alpu kalnu pārejas

vai kāds maijā ir ceļojis pa tām ar auto, vai tiešām vairumam (piem. stelvio, furka, klausen, susten, nufenen, grimsel u.c.) līdz 1.jūnijam šlagbaums priekšā? norvēģijā mēs ar vienu onkulīti sarunājām, ka mums attaisīja, bet šveicieši ar savu precizitāti varbūt tik pirmā jūnī 0:00, vai pat vairākas pārejas pa naktīm slēdz... sorrī, pa lielajiem bāņiem nav interesanti...

DAfrika (2013-05-17 09:17)      :)
Redzi? Te neviens tālāk par leišiem nebrauc :)

cirteejs (2013-05-17 09:31)      Losi, iemācies pareizi rakstīt nosaukumus- ar lielo burtu tie jāraksta! Tāpēc arī neviens neatbild!

Bazhix (2013-05-17 11:56)      Nezinu, ko dos informācija, ka 2009. gada maija beigās (ap 25. maiju. Precīzi neatceros datumu) Stelvio bija vaļā :))
Tā atvēršana ir atkarīga ne jau no datuma, bet no sniega.. Un ir iespējams, ka vienu dienu ir vaļā, nākamajā ciet, pēc tam atkal vaļā.
Es gan nezinu, vai ar viņiem var sarunāt, ja nezin valodu - google ir pilna ar informāciju (tajā skaitā - kad plānots atvērt), taču info prasa šeit :D

tello (2013-07-13 19:01)      ja vēl tas ir aktuāli. redzi, tajā rajonā, Šveicē, Austrijā utt. kalnos augšā sniegs mēdz uzsnigt pat vasarā. No rīta piecelies- visapkārt balti kalni. lejā līst lietus augšā sniegs. vai piem. brauc ar mašīnu viss normāli, gaisa temperatūra piem.+24. lēnām brauc tā kā kalnos, pēc stundas skaties- johaidī +4. Un tas dienā. Augustā piem. skaties Šveices TV laika ziņas- naktī--12. Un tad būs tā, ka ceļus ar sāli nekaisīs un gaidīs, kad nokūst. Varbūt dienu, varbūt divas. Un pāreja būs ciet. vispār jau lielākās problēmas ir nevis uzbraukt kalnā, bet tikt lejā. Lai veicas.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu