Skaistākās vietas Toskānā

Ir plāns doties drīdzumā uz Itāliju,Toskānu.Varbūt kāds/kāda varētu padalīties ar pieredzi,ieteikt skaistākās vietas Toskānā?:)

felicidad (2011-06-16 16:14)      Sjeena. Bet vispaar Toskaana pati par sevi ir viens dabas maakslas darbs - brauc tik un baudi :)

arturka (2011-06-16 16:19)      siena, florence, piza esmu bijis

felicidad (2011-06-16 16:23)      p.s. Protams Florenci ir jaapmeklee katram kaartiigam maakslas cieniitaajam - tur ir veseli 2 lieli maakslas muzeji :) + milziigas katedraales.
Uz Pizu neieteiktu braukt to gaisa gabalu (atrodas gana nostatus) - nekaa iipasha tur tieshaam nav.

joens (2011-06-16 16:29)      Par Siena jau pateica, parējo no arturkas (par zemtekstiem atkarīgs no personīgās samaitātības).

ha_lailah (2011-06-16 16:43)      Heijā!
Toskāna ir ļoti,ļoti krāšņs apgabals, kas sevī ietver brīnišķīgas pilsētas, nu, piemēram, - Florenci, Pizu, Pratu un Livornu. Un tad vēl mazākie miestiņi, kuru iedzīvotāji ir, nemelojot, lieliski cilvēki.
Grūti pateikt, kura no visām Toskānas pilsētām ir tā krāšņākā (ir padzīvots ĪT ilgāku laiku). Optimāli raugoties - noteikti apskati Florenci. Un neaizmirsti mazos ciematiņus, jo tur sastaptie cilvēki ir daudz, daudz patiesāki, nekā vietējie tūristu nomocītajās pilsētās... :)

NakcPutns (2011-06-16 20:27)      celiņš no florences iekšā kalnos uz sanmarīnō pusi, paņemiet īrē mašīnu, kārtīgi piesprādzējieties un neņemiet kāju no gāzes pedāļa nost...;D

petka (2011-06-16 23:25)      Nu es kā vīna cienītājs nevaru neieteikt Chianti rajonu... protams lielajās pilsētās ir interesanta arhitektūra bet man jau viņas beigās piegriezās visās viens un tas pats... nemērīgās tūrismu burzmas... sāku pa tūristu slauktuvēm saukt... :) Patika vienkāršie ainaviskie skati raksturīgi Toskānai... No Siena lejā uz Montepulciano caur Montalcino... Obligāti pagaršo saldējumu... tāpat nedēļas nogalēs ir vērts trāpīt vietējo ražotāju tirdziņos visādus gardumiņus iepirkt... Ja sanāk palikt Montalcino iesaku kādu onkuli... www.enotecapirangioli.com Taapat ja ir laiks var iechekot termas kas ir ārstnieciskās iestādes uzbūvētas pie naturālajiem karstavotiem... pagozēties siltā baseinā... :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu