Rokas bagāža

stulbs jautaajums. taisos lidot ar ryanair un njemshu tikai rokas bagaazhu, bet vai var buut rokassominja + rokas bagaazha? vai viss ir jaasabaazh koferii?

Tessa      rokas bagazha liidz 10kg. viens gb.

Tessa      http://meeting7.oho.lv/https://iepazisanas.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1346900

te viss kas ir rakstiits.

saullla      ja taa rokas sominja ir mazinja tak neviens nekad nepiekasās,lidoju man bij mazais čemodans rokassbagāža pasmags neviens pat nesveera,rokassominja plecaa,un veel lielais fočiks tsevišķā somaa.

vivija33      visādā ziņā drīkst būt TIKAI VIENA rokas bagāža,nekādas rokas somiņas,ne fotoaparāti,pat ne papīra mape!cita lieta-piekasās vai ne...dažreiz iziet cauri,dažreiz ne...

saullla      neviens nekad nav piekasijies arii ar taadu,ja protams vinu nepieliec piilnu lidz malam,ka panest nevari,ja soma tikai makam,dokuemtniem un telefonam,citiem sikumiem,tad ir tak ok.Tik piekasigi vinji arii nav.

Ari lielajam čemodanam bija 3 kg par daudz,neviens nelika piemaksat.no USa lidojot bij 8 kg par daudz ,ari neilka piemaksat.bet nu labak protams nekrāmet tadus čumodānus,visiem var tā nepaveikties :)

violinn      saulla...oi, es redzēju, ka vajadzēja gan piemaksāt. Ja grib riskēt, tā cita lieta.

ponytail      Personiska un ļoti nepatīkama pieredze ar Ryanair - silti jo silti iesaku ievērot VISUS viņu bagāžas pārvadāšanas noteikumus (nu, patiesībā, noteikumi jau tāpēc ir, lai tos ievērotu). Jā, var būt tikai viens gabals rokas bagāžas, kā jau teikts un atbilstošos izmēros un svarā. Lidoju diezgan daudz, un 9 reizēs no 10 nevienu manas pekelītes neinteresēja, līdz vienā nejaukā reizē, kad mana rokas bagāža sastāvēja no n-tos lidojumus pieredzējušas somas, nevarēju to ielikt "rāmī" - ritenīši neievietojās. Tā nu man tas prieks aizlidot mājās izmaksāja papildus 40 mārciņas.
Tāpēc tiešām silti iesaku gan visu salikt vienā koferī, gan koferi nomērīt, gan arī nosvērt.

Bibine      pēdējo reizi kad lidoju, arī bija Ryanair, tad drīkstēja būt tikai 1 rokas bagāža (visi foto aparāti, kameras u.t.t. bija jāiepako somā). Tie, kuriem somas bija pārpildītas- ar izdomu bija viss OK, atrada variantu, kā to visu paslēpt zem drēbēm. Galvenais, lai tai somiņā nav nekas tāds, kas varētu sākt pīkstēt.... :)

HRDS      Uzvelc jaku ar lielām kabatām un vēl vismaz 5.kg. kabatās pārvest...! :D

raima      Ui, kabatās var daudz pārvest, es vēl dabas dotumus uz iekāpšanas brīdi palielināju ;) (no Londonas uz Rīgu)
Tikai ne Vācijas lidostās- vāciešu pedantisms ko tādu nepieļauj. Izkrata līdz pēdējai vīlītei, nosver, izmēra

Laimnese      Lidojot uz Vaciju driksteja 8kg. rokas bagazju. Taa ir laimes speele,var gadiities,ka lidostas darbinieki paarbauda....un tad atver macinju vai vari neaizlidot. Redzeeju,kaa Vacijaa jaunieshi paarkravaaja somas un vilka dreebes muguraa,lai tiktu lidmashiinaa...

Eneile      Saulla! Tev ir riktīgi paveicies. Man pašai ir likuši mazo somu un arī to, kas taksfrī nopirkts tūcīt iekšā tajā vienas rokasbagāžas itemā. Piesienas viņi gana pamatīgi gan somu izmēram, gan svaram, gan skaitam.

kodums      ar rainer nevajag riskēt, tas ir viņu "jājamais zirdziņš". ieteiktu attiekties pret to nopietni un neklausīties pārdrošniekus!

janisb      pirms pāris nedēļām ziņa apkārt ceļoja, kad skuķi ar policiju izsēdināja no raiņa ļotenes jo rokas somiņa nelīda čemodānā un samaksāt nebija ar ko.

joens      Pilns internets ar žēlabām gan par one item, gan izmēriem. Vistrakākais, ka tas, ko iepērc duty free arī jāietūcī tajā vienā somelē.

Kabatas joprojām ir superizeja, tomēr raimas koments augstāk prasa sīkāku izklāstu, līdz šim nebiju saskāries ar to, ka nedrīkst viskautko atļautu bāzt kabatās.

Daudz vietas aizņemošus apģērbus, protams, vilkt mugurā, lai somā brīvāk fočukam un konītim.

_Biezaa_oome      Vaacijas lidostaas liek novilkt arii adiitaas jakas, zaabakus, taa ka... ;DDDD

inito4ka      ..labāk,tomēr,lai ir vietiņa rokas bagāzā,kur to somiņu iestūķēt,vēlāk jau var izņmet protams. Es parasti zem jakas vai plašķa somiņu ,iekarinu plecā,bet man viņa maziņa :)))
un galvenais,ja neesi nomaksājusi netā lidostas nodokli,kas rainim jāmaksā atsevišķi,,tad ierodies lidostā drusku ātrāk. / ja dienas vidus,tur parasti rindas /

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu