Kuru taxi Rīgā izvēlēties ar fiksēto tarifu ?

Sen nav izmantots taxi, no rīta naktī jātiek precīzi uz Rīgas centru, kuru firmu ieteiksiet ar fiksēto tarifu, lai mazāk pārsteigumu?

preilene  1   Šaubos, ka ir takši ar fiksēto tarifu. Bet Tu pati nofiksē - atliec braucienam 50 EUR un būsi nofiksējusi. Pēc brauciena paliks kas pāri - tas būs patīkams pārsteigums.
Esmu dzirdējusi, ka yandex takšiem uzreiz, norādot brauciena mērķi, aprēķina brauciena summu un tā nemainās, bet neesmu pārbaudījusi pati, jo izmantoju bolt.

Maybex  2 3 Arī Bolt nosaka cenu pirms brauciena :). Izmaiņas var būt atkarībā no neparedzamiem sastrēgumiem, bet visumā cenas nosaka precīzi.

preilene  2   Nu ja, bet yandex takšiem šīs neparedzamās lietas neietekmējot iepriekš noteikto cenu. Bet nu saku - es neesmu to pati pārbaudījusi.

Nate  1   Esmu ievērojusi, ka takšiem cenas ir no 0,70 - 2,00 €/km. Atšķirība tomēr liela, tikai diemžēl nepiefiksēju, kuras ir lētākās firmas.
Kāda starpība, no kurienes sāks braukt, cena taču ir par nobraukto attālumu, nevis maršruta sākumu.
Ir cenas fiksētas, vismaz Alviksai agrāk bija un vēl dažām, bet sen neesmu taksi izmantojusi, nevarēšu palīdzēt.
Bolts bija dārgs. Googglē galīgi novecojuši cenrāži, 30 centi par kilometru jau sen kā nekur nav.

Nate    1 Alviksai mājaslapā ir Brauciena cenas kalkulators. Boltam it kā jābūt, bet tomēr izvairās, nevar.
http://www.taksometrs.lv/ var mēģināt apzvanīt.

riebekle  2 1 Man kādu laiku atpakaļ Panda taxi ieteica kā lētāko. Es reti ar taksi braucu, bet pirms to darīt, uzzvanu draudzenei, viņas vīrs Baltic taxi strādā, tad nu viņš izstāsta, cik aptuveni maksās un kuru taksi labāk ņemt, viņš arī to Pandu ieteica. Vienīgi jārēķinās, ka Panda var kavēt, arī ja ir pasūtīta uz noteiktu pulksteņlaiku.

joens    1 No bezaplikāciju laikam Panda, izsaucot pa telefonu. Droši un laikā būs Baltic un redcab, kaut dārgāki, abus arī izsaucot pa telefonu.

priima  5 4 Mans taksis vienmēr ir RedCab. Uzticams un vienmēr laikā!!! Nekad nav pievīlis atšķirībā no Pandas.

iluuuzija  1   Panda

Vaukskis  2 2 RedCab nav uzticams. Pirms dažiem gadiem Helovīna naktī pēc plkst. 23, kad nakts dārgākie tarifi, atrodoties Brīvības gatvē pretī bijušajam VEF skaidrā prātā izsaucu šīs firmas taksi pirmorez mūžā un pateicu dispečerei to, ka gribēšu izmantot kuponu braukšanai 5,- euro vērtībā, nosaucu precīzu lokācijas adresi un piebildu- labu gribēdams, ka esmu sabiedriskā transporta pieturā. Teica, ka būšot mašīna. Es tajā vietā kvernēju vairāk nekā pusstundu, vairākas "Rīgas taksometru parka" sarkanās mašīnas šajā laika posmā- tiesa, aizņemtas- aizbrauca man garām abos virzienos, neviena nepiestāja, mobilais tā arī visu laiku klusēja. Pa to laiku būtu daudz agrāk nokļuvis galamērķī ar "Rīgas satiksmes" transportu un kājām, ko pēcāk noskaities arī izdarīju. Kā lai vēl uzticēties "sarkano" kompānijai ?!

uzplanaledus      Panda var ne tikai kavēt bet atbraukt pēc stundas.
Bolt un Yandex ir ar fiksēto tarifu, bet jārēķinās arī, ka jāgaida ilgāk nekā uzrādās.

Piparkuka  1   BalticTaxi!:) Smuki, droši, augstvērtīgi. 2019-11-21 18:05

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu