Riga skjershlju pilsēta?

Pärbrauktuvju ? ierosinäts. Ne tikai 3 netilti Päri Daugavai (Prägä saskaitiiju 11),
Bet DZcelji traucee satiksmi sashkjeljot pilseetu. Plänotäji laikam visi ir centrä dziivojoshi käjämgäjeeji. No Lächpleesha ielas lidz Slävu rinjkjim un lauku pärbrauktuvei Rumbulä. Pärdaugava nav labäka. VEF gaisa tilts ir murgs. Kä Jüs ar to sadziivojat?

kokote    1 Pa Rīgu pārvietojos ar velosipēdu :D

Deisa      Dzelzceļš tāpat kā iela, tikai vilcieniem. Bet uz krustojumiem ir luksafori, dēļ kuriem nereti veidojas sastrēgumi. Kas tur tik briesmīgs? Ja kas, dodu priekšroku pārbrauktuvēm vairāk kā tiltiem, piemēram korķu stundās Deglava tilts ir riskants, bieži sastrēgst, bet braucot pa Matīsa ielas pārbrauktuvi nav problēmu. :)

JurisK      Nav tik traki, ja nelien centrā darba laikā. Jaizvairās no dažām ielam - Valdemara, Merkeļa, vel dažas. Ja nekas īpašs nav jāved, uz centru labak braucu ar sabiedrisko. Bet tā -Ķengarags Mežaparks max minūtes 20, Ķengarags -Bolderāja nedaudz vairak, līdz lidostai augstakais pusstunda. Ja kas - pa Gaisa tiltu drikst braukt ari pa tramvaja sliedēm, vismaz centra virzienā kaut kādās stundās. Maza pilsetiņa:) Tilti ir četri, ja kas, Dienvidu tiltam jauks savienojums ar Pardaugavu jau sen kā gatavs.

Lucy      Cenšos izvairīties,bet ja man jātiek taipusdaugavas,tad dienvidu tilts idiālākais variats man

MaryClaire      neesmu izjutusi kādus īpašus šķēršļus - atkarībā no vajadzības pārvietojos vai nu ar auto vai sabiedrisko. gadās, ka pīķa stundās mazliet iekavējas satiksme, bet ja to ierēķina, tad nekādas aizķeršanās nav sanākušas.

MaryClaire      tiesa, tagad mani gan baida, ka automašīnu braucamā daļa tiks samazināta par trešdaļu (ja nekļūdos) un tā tiks atvēlēta riteņniekiem. es esmu visumā labvēlīgi noskaņota pret daudz ko, bet šis ir viens no jautājumiem, kas man uzdzen zosādu un pretīguma sajūtu.

neratni_stasti      Rūpīgi plānoju maršrutu un cenšos nebraukt pīķa stundās. VEF tilta vietā izmantoju Zemitānu tiltu. Lai brauktu uz Vecmīlgrāvi - jauno Čiekurkalna pārvada turpinājumu, kaut kā tur tā satiksme nebūt nav baisi blīva. Patiess prieks braukt. Dienvidu tiltu Slāvu tilta vietā. Akmens tiltu un Vantenieku cenšos neizmantot principā. Brīžiem gan besī, ka nākas dikti domāt, kā izbraukt tā vai šā, bet principā - ir ok. Jāzina pilsēta, arī mazās ielas. Pa tām daudz var tikt uz priekšu, apbraucot sastrēgumus uz blakus esošām lielajām ielām.

sed      Iebraucējiem pagrūtāk, bet vietējie ikdienas braucēji par niekiem neko daudz nestreso. Savulaik pastrādāju par sagādnieku, pilnīgi mierīgi pa pilsētu ar 70 vidējo nēsājos un bez avārijām un avārijas situācijām. Tikai poličiem bija jāmaksā ik pa laikam. :)

IngaGuna      ? kāda būs satiksmes plūsma, kad sāksies remonta darbi uz Salu tilta? Pārvietoties nebūs viegli, bet Metro Rīgai nevajag.

sailing      vajeg vienkaarshi braukt, nevis shnjakareeties uz ielaam

Lost      Domāju savu Gazelīti pret kādu nopietnāku kalnu vello nomainīt. Un iegādāties boxeru kapes. zobiem.

edmunds      nejuutu apgruutinaajumu :)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu