak rasties jautaajums kaapeec tik super-duper hermeetiski logi jaataisa, ja peec tam ir jaaieriiko papildus risinaajums,kas taa pat to siltumu palaidiis aaraa... Ja tev malkas apkure ta svidis ja central ta ne tik]
Man arī ir šīs problēmas, gan logu svīšana, gan sienu pelēšana.
Ir centrālapkure un koka logi, bet problēma tā pati...
Varbūt tiešām kāds zin labu risinājumu?
··· Astma: Svīst PVC logi lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu