Atpūta Krimā

Vai kāds pēdējo 2-3 gadu laikā ir bijis Krimā? Interesē neliela atpūta bez tūrisma firmām un glaunām viesnīcām. Un kā ar naudām, vai tur ir iespējami kaut kādi ceļojumu čeki? Negribās karti īpaši lietot.

Rabittspeed      Neesmu gan, bet neticu ka tur kaut ko ar ceļojuma čekiem iesāksi.... Varbūt vienā superviesnīcā pilsētā un viss... Cik esmu dzirdējis bijušaja "PSRS zonā" ļoti stipri joprojām dominē `naļičnije` un `dollari` ...:)))

Rabittspeed      Kas vainas kartei? Ja mobilais līdzi- bankservisa nummuru iekšā - un minūtes laikā `sliktie puiši` ar to karti varēs tikai zobus bakstīt...
Un vietējam mentam kukuli ar karti neiedosi....:)))

ROODY      vari jautāt!
..
Mans kaiminsh nupat-nupat atbrauca no Krimas.
..
Cik nu izdevaas parunaat..
nekaadas KARTES un Eiropas cheki TUR nestraaadaa!
..
pa taisno jaagruuzh..
Vislabaak DOLLar [$$]

..Par tiem nopirxi visas Krimas meichas))
..
Tachu pagaajusho nedeelju gar vienu juuras piekrasti izsludinata karantiina [sakaraa ar HOLĒERU..]

Taalāk domā pats.
Cenas gan TUR esot smieklu līmenī..

Lucy      Cik nu es esmu dzirdējusi,tad lētāk iz uz Turciju aizbraukt,nekā uz Krimu.
Ja nu vienīgi brauc pie maziņām,tad atpūta ir pa skaisto.

Land_of_Dreams      Biju Krimā pirms gada. Bankas karte - lidosatas bankomāts. Tikai kreisā augšējā summa, kas Latvijā atbilst 5 LVL tur bija pensijas apmērs, Tad nu nedēļā mēginaju notērēt - tā kā biju mazpilsētā, tad nenācās viegli.

sakarigaa    1 Esmu bijusi pirms 3 gadiem Sudakā, meita pirms 2 gadiem. Bez tūrisma firmām, dzīvojām privātsektorā. Samaksā visu ko prasa saimnieks pirmajā dienā un atstāj mazliet naudas uzdzīvei. Risks manuprāt nav lielāks kā šeit. Protams dollaros :) Dārgākais ir lidojums un dzīvošana un tas jau būs nokārtots pirmajā dienā.

Vecais_runcis      Biju jūlija beigās. Kartes atzist retās vietās. Viss pa skaidru naudu, pazīst arī EUR, pat labāk kā $. Cenas smieklīgas (izņemot Jaltu)

joens      Satraukumam nav vietas, tūkstošus tur iztērēt, kā visur, protams, var, bet tas būs gana nesaprātīgi, attiecīgi satraukties par "sliktiem zēniem", kas cierē uz pāris simtniekiem svešā kabatā, ir muļķīgi un atliek vien pašam ar to neplātīties. Septembrī varētu būt ne pie-, bet atplūdums. Naktsmājas Ls5-10 robežās elementāri, piedāvātāji vēl sakausies, kuram Tu tiksi. Vien, kamēr neesi apskatījis, neko par maksāšanu pat nerunāt. Gribēt īrēt uz mazāk par nedēļu arī nebūtu labi. Dolārus var arī līdzi neņemt un iztikt tikai ar grivnām.

Lasi krievu forumus, tur praktiskās informācijas kaudzēm.

Aigars53      Informäcija par grivnäm neatbilst! 2014-06-01

tracer      droshi vari braukt uz krimu😄. 2024-01-05 19:18

Līdzīgi jautājumi
Sudaka (Krima) - atsauksmes (4 atbildes)Celojums uz Krimu (8 atbildes)Ar auto uz Krimu (18 atbildes)Uz Krimu vai Sociem decembri, bez turisma firmas (14 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu