Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija

Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija fotogrāfijas

London
Londona
Anglija-Londona
Anglija-Londona
Lielbritānija
Tower bridge
St.Paul`s
London
UK Gensija     ...tur- aiz mākoņiem- ir(!!!) saule!!!!
London Eye
TowerBridge
Krodziņš uz stūra
Braitonā..
Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija

Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija - jautājumi un diskusijas

Līdzbraucēji uz Angliju (11)
Sveiki, tauta. Vai kādam ir pieredze braucienos no UK uz LV ar busiņiem? Intersē cenas, cik ātrā laiā tiek līdz mājām, problēmas uz robežām utt. Nu īsāk sakot- braukt vai nebraukt, plusi un mīnusi.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Aga, brauc tie, kuriem bail lidot, un vēl tie, kuri no lidostas neprot aizbraukt līdz vajadzīgajam punktam./ busi pieved līdz durvīm/ Pārējie lido, jo tas ir vismaz 2-3 reizes lētāk, par ātrumu vispār nerunāsim. Nosēdēt 40 stundas mazā busiņā, o, Allah! IMHO šāds busiņš noder, ja jāpārved (ne)lielu kaudzi ar mantām, ko ar lidmašīnu neizdosies vai būs ļoti dārgi.

Nonstopā pa kādām 36 h būtu jāatbrauc Londona-Rīga.
Nu katrā miestā jau lidlauka nav no kura uz LV reisi, citam tie paši 70-90 GBP aiziet braucienā uz lidostu. Nu sakontakteejies ar businju shoferiem (atrodami Draugos, FB) un pajautaa cenas, laikus...man liekas, ka zemaak par 100 GBP neviens neved.

Miinusi: seedeeshana busaa 36-48h
Cena manupraat daudz neatshiras no Lidmashiinu cenaam vai ir pat daargaak..

Cik esmu runaajusi ar shoferiishiem, tad ar busiem brauc cilveeki, kam bail lidot :)
Buss ir izdevīgs, ja līdzi liela bagāža un negribas ar to bagāžu dauzīties šurpu turpu, resp. buss aizved no mājas līdz mītnes vietai un otrādi. Mīnuss - 40 stundas busā tiešām ir briesmīgi.

Par cenām. Strīdīgs jautājums. Busu cenas svārstās ap 110-130 eur, aviobiļete - kā nu kuro reizi + nokļūšana no/līdz lidostai.

Bagāža. Lidostā var būt ķēpa gan ar svaru, gan gabarītiem + maksa, busā maksa par bagāžu visbiežāk iekļauta brauciena cenā.
··· Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija: Līdzbraucēji uz Angliju lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai pārcelties uz UK? (28)
ir tada lieta,esmu divu bernu mamma,...dzivoju latvija viena....bet uk dzivo radi,kuri jau kadu gadu mani vnk velk uz turieni...visadus viedoklus esmu saklausijusies paru parem,bet izskirties nevaru nekadi...ka tur butu un vai tiesam tur...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Brauc tik prom , tur jau liela mūsu diaspora ar visiem labumiem un brāļu kapiem....atpakaļ atgriezties nav obligāti! Lūcij un pārējās gudreles! Nu, nejauciet cilvēkam galvu! Pirmkārt, pabalstu nemaz šeit uzreiz tā, uz sitiena, neviens pakaļ nemet. Otrkārt, tas ir (tieši tā saucamā "bērnu nauda", jeb child benefit) 82 mārciņas mēnesī. Par to šeit izdzīvot NEVAR!!! Kad sāc strādāt un maksāt nodokļus, var pieteikties uz child and work tax credit (jeb kaut kas līdzīgs nodokļu atvieglojumam), kas ir mazliet nopietnāka nauda, bet arī ne tāda, par kuru var izdzīvot. Tas, vai tu vientuļā vai divtuļā māte, šeit īpaši nevienu neinteresē, interesē ĢIMENES kopējie ienākumi. Saprotams, ja pelni viena, tad arī lielākas iespējas saņemt mazliet lielāku naudiņu. Daudzi, kas šeit dzīvo ilgāku laiku, saņem pabalstus dzīvokļa īrei vai sociālos dzīvokļus mājas. Bet, lai to dabūtu, ir vismaz gads jādzīvo šeit ar pierādāmiem ienākumiem. Tagad ir arī pašvaldības, kas, cīņā ar pabalstu diedelētājiem, ir uzlikušas cenzu 5 gadi.
Es dzīvoju Anglijā ar vienu bērnu, ja nebūtu materiāli jāatbalsta students Latvijā, tad būtu pavisam labi. Arī tagad ir labi. Bet ne dēļ pabalstiem, bet gan tāpēc, ka ir iespēja naudu NOPELNĪT.
Un vēl. Anglijā ir samērā negatīva attieksme pret imigrantiem. Protams, viss atkarīgs no vietas - jo viņu vairāk, jo vairāk viņus nemīl. Es dzīvoju mazā, angliskā pilsētiņā, abi ar dēlu neizjūtam saziņas grūtības, iebraucēju šeit ir maz un ir ok. Tur, kur ir daudz poļu un lietuviešu, attieksme ir daudz, nu, teiksim - rezervētāka. Ir paziņas, kam bērnu skolā izteikti atstumj, jo slikti runā angliski, un visi zina, ka viņš ir no nolāpītajiem Austrumeiropas migrantiem.
Nevienu nemudinu nedz braukt, nedz palikt Latvijā. Tas ir ļoti, ļoti nopietns lēmums, īpaši, ja jālemj ir vēl par diviem citiem cilvēkiem. Ir jāapsver arī tas, ka vienā jaukā dienā pašai var sakāroties braukt atpakaļ, bet ko darīs bērni, kas 5-6 gadus būs nomācījušies angļu skolā un latviski mācēs tikai ar mammu sarunāties, bet domrakstus nemācēs rakstīt vis, un ķīmiju un mate
ponytail man pietiekami daudz paziņu dzīvo tur tālumā un zinu cik saņem bērnu naudiņas..tur tālumā iebraucējus nīst tāpat,kā te krievvalodīgos!!!!atsķirība ir tomēr laila gan naudas ziņā,gan to,ka vietējie uz galvas neļaus tirst iebraucējiem! Mani šai stāstā izbrīnīja viena lieta,proti,radi.Parasti tie,kuri dzīvo ārzemēs no Tēvijā palikušajiem mūk kā žīdi no krusta,kur nu vēl veselu gadu aicināt sievieti ar 2 maziem bērniem.Stāsta,cik tur,pārrobežā ir slikti,cik grūti,ka tik kāds neizdomātu atbraukt.Tiesa,paši uz mājām braukt netaisās.
Mans viedoklis būtu-skatoties cik labi zini angļu valodu un ko proti darīt.Bez valodas zināšanām būs grūti.Ja viena,tad vēl tā,bet ar 2 bērniem,nu nezinu vai vērts.Kaut gan,nav zināma Tava situācija šeit.
Izlasot Tavu nākamo topiku,domāju,ka Tev labāk palikt šeit,nevis lai reizi nedēļā ar kādu paseksotu,bet gan lai palasītu grāmatas,paskatītos labas filmas.Būs svētīgi.
Ak, jel - dilemma ir ar diviem "m"...

Par tēmu - ja šeit esi pavisam viena ar bērniem, bet tur ir labi radi, iespējams, ka ir vērts pārcelties.
··· Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija: Vai pārcelties uz UK? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Krievijas cigarešu vešana uz Londonu (4)
Cik var izvest Krievijas cigaretes no LV uz Londonu
Ne cik. Japarpako LV marketajas tuksajas igaresu pacinas un tad UK oficiali ielaiz 4 blokus. Bet, principa, var vest kaut cemodanu, bet, ja piekers, tad konfisces. No LV var izvest jebkuru daudzumu ES marketo cigaresu un lidostas darbinieku gudribas par so temu nav jaklausas. Izklaide asu izjūtu cienītājiem ... bloku
vari vest ari vairak,nestreso
torba neieliks,tikai konfisces
Var, ja vien vedējam ir Krievijas vīza. ··· Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija: Krievijas cigarešu vešana uz... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Auto apdrošināšana Anglijā (14)
Lieta tāda, es atrodos Anglija, un man uzdāvināja masiinu, bet tā atrodas 150 jūdzes no manas pilsētas, varbūt kāds var ieteikt kādu apdrosinaasanas kompāniju kura būtu vis izdevīgākā, kaut vai tikai lai es varētu to atdzīt uz savu pilsētu...
pieregjistrejies cofused.com, noradi ne vairaak kaa 5000 judzes gadaa nobraukumu, to ka lietosi auto tikai atputai parejo informaciju ko tur vaicaa un dabusi piedavajumus. Tad kad izvelies kursh piedavajums patiik labaak, tad kontaktejies ar to apdroshinataju pa taisno un prasi aprekjinu.

Tie kas neprot izlasiit jautajumu un uz to atbildeet/vai pakluseet izskataas peec muljkjiem :)
Tev vajag lai Lavijaa Tev ietektu anglju apdroshinaataaju???? :D Dzirdeeju ka Tesco pirka leetaakaas apdroshinaashanas. Bet zinu, ka daavinaats auto beigaas var sanaakt daargaax nekaa pirktais... Apsveicu ar mashiinu un sagatavo minimums 1500£. tada tev bus minimala apdroshinashana gada. Un ja maksasi pa meeneshiem tad kopsuma atdosi pari pa 2000£. Auto ar apmaksatu road tax var tureet kur atljauts turet auto. Tam nav nekada sakara ar apdroshinsashanu! Ja road tax nav nomaksats, tad auto vaig turet uz privatas zemes un lai naktii mieriigaak guljas piesegt vismaz numurus. ··· Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija: Auto apdrošināšana Anglijā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Mobilā tālruņa pieslēgums Anglijā (UK) (6)
Kuru pieslegumu labak lietot GB, lai būtu izdevīgi zvanīt uz arvalstiim? Teiksi Lv ir LMT,Briivais ar 0 zvanu,kas dod iepeju zvaniit vienam tel.num pa velti,vai salidzinossi leeti...Vai,kas lidziigs ir GB?
Kāpēc vienkārši neaizstaigāt līdz kādam mobilo centram iekš GB un nepajautāt? Jo arī viņiem tarifi mainās un, kas bija labs pirms gada, tagad varbūt vairs neeksistē, bet ir citi? Tas noteikti būtu prātīgākais. aizej uz O2 vai arii apskati Tesco-mobile ko vinji piedaavaa. Lidostaa nepeerc, ja nav paarlieciibas, ko pats isti gribi. ...Lebara ir draudzīga ar Latviju :) O2 - tad var arī uz mobilajiem par puslīdz pieklājīgu naudu zvanīt, ja jāzvana uz Lattelecom, tad izdevīgākā ir Lebara. ··· Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija: Mobilā tālruņa pieslēgums... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Zemeņu lasītāja darbs Anglijā (15)
Vai kāds ir bijis Anglijā lasīt zemenes,kāda tur ir darba sistēma?
Ja esi ar stipru veselību,tad ok,ja problēmas ar muguru,vaiko citu,tad labak aizmirst! darba sistēma sekojoša-ņem toveri un velkās pa vagu lasot zemenes,kuras vēlams neēst,bet likt toverī(neēst tapēc,ka noķīmiķotas,nevis kādam žēl) patreiz tieši to arī daru,vismaz 200 nopelnu nedēļā,tas nav grūti,dzīvojam labiekārtotās karavānās,parasti pa vienam-istabā,maksa-30 mārciņas nedēļāDarbs jau 5.no rīta ar pārtraukumiem,tuneļos visai karsts,bet var pierast,zemenes uz zemes un arī aug kūdras maisos,kas novietoti uz zemajiem galdiem-40 cm no zemes un augstākiem galdiem-1,20m auugstumā.Zemenes ienākas no 15 maija,liz pat oktobrim.Faktiski pie zemenēm darbs ir pat 10 mēnešus-tuneļu konstrukciju montāža,apūdeņošanas sistēmu ierīkošana,lauku nokopšana,sagatavošana,stādu stādīšana. ar parasto lasīšanas metodi, tapat ka plūmes, kartupeļus un citas ogas, uzkāp kokā, nopurina un lielumu salasa spainī. /Ņem trepi, brauc ua Angliju lasīt zemenes/
Bet ja viņas jālasa no vagas tad iegādājies ceļu aizsargus un tikai tad dodies tur:)
··· Apvienotā Karaliste (UK) / Anglija: Zemeņu lasītāja darbs Anglijā lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu