Kaļiņingrada

Esat izmantojuši iespēju - e-vīzu braucienam uz Kaļiņingradu? Caur kurieni labāk braukt? Cik dienas veltīt? Ko redzēt, kur nakšņot? Lasīju, ka brauciens caur Kuršu kāpu ceļu sadārdzina par 100 eur.

joens    2 Caur Nidu ir bezstresaināk. Papildu izmaksas - prāmis no Klaipēdas (12.30€ par abiem virzieniem) un pussalas ekoloģiskā nodeva. Kopā 100 gan nu nebūs, kaut nodevu (laikam) jāmaksā katrā virzienā. Nodeva vieglajam šobrīd, sezonas laikā, 20€. No Rīgas braucot gan kādi papildus 60 km katrā virzienā.

fargo  4 3 kaļiņingradā redzēt nav ko. pavadīt zero dienas un iespējami maz stundu caurbraucot un jebkuru citurieni.

av2  2 2 Par ko tiessi taas jaukaas atsauksmes ...par to krievu okupeeto teritoriju? Un, jaa, esmu tur bijis, gan lloti sen.

PaisumsBegums  5 1 av2, kāpēc krievu okupēto teritoriju?! Tu mels to, ko viena tante teica? :D

LaskovijMerzavec  1 3 Šobrīd kalingrada atgādinot mūsu Jūrmalu. Varot salīdzinot lēti paēst, piemēram forele maksajot 600 eur.

No wikipēdijas:

Otrā pasaules kara laikā 1944. gadā angļu aviācija smagi sabombardēja pilsētu. 1945. gada februārī-aprīlī Sarkanā armija smagās kaujās ieņēma pilsētu (Kēnigsbergas kauja). No pirmskara 316 000 iedzīvotājiem pilnīgi sagrautajā pilsētā bija palikuši aptuveni 50 000, kurus no 1945. līdz 1950. gadam deportēja uz Vāciju. 1945. gadā Potsdamas miera konferencē Kēnigsbergu un Austrumprūsijas ziemeļdaļu piešķīra PSRS pārvaldībā uz 50 gadiem.

av2  1 3 PaisumsBeegums - varbuut palasi mazliet veestures graamatas arii kaadreiz , a? Ne taas, ko krievi izdevussi. Nu ...paarmainnam ;)

joens    2 Arī Krievijas pusē ir ekoloģiskā nodeva (katrā virzienā), 300 rubļi par auto+šoferis un 150 rubļi par katru pieaugušo (bērniem un pensionāriem mazāk).

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu