Taizeme, Malaizija

Kādas atsauksmes par Taizemi vai Malaiziju?

erucanob (2014-03-23 16:07)      Varbūt vispirms pastāsti,kādēļ izvēlējies tieši šīs zemes.

Pakaritampu (2014-03-23 17:05)      Taizeme man ļoti patika. Viesnīcu serviss augstā līmenī, fantastiski laipni cilvēciņi, drošība, skaista daba, apskates objekti... Vienīgais, tas gan mans subjektīvais viedoklis, vajag vairīties no vietām, kur pilns ar apdzērušiem krievu un britu tūristiem, t.i. Pataija un Puketa. Labāk vai nu dienvidu gala salas, vai Taizemes ziemeļi.
Par Malaiziju nepateikšu, neesmu bijusi.

riks086 (2014-03-23 18:11)      Man viens no armijas laikiem pazīstams cilvēks Taizemē saķēra to govju mutes-nagu sērgu. Lai viņam vieglas smiltis...

joens (2014-03-23 18:49)      Kāpēc braukt? Nu silti, saulaini, krāšņi, eksotiski, pilnīgi nekas nav tā kā LV. Ar to nepietiek? Vēl, var iztikt nedārgi (baltā cilvēka komforts gan tāds var nebūt), ja nav milzu ambīcijas, pārlaist ziemu tur varētu sanākt lētāk kā Rīgā (savu dzīvokli uz šo laiku izīrējot).

Taizeme jau nav maza, bet Malaizija ar savām n-tajām salām vispār izkaisīta milzu teritorijā. Un salas nav vienādas.

agraa (2014-03-23 19:29)      Sāc pēc kārtas :) Katrā valstī savs. Taizemē biju reizes 7, kaut gan jau gadus 10 atpakaļ, Malaizijā 3. gadus atpakaļ. Meita bija Taizemē šogad uz Jauno gadu , ceļoja pa salām ar jahtu. Viņai ļoti patika, izrādās koraļi nav visur gājuši bojā. No Taizemes atmiņā palika Samet sala, no Malaizijas - Sipadan, Mulu nacionālais parks, 3 dienas dzīvošana džungļos , Borneo meži, Bonaue rīsu terases. Iesaku nepirkt ceļazīmi , bet iegādāties Lonely planet grāmatu un izplānot ceļojumu patstāvīgi. Tur viss aprakstīts, ko skatīties katrā reģionā, kā pārvietoties. tas būs gan lētāk , gan daudz daudz interesantāk , iespēja padzīvot tajā vidē, parunāties ar vietējiem, izjust īstu garšu. Malaizijas ceļojuma plānu var būt varu atsūtīt. Bet vispār, jauns esi, tādiem karogu rokā un tik uzpriekšu !

guntina123 (2015-08-18 22:06)      Ari es biju Taizeme,loti patika. Es biju Ko Samuvi,daba pasakaina, Indijas okeans vienreizejs,dzivojam bungalavas. Ja ir iespeja un velesanas ,dariet to ,domaju ka nenozelosiet

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu