Romas apskate

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi par Romas apskati? Kā ērtāk, lētāk, interesantāk? Nebraucam šopot un staigāt pa restorāniem, kā arī nav mērķis tikai muzeji. Vēlamies apskatīt šo jauko pilsētu un varbūt 1 dienu pavadīt pie jūras. Zinu, ka cilvēku personīgā pieredze ir daudz vērtīgāka, nekā tūrisma firmu ceļojumu apraksti. Jau iepriekš paldies!

neratni_stasti (2016-04-15 12:08)    2 Mana pieredze Itālijā kopumā ir ieteikums "krutāko" muzeju biļetes pirkt netā. Norezervē uz konkrētu laiku un tajā brīdī smuki garām visai rindai ej garām un tieci muzejā iekšā. Vienīgā problēma - ļoti stingri jāsaplāno. Neatnāksi laikā, biļetes zaudēsi. Taču ir tā vērts izmantot pakalpojumu, ietaupa daudz gaidīšanas laika. Saite: http://www.tickitaly.com/ (atlasīt pilsētu un muzeju)

Tā kā Roma liela, ļoti veiksmīgi izmantoju vienas dienas biļeti (ir tāda opcija, mazliet dārgāka). Visu dienu brauc ar kuru busu gribi, galvenais, staipīt līdzi transporta karti, lai zinātu, kur pārsēsties. Ērti un ātri varēja tikt cauri visai pilsētai uz otru glau, ja ir vēlme un atpakaļ par saprātīgu naudu. Vienā no dienām ar busu braucu 12 reizes, par to maksājot to pašu nelielo biļetes maksu.

neratni_stasti (2016-04-15 12:59)      Neatcaros, kā to sauca. Man pirmajā dienā itālis ierādīja, kāda tā biļete ir, un tad es pēc šī ietekuma arī vadījos.

Samila (2016-04-17 00:51)      Visa Roma ir viens liels muzejs - ej kur gribi... viss patiks. Tikai pirms tam kàda vēstures grāmata jāizlasa.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu