Kenija

Labrītiņ!Nākošvasar vēlos lidot uz KENIJU, un tāpēc gribu jūsu padomus ieteikumus(jo nav pieredze ceļojumos).Kas jāņem līdzi, KAS, KAS ?
Būšu pateicīga par informāciju un Jūsu pieredzi.

amis1971 (2010-09-19 12:23)      Vispirms sašpricēties pret visādām malārijām un tīfiem. un labi daudz tīru ūdeni.

cilveex (2010-09-19 12:33)      Paša pieredzes nav, ir padzerts alus ar kādu, kurš bija un vēlāk vel bija un daudz kur bija un tā...
Puika stāstīja arī par dīvaino sajūtu, ka ir vairāki uzmācīgi tev apkārt cilvēki un tev pārdod mēģina iespēju iešaut kaut kam dzīvam, nē... ne atklāti, bet tāda sajūta, safari/šmafari... bet tev žmiedz ar aci ar domu(sahib, tu varēsi ar vislielāko baudu nošaut ko vien vēlies, ar garantiju, tu piedzīvosi labākās medības kādas sahiba kungam ir iespējams dabūt)
Varbūt, ka tagad tur ir citādi... zin` kā ir ar ziņām no ceturtajām perzonām...

_Martini_ (2010-09-19 13:24)      Nu. tīru ūdeni lidmašīnā? :D
Uz cik ilgu laiku brauc? Kāds ceļojuma mērķis? Nepieciešamās lietas - kredītkartes, $$, dokumenti (pase, potēšanās pase, to kopijas (ja nozog), vadītāja apliecība), fotoaparāts, liekas atmiņas kartes tam, lādētājs, telefonas (arī ar lādētāju) zobu birste & pasta (var nopirkt lidostā), gludeklis būs visnīcā :D, fens - arī būs viesnīcā, drēbes - atkarībā no ceļojuma mērķa (darbs/atpūta), bet - nestiep līdzi visu garderobi - jo mazāk, jo labāk (tas attiecas arī uz sievietēm). Veļu var paņemt 3-4 kārtas, bet vairāk par 1 lieku drēbju kārtu un 1 ērtu apavu pāri (ja nav paredzēts operas apmeklējums) bagāžā nav vērts ņemt līdzi (nepazīstu gan nevienu, kurš nepaņemtu vairāk un pēc tam to nenožēlotu) Izņēmums - t-krekli un veļa, kā jau minēju. Ja uz siltām zemēm (kā Kenija) - paķer līdzi šortus ;) 1 plāns džemperis par lieku nebūs pat tropos. Kosmētiku arī neņem pus čemodānu. Šampūnu varēsi nopirkt uz vietas - jo vieglāka ceļasoma, jo ērtāk. Mazītiņš kabatas nazis, vēlams ar korķuviļķi ;) Zāles - aspirīns vai kas tāds, karstās valstīs - k-kas līdzīgs Linex arī noder.
JA ir paredzēts visu laiku pavadīt necivilizētās vietās (safari ar pašu īrētu džipu un teltīm), tad saraksts gan būs daudz garāks.

spaare21 (2010-09-21 11:17)      Ir dzirdēts gadījums, ka Āfrikā kaut kāds mošķis iekož, sieviete atgriezās Latvijā un pēc laiciņa....nomira no tā koduma. Ieteiktu vakcinācijai pieiet ļoti nopietni. Un vispār uzmanīties.

Trinidada (2010-10-16 17:45)      kamdēļ vasarā? :) te par aukstu?

es pēc mēneša dodos uz turieni. tā sanāca, ka meklēju sev info, uzkūlos uz Tavu jautājumu.
ir kaudze resursu internetā un es ieteiktu nopirkt arī kādu drukātu ceļvedi, kas reizēm ir pārskatāmāk un tāpat noderēs klātienē. pirms iepriekšējā ceļojuma uz Kubu es gan pati jau biju izveidojusi 150 lpp grāmatu ar nepieciešamo info, ko drukāju un ņēmu līdzi. Lonely Planet ir OK, ne viss ir jāņem vērā, bet man ceļojumos licies noderīgs (var nopirkt Jāņa Rozes grāmatnīcā uz Elizabetes ielas, tur visplašākā ceļvežu izvēle), ebay.

mani samulsināja ārsts, kurš dzelteno drudzi, kurš likās bez maz obligāts, nolika malā un ieteica potēties pret vēdertīfu, holēru un B hepatītu. var jau to nedarīt, bet tā kā mēs mīlam ēstu uz ielas, tirgos un visādos "čumošņikos", tad laikam nāksies - un to tad vajag darīt laicīgi, jo vajadzīga revakcijācija (vēdertīfam ne, tas būs uz 3 gadiem vienreizējs pasākums).
un budžetam vispār uz šo valsti izskatās, ka jāliek papildsu neparedzētajiem izdevumiem ieplānots brangs kumoss potēm, malārijas tabletēm un vēl dažiem medikamentiem..
atbraukšu, tad jau var pastāstīt sīkāk un precīzāk.

Agija7 (2010-10-16 21:47)      nožēloju, ka nepaņēmu līdzi končas, ko nabaga nēģerbērnus pacienāt, kas bariem vien skrien pakaļ! :)
Tā kā tur ir ļoti mitrs, lai arī karsts (dvieļus pa nakti praktiski nav iespējams izžāvēt), tomēr ieteiktu paņemt vairākus maināmus topiņus līdzi.
Ja paredzēts safari brauciens, iesaku apbruņoties ar labu fotoaparātu ar zoomu, lai var pievilkt tālumā staigājošās/guļošās lauvas!
Nu un galvenais - sauļošanās krēmu nežēlo!!

rabinovics (2013-12-28 15:38)      man brālēns bija tur masajus skatīties...silti ieteica neēst vietejos eedienus no tiem pus grupai stirkšķis piemeties....

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu