Ziemeļkipra

Kāda jūsu pieredze Ziemeļkiprā?Laika apstākļi oktobra pirmajās dienās?

Norkjis (2014-09-30 01:35)      nu kāda "ziemeļ"... Kipra ir relatīvi neliela sala ar mazu saldūdens daudzumu attiecīgi tur ir tāpat kā vairumā Vidusjūras salu/liņu - sauss klimats ar stabilitāti trakāku kā vairumā kontinenta vidienes. Oktobra pirmajās dienās būs ap 25 dienā un bišķi zem 20 naktī - zemā mitruma procenta dēļ naktī var gulēt pat bez palaga vnk zvaigznītē po kur pakritis. Klimatiski tā ir paradīze uz zemes. Protams var būt lietus, bet tas nesaldē, pāriet un iztvaiko nafig LV neredzētā ātrumā.

violinn (2014-09-30 08:46)      Laba pieredze. Bija silti, pat vairāk kā 25 grādi dienā.Jūrā ūdens izcils.
Tiesa, fiksi iestājas tumsa, tad ir labi, ja viesnīca nav tālu no kādas pilsētiņas, jo citādi nav ko darīt. Par gulēšanu tikai ar palagu gan nepiekritišu, naktīs nebija silti.:)
Vienvārdsakot, ja esi bijusi Turcijā, tad tas pats vien ir.

av2 (2014-09-30 08:51)      pazinna kaadreiz dziivoja Kipraa. Pa ziemu, pa nakti esot auksts, bet apkures majas nav vispaar.Tas nu taa, sala esot intresanta.

Bazhix (2014-09-30 12:37)      Diezgan loģiski, ka mazapmeklēta.. Pavisam nesen tur vēl nopietnas sadursmes notika un neieteica to stūri apmeklēt.. :)
Tur tāds relatīvs miers ir tikai pēdējos pāris gadus. Tā kā, ja ir vēleme dzīvot diezgan ekstrēmos (jo tūrisms tikai tagad attīstās), taču interesantos (tūrisms vēl nav sabojājis nedz vidi, nedz cilvēkus) apstākļos, Ziemeļkipra ir lieliska vieta :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu