nepilsonim aizbraukt uz arzemem!!!??

Labs vakars Jūsmājās
Pastāstiet, lūdzu, kādi dokumenti būtu jānokārto LV nepilsonim, lai aizbrauktu strādāt uz Lielbritāniju? Esmu lasījusi,ka bez vīzas nekādi un turklāt vēl esot nepieciešama darba un uzturēšanās atļauja? Vai tad tas viss neiekļaujās pašā vīzā?
Un kā ir ar citām valstīm, piemēram ņemsim Vāciju un Čehiju.....?? Kādas atļaujas un/vai vīzas irt nepieciešamas uz šīm valstīm? Kādās instancēs griezties un kādā kārtībā sākt noformēt dokumentus?
Ja Jums ir vēl kas piebilstams - droši!!!!

Dezyree      Visas mineetaas valstis ir EU un uz visaam vajadzees viizu, uztureesanaas atlauju un darba atljauju. Darba atljauju EU nepilsonim var pieskjirt tikai tad, ja taa ir specialitaate, kur truukst specialistu no EU valstiim. Aarsti piemeeram , inzenieri dazadas jomaas...

joens    1 Neklausies iepriekšējo runātāju.

UK vajag vīzu un vīza domāta tūrismam un ciemos braukšanai. Lai strādātu, vajag darba atļauju. Ar kontinentālo EU ir vienkāršāk, apbraukāt var brīvi, strādāt nē (izņemot nelegāli), bet katrā valstī savi noteikumi. Dažās (it kā) arī LV nepilsoņus ņem pretī.

Skaidrite_Leeninna  1   Tev taču jau pirms nedēļas par šo pašu jautājumu bija tēma. Arī adrese, kur meklēt, tika dota.
http://www.nva.gov.lv/eures/index.php?cid=7&mid=11
Domā, ka pa nedēļu kaut kas būs mainījies? Varbūt tomēr labi apdomā, vai vispār Tev kaut kur vajadzētu braukt.

meklejumos      Kuru reizi jau prasi vienu un to pasu, iepriekš jau iekopēju kur pilnīgi visu vari izlasīt, iekopēju vēlreiz, kreisā pusē uzspied uz sev vēlamo valsti un visu vajadzīgo varēsi izlasīt - http://www.nva.gov.lv/eures/index.php?cid=7&mid=54

mojito      Nu,ir vel variants-ja nepilsonis ir preceejies ar pilsoni,tad tam tiks pieskjirta darba un uztureeshanaas atljauja tanii valstii,kuraa dziivo EU pilsonis. Bet taa,realai njemot, ja vien tas nav uber specs, neviens ne UK , na Vaacija ne kur citur neies chikaaties un formeet dokumentus uns adaardzinaat visu apsakaumu laikaa,kad rinkjii apkaart ir darbaspeeks cik uziet,kuriem nekaadas atljaujas nav vajadziigas.
Sorry, taada realitaate...

JurisK      Visās valstīs ir apmērām vienādi. Vīza der tikai īsam laikam, kā tūristam lielākoties. Darba atļauju kārto tās zemes darba devējs, uz darba atļaujas pamata atļauj arī tai zemē uzturēties, dzīvot. Klīda baumas, ka krievi bariem mūkot uz Spāniju un pieprasot politisko patvērumu - tad viņi dabūjot uzturēšanās atļauju un dzīvošanas pabalstu, kas esot pietiekošs. Tā vismaz stāstīja kāda tatāriete no Uzbekijas Norvēģijā par Krievijas nepatriotiem:)

kokote      A kur problēmas kļūt par pilsoni?

neko      kokete taisnību saka.. tā pragmātiski izvērtējot situāciju - vai nokārtot pilsonību nav vienkāršāk, kā kārtot darba atļaujas kā nepilsonim? Varētu būt vienkāršākais ceļš.

fernfahrer    1 man zināma Ukraines pilsone nesen kļuva par Portugāles pilsoni. Ja interesē- privāti!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu