Izraēla / Izraksti par zāļu lietošanu

Dodos uz vienu nedēļu uz Izraēlu. Palūdzu savām dakterēm, lai iedod līdz kādu dokumentu, vēlams "in english". Man iedeva Izrakstu latviešu valodā, kur minēti zāļu nosaukumi un lietošanai tādai un šādai pacientei. Kādreiz vien daktere teica, ka viņa visur ceļo ņemot līdz recepšu kopijas un viss ir kārtībā. Bet tagad tas nav iespējams. Varbūt kādam ir pieredze tieši ar ieceļošanu un zalēm Izraēlā?

neratni_stasti (2018-01-30 15:40)      Kad man bija akūts iekaisums tā, ka lidojumā bija jāņem līdzi zāles, daktere arī iedeva izrakstu latviešu valodā, kuru bija jārāda tikai Rīgas lidostā [lidojums bija Šengenas zonas ietvaros]. Sarēķināju devu, cik man vajadzēs ārzemēs, un starpposmus, kad jāiedzer, lai atpakaļ braucot nebūtu uzrādāmo zāļu un attiecīgi - jāperas ar papīriem.

brivaunprasiga (2018-01-30 15:58)      Kāpēc nav iespējams, vakar biju pie dakteres, bērnam pēc receptes, man uzrakstīja gan e-recepti, gan izdrukāja visu.To pašu recepti drukātu.

eksim_braalis (2018-01-31 11:34)      Ar zāļu līdzņemšanu nav bijis problēmu. Lidojot uz/no konkrēto valsti, zāles bija nododamajā bagāžā.
Starp citu, šobrīd tur ir apmēram +16-17 grādi silts (ja rodas jautājums, kā ģērbties).

eksim_braalis (2018-01-31 17:34)      Novembrii..., pat neapztridu.Bet zini, ari Izraela ir tads gadalaiks - ziema.
Ja interese gaisa temperatura uz ko konkretiem datumiem, raksti privati.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu