celojumu firma - Bulta tūrs.

Tieši šī firma piedāvā man izdevīgā laikā ceļojumu, kuru pag vasarā neizbraucu. Kāda ir šī firma ? Lūdzu no pieredzes padalīties ar iespaidiem , visus + un - .

JurisK (2017-03-08 12:07)      Tā kā neviens nedalās, pateikšu savas domas par daudzajām un dažādajām tūrisma firmām. Zem tām visām apakšā ir divas - Novatur un Teztur, tā kā, principā, nav nozīmes kā saucās tūrisma firmele, jo tas viss ir viens, pareizāk divi. Varbūt tik tuvākie maršruti atsķirās. Vismaz tāda ir mana pieredze braucienos atpūtā uz siltām zemem.

Edgars37 (2017-03-08 14:23)      Nav nekadas pieredzes ar viniem....

edding (2017-03-08 15:20)      un es vēl JurimK piebildīšu, ka vari sataisīties it kā ceļot ar 1 firmu, beigās izrādīsies, ka klāt nāk vēl pāris firmas, jo nevar Latvijā salasīt 1 lielo autobusu vai grupu, kurai ārzemes dod labas atlaides, ja tā ir liela, ne pāris cilvēciņi.
Mēs neesam Krievija, kur nevar uzticēties nevienai firmai. Neesmu dzirdējusi negadījumus ar LV tūrfirmām. Vienīgi, ja nesavāc minimālo cilvēku skaitu, tad var pajukt.

klavina (2017-03-09 13:32)      Bija laiki,kad izmantoju IMPRO,teikšu atklāti,palicis viss viņiem stingri dārgāks,bet pakalpojumi vienmēr bijuši OK! Tagad skatu celojumubode.lv visu laicīgi un noķeru TĀDAS atlaides un nebūt ne zemākās kā 4* un ar viss iekļauts....braukts ir uz dažādām siltām zemēm pat atkārtoti. Gadījies vienmēr ar NOVO TURS,bijis arī vienmēr OK!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu