Amerikas Savienotās Valstis (ASV)

Amerikas Savienotās Valstis (ASV) fotogrāfijas

Las Vegas show...
Bizons uz Antelope Island, Great Salt Lake
ASV....., �ujorka
Arches National Park
Grand Canyon, East Rim
Death Valley
NYC
NYC

Amerikas Savienotās Valstis (ASV) - jautājumi un diskusijas

Problēma ir tā, ka viss kas tāds eedams ir jaaieziimee deklaraacijaa vienā ailee ar. .insektiem. Tas ir, atziimeesi ka ir medus, un automātiski tas noziimee daudzko, kas tev ir ccumadaanaa. Liekas klapatas iebraucot , pat līdz ievadiissnai melnaja sarakstā. Iedomaajies situaaciju , staav rindaa 1000 cilvēku, vissus laizz cauri, a te viens uzraadiijis deklaraacijaa kautkaadu medu suunaas. OBLEGAATI pasauks sānis ( vienigo no kādiem 500 cilvēkiem ) , izskanees cemodaanu, attaisiis, izrakas vissu , izmetiis arraa vissu, kas nepatiks. Vajag to lloti? ASV var nopirkt veikalā pilnīgi vissu ko, arī Latvijas medu. ne Jā, var :)
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/82/~/travelers-bringing-food-into-the-u.s.-for-personal
-use
··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Vai uz ASV var vest medu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
ASV vīza (11)
Savienotās valstis USA Amerika - cik maksā pieteikums uz vīzu, kādi pilsoņi ietilpst riska grupā uz vīzas nedabūšanu un vai ielūgums no USA dzīvojošajiem paliidz?
Vispārējais koncepts:

Tev ir jāpierāda, ka netaisies tur palikt. Jo vairāk Tev būs īpašumu, līzingu, darbavietu, darba stāža, uzturamu cilvēku, sievu bērnu, dzīvokļu, māju un firmu, jo lielākas cerības, ka tiksi.
p.s. tas gan nenozīmē, ka aiz bruņustikla sēdošajam cilvēkam var vienkārši neiepatikties tavs mūlis... un tad Tu vari darīt pilnīgi da jebko - pāri netiksi. un jā, vīzas iegūšana negarantē, ka iekļūsi valstī :) pilnīgi mierīgi var izčakarēt lidostā jau tajā pusē, ja nemācēsi sakarīgi paskaidrot, kur brauksi un ko darīsi. lapsaacijs lv maksaaja 100 $ un gaaja pie konsula kapiju padzert. ja konsulam garsoja kapija (sk. silver komentu), viizu dabosi,ja ne... suukaa ledu :)
un veel kas, ja ielidojot, custom kkas nepatiks, nu taa- bez iemeslja-nepatiks un viss, atlidosi pakalj ar naakamo reisu :)
/brauc shu, no shejienes daudz vieglaak, ja tev mazviizu vajag, vispaar nekaadu pobeemu un shoobriid biljetes maksaa knapus 400 eur uz abi gali, ar visu fuel surcharge! /
:)
parasti oho pasažieri nemeklē vecas tēmas, bet cep augšā atkal un atkal tos pašu kvešenus ;)
P.S. bet augstākminētie padomi tiešām patiesi - nepatiks Tavs deguns vai balss tembrs tam lidostas customeram, tad nekādi ielūgumi, vīzas, operas biļetes un darba līgums prezidenta apsardzē nepalīdzēs - un lidosi mājās.
Gadu atpakalj tas maksaaja 20ls,riska grupaa ietilpst sodiitie,taadi,kam sheit nekas nepieder(nav iipashumu),respektiivi,kas gribeetu nelegaali pastraadaat un padziivot ASV,bet negrib tur pateereet savu naudu.Labi,ja vari uzraadiit kur dziivosi,kaa arii labu iemeslu,kapeec vispaar turp dodies.Patiik veestnieciibaa,ja labi runaa angliski.Prasiju uz divaam nedeeljaam,dabuju uz 10 gadiem. ··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): ASV vīza lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vīza uz Ameriku (ASV) (22)
Cik ātrā laikā tiek izsniegta, no anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas (internetā) brīža? Kādi varētu būt sarežģījumi, ja plānota tūrista vīza uz 2 mēnešiem (agrāk šī valsts nav apmeklēta)? Jūsu pieredze, ...
nevajag vīzu 2008. gada 17.oktobrī ASV prezidents Dž.Bušs apstiprināja Latvijas pievienošanos ASV bezvīzu programmai (Visa Waiver Program - VWP).
Sākot no 2008. gada 17. novembra Latvija ir ASV bezvīzu programmas (Visa Waiver Program) dalībvalsts, kuras ietvaros Latvijas pilsoņi var ceļot uz ASV bez vīzas tūrisma un biznesa nolūkos.
Būtisks priekšnosacījums ieceļošanai ASV bez vīzas ir Latvijas pilsoņa biometriskā pase, kuru izdošana Latvijā uzsākta 2007.gada 20.novembrī.
Lai ieceļotu ASV bez vīzas, Latvijas pilsonim pirms ceļojuma ir jāsaņem apstiprinājums no Elektroniskās ceļošanas atļaujas sistēmas (Electronic System for Travel Authorization, turpmāk - ESTA).
ESTA ir automatizēta sistēma, kas tiek izmantota, lai noteiktu apmeklētāju tiesības ceļot uz ASV bezvīzu programmas ietvaros, kā arī, lai šāds ceļojums neradītu likumpārkāpuma vai drošības risku.
ESTA iesniegumu ir atļauts iesniegt ceļotāja vārdā arī trešajai pusei, piemēram, radiniekam vai ceļojumu aģentam.
Un paņem makā naudiņu un esi gatava uz lielu nopratināsānu ASV.Un vari arī neielaist! vīzu nevajag, vien atļauju, samaksā nodokli, un praktiski uzreiz apstiprina braucienu, tā vsm bija man. Parasti to izsniedz uz trīs mēnešiem. Ja brauc 1x, tad patiesībā nekādām problēmām nevadzētu rasties. Jautājums visiem viens; pie kā brauc, var paprasīt adresi un tel.nr. Piedodiet par vārdu spēli- tad var doties brīvajā lidojumā, tikai ne uz ASV! ··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Vīza uz Ameriku (ASV) lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Apdrošināšana uz ASV (1)
Dodos darbā uz dažiem mēnešiem uz ASV,Kāda apdrošināšana man nepieciešama,Kurā firmā to darīt un cik tas maksā?
Ja darbs nelegāls, tad parastā ceļojuma apdrošināšana. Tikai, ja kas atgadīsies darba laikā/attiecībās, apdrošinātāji noteikti atradīs kā nemaksāt. medicīna USA nav pat dārga, tā ir finansiāli astronomiska. Tāpēc apdrošinnāšanas limitam vēlams būt atbilstošā līmenī, ne vien nieka 50 kiloeiro.

Ja legāls, tad uz vietas un normāli tā būtu darba devēja rūpe.
··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Apdrošināšana uz ASV lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
ASV vēstniecībā http://latvian.riga.usembassy.gov/service/visas-to-the-u/types-of-non-immigrant-visas-english-only/ viizas pieprasiijums, nodevas nomaksa 100usd un gaidi noraidoshu atbildi. Es pat apmulsu...

Nevaru saprast, kas šajā jautājumā ir šokējošāks: tas, ka cilvēks var nezināt, kur kārto vīzas, vai tas, ka cilvēks var iedomāties viņš tagad ņems un vienkārši NOKĀRTOS darba vīzu...

Lai būtu kaut kādai cerībai nokārtot ASV darba vīzu, vajag izpildīt pēc iespējas vairāk no sekojošiem punktiem:

1) būt speciālistam kādā retā profesijā (nu teiksim jūras govju attīrīšanā no naftas)
2) noslēgtam kontraktam ar darba devēju, kas garantē Tavu atgriešanos Latvijā pēc kontrakta beigām
3) būt precētai
4) ar pēc iespējas vairāk bērniem
5) uz Tava vārda ir vismaz viens nekustamais īpašums
6) apkopšanā bariņš invalīdu
7) prātā jucis vīrs
8) piederība pie mazākumtautības
9) rehabilitētai narkomānei
10) tiesātai
11) bankas kontā vismaz 5-zīmju skaitlis
12) uz Tava vārda ir kāds uzņēmums
13) netradicionāla seksuāla orientācija

Un, protams, noderētu ārsta izziņa, ka Tev ir ļaundabīgs audzējs pēdējā stadijā

Pat tad, ja tas viss ir izpildīts, tad vēstniekam vienkārši var nepatikt Tava seja...
Haa-ceri vien! Vari jau vākt čupu papīru (nju par to tiesāto gan vispār bezcerīgi, nevis tādam jābūt) un iet cīnīties, bet es uzreiz ieteiktu iztērēt vīzas pieprasījumam paredzēto naudiņu lietderīgāk! Droši vien pat zaļās kartes loterijā lielākas izredzes uzvarēt! ··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Kur var nokārtot darba vīzu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Apartamenti Miami (5)
Amerika, vai varat ieteikt naksmītnes - apartamentus Miami?
Nekādā gadījumā nemēģini pasakaini skaistās viesnīcas South Beach krastmalā (tās, kuras ir uz visām kartiņām)! Totālie blakšu un tarakānu midzeņi!

Par pārējo - viss, kā jebkurā citā pilsētā...
ui, uz turieni jau tikai bomzji un luuzeri brauc! lidz cik dollāriem par nakti esi gatava maksat? :) Domaju,ka padomi seit nav jaamekle ,jo gaume looti dauzdiem nav vienada..Parsvara visas viesnicas es mekleju pati caur visiem pazistomo google.:) Galvenais vajag palasīt atsauksmes par vēlamo naktsmītni! ··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Apartamenti Miami lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Margriete: tikai tās būs senāta nevis prezidenta vēlēšanas. ASV vēl ne tikai prezidentu:) Nepamatotas ilūzijas lielai daļai ārzemnieku. Amerikānis vidējais, visticamāk, viņu ievēlēs arī nākamreiz. coldlands - atsskkiriibaa no Tevis, jaa. Un ko atbilde dos Tev? Liidz 2024. - zero. ··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Cik reāla ir iespēja, ka ASV ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kādas Jums ir sajūtas attiecībā uz Trampa uzvaru? (54)
Man bija gandrīz vienalga, kuru ievēlēs; tā vienkāršā iemesla dēļ, ka priekšvēlēšanu lozungi parasti (ja ne vienmēr) atšķiras no nākamās politikas. Pirms sarūgtināties vai sapriecāties, pagaidīšu, kas notiks tuvākā ...
ja, Mavopiit, ja daudzi domatu ta ka tu, mes jau sen butu krievu gubernja, tikai tagad nav tie cara zelta rublji, ko kadreiz ieguldiija attiistiiba, tagad tu figu dabutu, aga. runaasim peec gadiem. Uz ssobriidi, uzskatu ka..vinnam ilgs cellss ejams, liidz sapratiis, kaa runaat zoliidi , atbilstosso etikketei.. Ne visi ir taadi prastulli, un var ar saviem debiilajiem tekstiem aizvainot cilveekus.Daudzi ameerika uz ssobriidi vinnam lapraat iekrautu pa ggiimi..par daudzko sarunaatu.
Bet , kaa jau teicu, runaasim par ssito peec paaris gadiem.
Un, ja kas (uz ssobriidi )Hilarija kopumaa ir savaakusi vairaak balsu , tikai ASV veeleessanu sisteemas deell Trumps uzvareja.
Mani māc bažās Donalda Trampa skaidri nedefinēto attiecību ar Krieviju sakarā un neizteikšanās Krievijas-Ukrainas konflikta dēļ, kā arī tas, ka Maskava viņa uzvaru vēlēšanās apsveic.. . Es peikrītu tam politiskajam komentētājam amerikānim, kurš "BBC World" studijā teica, ka viņu vairāk māc bažas par Eiropas, nevis savas valsts nākotni. Varētu būt, ka amerikāņiem no Trampa uzvaras būs labums, jo viņš koncentrēsies uz iekšpolitiku un, šķiet, ārpolitiku pametīs novārtā, taču Latvijai kā uzticamai NATO sabiedrotajai valstij tas nav izdevīgi. Tagad šķiet, ka, ja Krievija vēlēs izspēlēt Donbasam līdzīgu scenāriju Eiropas Savienības nomalē un zinot, ka mūsu aizsardzības budžetam nav vēl atvēlēts pietiekami daudz līdzekļu, lai, Donaldaprāt, varētu prasīt pienācīgu atbildību Baltijas aizsardzības kontekstā kara izcelšanās gadījumā, Latvija paliek neaizsargātāka nekā agrāk un pakļauta KF ekčekista politiķa un ASV politbiznesmeņa vienošanai. Man Trampa uzvara asociējas ar A. Šķēles kā bagātnieka ar solījumiem nākšanu pie varas Latvijā 90.gados un zināms, ar ko tas beidzās.. . Atliek cerēt, ka viss nebūs tik slikti Latvijas interesēm kā domāju ! butls mani noshokeja, priecaties par Trampu, jo par Klintoni kada ir piesoliijusi minetus? nu moins.
uzskatu, ka shogad amerikanjiem ta izvele bija vissmagaka. Varbut, Tramps ir gudrs bisnesmenis, bet noteikti vinjsh nav gudrs politikjis. Politikaa risks neder, bet es gara aciim redzu, ka vinjam niezes rokas pamegjinat visadas shaizes.
Klintone man arii nepatik. Bet shii vismaz varbut raustiitos dariit glupas lietas.
Dzeru viskiju un uzdzeru šampānieti!!!
Priekšspēle bija Brexit , akts- vēlēšanu rezultāts ASV, un orgasms būs Eiropas Savienības sabrukšana. Visas kolosāli patīkamas sajūtas!!!
··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Kādas Jums ir sajūtas ... lasīt visu diskusiju (54 atbildes) –»
Vai novēlat veiksmi Hilarijai? (61)
Jā - kāpēc, nē - arī kāpēc?:)
novēlu veiksmi hilarijai nokļūt cietumā. pēc obamas 8 gadiem, trampam alternatīvu tur šobrīd nav. Ja tur pārliecinoši uzvarētu malārija, tad mazāk no viņiem ciestu citas valstis citos kontinentos, bet ja hilārija, tad viss pa vecam- civilo līķu kaudžu kaudzes citos kontinentos- kā Hirosimā, Nagasaki, Vjetnamā, Korejā, Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā, vēl jau dikti gribētos Irānā, Venecuēlā un citur, kur ir nafta vai opijs, un var labi nopelnīt, un ar slepkavošanu pietuvināt ´zelta miljarda´ atlikuma bilderbergas kluba vareno plānu uz Zemes...;) Hilarijai jāuzvar, kaut vai tikai tādēļ, lai tāda maza valstiņa kā Latvija spētu pastāvēt. Ja Tramps kāps tronī, visticamāk viņš ar Krieviju veiks vienu lielu deel$$$. Pasaules pārdalīšana nekad nav notikusi bez upuriem. Es apbrīnoju to stulbumu ar kādu šeit cilvēki fano par Trampu, bet vairāk man bažas rada amīšu vēlētāji, jo tie ir kā mērkaķis ar granātu. ASV vēlēšanas ir farss - realitātes šovs. Pilnīgi vienalga, ko ievēlēs...Uzraksts uz šķūnīša neko neliecina par tā saturu. limonija 21:45-Tu esi rietumu propogandas upuris. :) ··· Amerikas Savienotās Valstis (ASV): Vai novēlat veiksmi Hilarijai? lasīt visu diskusiju (61 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu