Vācija - ko tur apskatīt?

Esmu nolēmusi aizbraukt uz Vāciju uz dažām dienām...varbūt kādam ir bijis skaists ceļojums uz Bavāriju vai citu skaistu vietu....internetā jau esmu apskatījusi tik daudz vietas,ka nelabi metas....Ja nav grūti,tad lūdzu mazu aprakstiņu. Paldies un visiem jauku dienu!

sorrell      nav īsti jēgas ,kādas ir jūsu vēlmes, ko jums ieteikt?, Bavārija ir liela, Vācija milzīga:), vislabāk protams, ja ir sava mašīna, ceļi ir perfekti, no vienas vietas tikt uz otru ātri, rullē tik pa bāni. Var aizlidot uz Minheni, padzīvoties pa pilsētu, aizbraukt ar vilcienu uz Garmišu, pastaigāt pa kalniem. Bet ja metas nelabi no vietu daudzveidības, tad paņemt tūri, kaut vai Impro, pirms 100 gadiem vienreiz braucu, Bavārija tiek izsniegta mazās devās, nu tāda autobusa tūre>>>

joens    1 Dažām dienām? Viens no koncentrātiem - lidot uz Minheni, apskatīt pilsētu, tad ar vilcienu uz Fiseni apskatīt "Sniegbaltītes pili" (Jaungulbjakmeni). Cits koncentrāts - lidot uz Brēmeni (lētāk) un pie reizes pieķert klāt Hamburgu.

violinn  1   Mēs ar auto izbraucām Vāciju.
Ja Bavārijas puse, tad mazie miesti jau visi forši, var vietējos krodziņus un atmosfēru nesteidzīgi pabaudīt.
Ko būtu vērts apskatīt ir Ludviga II pilis Noišvānšteina un Linderhofa, Hitlera mītne Ērgļa ligzda. Lielajās pilsētās mēs nebraucām. Vēl tajā pusē dikti patika BadenBadene, neskaitās Bavārija, bet pilsēta skaista. Tur senās romiešu pirts apmeklējums ir ko vērts.
Nezin jau, kā ceļosi un cik ilgi. Mēs braucām iepriekšējā dienā izdomājot nākamās dienas maršrutu. Katrā ziņā, es domāju, ka lielo skrējienu pa apskates vietām nevajag taisīt.

Vilonga  1 4 ja nezin ko grib redzēt, neko nekur nevar atrast , labāk sēdi mājās

joens    1 Mozele ir skaista, braukt var kādu nedēļu, pēc vīna degustācijas taču tālāk nebrauksi ;) Bet darītavas pat vairākas uz 100 m ceļa.

Smuki - Goslāra. Arī blakus esošās Wernigerode un Quedlinburg. Un vispār Harcs kā tāds.

limonija    2 Bavāriju te jau aprakstīja, Par Ludviga pilīm piekrītu, arī Hitlera Ērgļa ligzdu vērts redzēt, vēl burvīga ir Oberammergau pilsētiņa(ar apgleznotām mājiņām), Kēnigszē...

meklejumos    1 Ja ar mašīnu, brauc uz Heidelbergu, pati vecpilsēta un pils apskates vērta - http://www.schloss-heidelberg.de/,
12 km tālāk Swetzingera, smuka pilsētiņa un pils ar dārzu visiem maniem ciemiņiem ļoti patika -
http://www.schloss-schwetzingen.de/start/
8 km tālāk pilsētiņa Spayer ar savu Domu, vecpilsētu, http://www.speyer.de/sv_speyer/en/Tourism/
netālu vēl viena pilsētiņa Bruchsal un pils - http://www.schloss-bruchsal.de/
Apkārtnē vēl daudz apskates vērtu vietu, pilis un muzeji, dabas parki, atrakciju parki. Ja jautājumu, raksti man.

saulete      Man patika Berlīnē karaļa pils.

Līdzīgi jautājumi
Vacijas likumdosana Anglu valoda (2 atbildes)Ko apskatit Hamburga? (6 atbildes)Oktober fest (5 atbildes)Ar auto uz Vaciju (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu