Gdaņska, Sopota, Gdiņa

Sveiki! Varbūt kāds no savas pieredzes var palīdzēt, ieteikt, ko var interesantu apskatīt šajās pilsētās un pa ceļam uz tām. Interesē arī atrakcijas bērniem utt.

Rollo (2018-05-31 13:40)      Pieredzes vēl nav, bet plānoju tur šovasar aizbraukt, ja atradīšu ceļa biedru. Sev esmu atzīmējis, ka pa ceļam var apskatīt triju robežu stabu (LTU, POL, BLR), tad Stanczyki miestā dzelzceļa tiltu, netālu no Ketrzyn interesants varētu būt Hitlera bunkurs. Pilsēta Malbork pati par sevi un lielā skaistā viduslaiku pils tajā. Gdaņskā pati pilsēta, neko īpašu nezinu pagaidām, bet tur ir piemēram šķībā māja. Sopota, kā jau kūrorts pats par sevi, un noteikti Eiropas garākais tilts. Netālu kaut kur ir lielās kāpas. Par bērniem info nav, jo tas nebija aktuāli. :) Draugos ceļojumu sadaļā var atrast arī foto un aprakstus. Gan jau arī priekš bērniem. Cik atceros bija pa ceļām vienā pilsētiņā ar kaut kādu parku kur šie sajūsmā.

joens (2018-05-31 14:11)    1 Tur ir viss! Vulgarizējot - Jūrmala civilizētā izskatā.

Pa ceļam - maršruti no LV ir pietiekami daudzveidīgi, lai vienas atbildes nebūtu. Arī tādu, kur var "iestrēgt" un līdz Trojmiestam nemaz netikt. Es te par Mazūru ezeriem, kaut jau Augustovas kanāls un apkārtne arī ir pietiekami interesanti.

Pirms dažiem gadiem bija ļoti populāri braucieni uz Mikolajku akvaparku.

Netālu no Gdaņskas - Malborkas cietoksnis.

Cik laiks atvēlēts izbraucienam, jo pat minimālajai programmai no Kalvarijas līdz Sopotai pāris nedēļas būtu tikai tāds iešņauciens.

AGATE9 (2018-05-31 17:11)      Ļoti skaistas pilsētiņas, man patika. Noteikti uz Sopotu jāaizbrauc, skaists mols, kas ļoti tālu iestiepjas jūrā. Arī Hitlera bunkurus variet pieķert klāt, pa to pusi braukājoties. Bet tur vairāk būs pilsētu apskate.Bet Sopotu izbaudiet.

AGATE9 (2018-05-31 17:12)      Bunkuri gan blakus nebūs, skatoties ar ko un kā plānojiet braukt.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu